Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 26. 4. 2023 Recenze

Bay of Pirates: Kolik lodí potopíš, tolikrát jsi výhercem

Zahraj si na chvíli na piráta a chop se kormidla ve zbrusu nové hře od společnosti Adell. Čeká na tebe lodní bitva, kterou by ti záviděl i čtverečkovanej papír ve školní lavici. Zamíříš dělem na casino bonus v podobě Adell jackpotů?

Unikátní herní systém

Studio Adell nám už několikrát ukázalo, že mu vytváření neotřelých herních mechanik není vůbec cizí a Bay of Pirates je toho skvělým příkladem. Pamatuješ, jak si ve škole zaháněl nudu hraním hry ‚lodě‘? Systém vyplácení výher v pětiválcové mašině je inspirován právě touhle zábavnou hrou ze školních lavic. Abys vyhrál, stačí najít 4, 5 nebo 6 symbolů vedle sebe tak, aby vytvořily obrys korábu. Oceníš na tom hlavně to, že výhry padají zleva, zprava a nemusí začínat na krajních válcích. Zkrátka najdi loď kdekoliv, a pirátská kořist je tvoje. Nejvíc vyděláš na symbolech korzára a zlatého pokladu, které ti v šesti kusech nadělí 80 a 160násobek sázky.

Automat plný bonusů

Zajímavý princip vyplácení výher není to jediné, co tahle bezva mašina nabízí. Ve hře máš šanci spustit ne jeden, ale rovnou dva bonusy. Tři a více Mystery korábů kdekoli na válcích ti nasype náhodnou výhru a přijdeš si tak až na 300násobek sázky. Druhý bonus spouští tři zlaté mince, které také mohou padnout kdekoli na plátně. Nečekají tě klasické free spiny, ale 10 pokusů k zasažení nebo potopení nepřátelských lodí. Za každý zásah se přisype do tvé pokladnice hromádka zlata, a když se ti povede potopit celou loď (najdeš 4x loď stejné barvy), budou výhry ještě větší. Najdeš temnou loď duchů za 50násobek sázky?
 
Pan Zelený: „Mám radost, že vznikají automaty i s jinou mechanikou než s klasickými výherním liniemi a Adellu se tahle pirátská jízda moc povedla. Trefování lodí v bonusu je mega zábavný a mystery výhra je taky top, protože mi garantuje minimálně 30násobek 😊.“ Pan Červený: „Doporučuju si hru zahrát nejdřív zdarma pro zábavu, já se na to vrhnul zostra, a protože jsem ve škole hrál spíš piškvorky, chvíli jsem v pirátských vodách trochu plaval.“

Mrkněte také na tohle