Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 21. 10. 2021 Recenze

Bad Wolf: Převez vlka a buď v balíku!

Zimní období, kdy v televizi neběží pomalu nic jiného než pohádky, se pomalu blíží. Tu o Červené Karkulce, dívce, která se nechá vlákat zlým vlkem do pasti, zná skoro každý. V nové pecce od Kajotu ale tento příběh nabírá úplně jiné obrátky. Protočíte se až ke šťastnému konci?

Kdo se bojí nesmí do lesa 

Na noční toulce do babiččiny chalupy narazíte na známé karetní hodnoty 10, J, Q, K a A, ale také na symboly, které neodmyslitelně patří k této pohádce. Muchomůrky, košíky s pohoštěním pro babičku, myslivec i Karkulka vyplácejí výhry už ve dvou kusech. Dívka v červeném čepci je nejhodnotnější symbol, ve čtyřech vyplácí 100násobek a v pěti dokonce 500násobek sázky! No a nemůže chybět ani zuřivě vyhlížející vlk, který v této pětiválcové mašině plní 2 funkce: Nahrazuje všechny symboly a spouští parádní bonusovku.
 

Pohádkové výhry ve free spinech

K získání 10 free spinů je potřeba, aby vlk zavrčel alespoň 3x kdekoliv na plátně. Ještě, než začnou samotné točky, vylosujete si jeden ze symbolů, který se v bonusovce bude roztahovat přes celé válce. U pohádkových symbolů stačí, aby přišly alespoň ve dvou, karetní hodnoty musí padnout alespoň ve třech. Největší výhoda spočívá v tom, že nemusí být na sousedních válcích, a přesto dojde k vyplacení výhry na všech 10 liniích. V bonusu se potvrdí, že v tomhle příběhu není vlk zas takový záporák – spíš naopak, když se ukáže alespoň jeden, odmění vás jedním spinem navrch. Když dorazí vlčí smečka ve třech, znamená to dalších 10 toček plných napětí!
 
Pan Zelený: „Od Kajotu jsme zvyklí hlavně na oldschoolový ovocný sloty, takže mě tahle hra mile překvapila. Bonus ve stylu knížek je sice taky klasika, ale grafický a tematický zpracování je originální a celková atmosféra mě úplně pohltila. Pecka!“ Pan Červený: „Jakmile se ve free spinech vylosuje Karkulka, tak jsem napjatej jak při sledování pohádek bratří Grimmů. Když totiž padne aspoň ve čtyřech, tak je to fakt raketa!“

Mrkněte také na tohle