Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 8. 8. 2023 Recenze

Aztec Mystery: Najdeš v džungli bájné Eldorado?

Zahraj si na chvíli na dobrodruha a vyprav se do srdce středoamerického pralesa na honbu za Aztéckými poklady. Mašina z Apollo Games dílny tě k tomu vybaví těmi nejlepšími nástroji – spoustou výherních linií, wildy i bonus symboly. Poodhal roušku indiánských tajemství a třeba si odneseš i casino bonus v podobě Apollo jackpotů!

Aztécké božstvo naděluje

Pětiválec s famózní grafikou nabízí 30 pevně daných výplatních linií, na kterých k výhře potřebuješ chytit aspoň 3 nižší nebo 2 vysoké symboly. Najdeš tu zdobené karetní znaky, ale i Aztécké artefakty zajišťující vyšší výhry. Z běžných symbolů ti nejvíc vynesou pozlacená lebka a šamanova ještěrka, nejvyšší zisky ti ale přinese Aztécký bůh Quetzalcoatl v podobě opeřeného hada, který nejen že nahrazuje ostatní znaky jako wild, ale i sám tvoří výherní kombinace – za plnou linii žolíků máš v kapse krásný 30násobek!

Objev chrám plný free spinů zdarma

O krok blíž k pohádkovým pokladům tě jednoznačně posunou free spiny. Ke spuštění bonusovky je potřeba trefit aspoň 7 scatterů na prostředních třech válcích a 7 volných toček zdarma je tých. Free Spins ale můžeš dostat daleko víc, stačí jeden scatter navrch a už jich je 15. 9 bonusových symbolů ti nadělí dokonce 30 zatočení zdarma. Obrovskou výhodou v bonusu je hlavně to, že wild může expandovat přes celé válce a vylepši tak chycené výherní kombinace. Otočky zdarma se navíc mohou spouštět opakovaně, a šancí k nalezení Aztéckého bohatství tak může být opravdu požehnaně.
Pan Zelený: „Tuhle expedici do říše výher jsem si moc užil. Na třiceti liniích to padá fakt často, a i za obyčejnější symboly tu potkám krásný výhry, protože plnýma plátnama se to tu jenom hemží!“ Pan Červený: „Třicítka je moje šťastný číslo, takže tahle mašina je pro mě ušitá na míru. 30 linií, 30 free spinů a v nich každou chvíli lajna wildů za 30násobek sázky. Teď už jen trefit platinovej jackpot za víc než 300 tisíc, a jsem happy 😊.“

Mrkněte také na tohle