Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 8. 8. 2023 Recenze

Asian Ways: Dotek Asie

Exotická dovolená ti letos nevyšla? Nezoufej a vydej a se s panem Zeleným a panem Červeným na Dálný východ v naší zbrusu nové mašině Asian Ways od dodavatele Casimi. I na Mácháči se tak můžeš cítit jako v Asii.

Výhry z obou směrů

Tato netradiční čtyřválcovka s 12 výherními liniemi v základní hře obsahuje ve free spinech ještě více výherních linií, a to rovnou 22. Kombinace se navíc v tomto výherním automatu tvoří zleva i zprava. Kromě parádních asijských melodií zaujme tahle našlapaná mašina také stylovou grafikou. Klasické karetní symboly v asijském hávu „J“ „Q“ „K“ „A“ ti přinesou menší výhry do trojnásobku sázky za čtveřici, vyšší pak zaručují symboly mincí. Čtyři mince se zlatým drakem ti zaplatí rovnou desetinásobkem sázky. A to už se ti konto pěkně zaplní. 

Odzvoní ti tučná výhra?

Speciální funkci plní symbol gongu, který nejen že slouží jako wild, ale pokud se objeví ve druhém řádku na 2. nebo 3. válci, nadělí ti navíc čtyři free spiny zdarma. A když tě štěstěna bude mít hodně ráda a symbol gongu najdeš rovnou dvakrát, dostaneš volných toček zdarma rovnou 8. Symboly poté začnou měnit pozice a vytvářet tak nové výherní kombinace, které nadělují další tučné odměny. Tahle hra tě prostě nenechá odejít s prázdnou.  
Pan Zelený: "Tahle hra je sice trochu něco jiného, ale to jí na zábavnosti nic neubírá. Asijské melodie mě hodí do klidu a já si můžu užívat herní zážitek." Pan Červený: Když se rozezní gong je to ten pravý adrenalin. "Jak se to všechno přesouvá a spojuje. Těch big winů se prostě nemůžu nabažit."

Mrkněte také na tohle