Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 5. 1. 2024 Recenze

Arcade Bomb: Online automat s třaskavými výhrami

Zimní období, pokud nejsi zrovna milovníkem zimních sportů, se může zdát trochu jako nuda. Věčně šedivé počasí na náladě také nepřidá a tobě i mačkání klasických beden připadá nudné. Oživením pro tebe může být jeden z nejnovějších dodavatelů výherních online automatů v našem portfoliu Red Tiger, který si pro tebe připravil velmi netradiční peckový hrací automat Arcade Bomb, který tě svojí zajímavou herní mechanikou okamžitě vtáhne do hry. Bouchne nějaký ten zimní big win i tobě? 

Výhry ze všech směrů

Online slot Arcade Bomb tě určitě na první pohled zaujme parádním zpracováním jak grafiky, tak také zvukových efektů. Na první pohled jednoduchá pětiválcová kasinová online hra s 20 výherními řádky, jako nic překvapivého určitě nevypadá. Když se na něj ale podíváš zblízka, hned zjistíš, že pro tebe má připravené nějaké ty zajímavé funkce.

Výplaty zde bereš za minimálně tři shodné symboly. Určitě tě potěší, že výhry se počítají nejen zleva doprava, jak jsme normálně zvyklý, ale také opačně a uprostřed. Skladba symbolů udělá radost všem milovníkům ovocných bedýnek. Třešně, citrony, pomeranče, jahody a melouny ti dají spíše nižší výhry. Maximálně si můžeš přijít na 2,5násobek za pět shodných symbolů v jedné výherní linii.

BARy a zvonky už ti roztáhnou úsměv více. Za pětici těchto symbolů si můžeš svůj vklad zhodnotit až 12,5x. Královnou výher je však symbol „7“. Pět šťastných sedmiček tvé konto zatíží luxusním padesátinásobkem. To se ti prostě musí líbit. 

Pozor výbuch!

Během hraní na online automatu ti na hrací pole budou padat také různě barevné bomby, které se vždy uzamknou na dané pozici. Každá z barevných bomb má na sobě číslo, které určuje odpočet, za jak dlouho vybuchne. Nejméně si počkáš tři otočky, nejvíce zas 10 zatočení. 

Jakmile je odpočet na nule, dojde k výbuchu, který změní podle barvy bomby, všechny sousední symboly ve směru výbuchu na náhodný shodný symbol. Modrá bomba vybuchuje vodorovně, žlutá svisle, zelená vodorovně i svisle a růžová bomba šikmo do kříže. Všechny nevybuchlé bomby v pásmu výbuchu, explodují také a přihrají ti tak další výhry stále dokola. Jaký big win si vyboucháš ty? 
Pan Zelený: „Zajímavá herní mechanika spolu s exkluzivním zpracováním jsou obrovskou výhodou této hry. Tím, že se výhry počítají ze všech směrů, je jich hodně a já se u hraní parádně bavím.“ Pan Červený: „Dodavatel Red Tiger si rychle získal moji pozornost a touhle peckou se mi trefili vyloženě do noty. Když to všude bouchá, tak si připadám jak na Silvestra a pak jen zírám, jaké big winy sem posbíral.“

Mrkněte také na tohle