Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 8. 2022 Recenze

Apparatus 2: Sestrojte si vlastní aparát na výhry!

Zahrajte si na mechanika a sestavte z trubek, ozubených kol a turbín mašinu na výhry! Když přiloží ruku k dílu roboti, budou úlovky padat jak na běžícím páse. Co všechno si pro vás v této fabrice na výhry vývojáři z e-gamingu připravili?

Pořádné big winy nebo častější výhry?

Pětiválec nabízí oproti prvnímu dílu o jeden řádek navíc, čímž vznikl prostor pro více výplatních linií, kterých je teď 50. Sázka začíná na koruně za jednu linii, takže jestli zrovna nechcete hrát otočku za 50 korun, můžete si jednoduše nalevo od válců jedním klikem nastavit 30, 20 nebo 10 aktivních řad. Zkusit to můžete i na jednu řadu za minimum 5 Kč. Kdybyste na ní pak trefili televizi, což je zároveň wild i nejvyšší symbol, shrábnete 250násobek sázky. Trefit takovou kombinaci na jedné konkrétní řadě chce ale opravdu pořádnou porci štěstí, takže určitě není od věci zkusit víc řad, kde sice násobky nejsou tak vysoké, ale výhry padají častěji.

Získejte až 30 free spinů!

Ke spuštění bonusovky zde potřebujete najít aspoň 10 rezavých turbín s nápisem BONUS na prostředních třech válcích. Za 10 těchto symbolů dostanete 7 volných toček, za 11 si užijete 15 free spinů, a když zaplníte celé tři válce bonusovou turbínou, máte v kapse parádní nálož 30 toček zdarma. Vychutnejte si pro e-gaming typickou mechaniku, během které se výherní kombinace uzamknou a proběhne dotáčení, během kterých se výhra rozšiřuje, nebo vznikají nové. A které symboly vás nejvíc potěší? Kromě už zmíněné televize jsou to hlavně fialoví a oranžoví roboti, kteří vyplácí i ve dvou. Pěkných výher se ale dočkáte i za obyčejné karetní symboly J, Q, K a A, když zaplní celé plátno, což v bonusovce není nic vzácného.
Pan Zelený: „Je super, že wild vyplácí výhry i sám o sobě, a navíc často chodí po celých válcích. Proto taky většinou volím vyšší počet linií, aby žádný wild nepřišel nazmar 😊.“ Pan Červený: „30 free spinů s touhle skvělou mechanikou? Dávka napětí je v týhle bonusovce fakt pořádná, hlavně když se zamknou wildy s robotama a čekám, jestli se dotočej až na poslední válec.“

Mrkněte také na tohle