Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 30. 7. 2022 Recenze

Apparatus: Navštivte továrnu na výhry!

S industriálním stylem se už dávno nepotkáte jen ve starých halách a továrnách. Ozubená kolečka a rezavé trubky jsou módní i v kavárnách, restauracích a posloužily i jako inspirace populárnímu českému studiu e-gaming. Graficky skvěle zpracovaná novinka Apparatus má kromě promakaného designu i další přednosti. Které to jsou, se dočtete v našem článku.

 

Zábava podle vašeho gusta

Výhry vám na tomto pětiválci přihrají klasické karetní symboly svařené z barevných trubek a skvadra robotů. Fialový a oranžový jsou nejvyššími symboly a vyplácejí drobné částky už ve dvou kusech. A o jaké sumy se hraje? To je z části ve vaší režii, můžete si totiž vybrat, na kolik výplatních linií si vsadíte. Sázka začíná na koruně na jednu výherní linii a na výběr máte 1, 5, 10, 20 nebo 30 výherních řad. Čím méně zvolíte linií, tím vyšší násobky budete vyhrávat, ale zase méně často. Tak třeba wild ve stylu retro televize, který kromě nahrazování symbolů i sám vytváří výherní kombinace, vám v plné lajně při sázce jen na 5 řad nadělí 100násobek. Při sázce na všechny linie je to necelý 16násobek, ale zase výher můžete trefit víc.

Našlapaná bonusovka

Každý, kdo někdy vyzkoušel hry od e-gamingu, musel si zamilovat jeho bonusové hry. V pecce Apparatus na vás čeká ten nejlepší formát bonusovky, který znáte z legendárních titulů jako je Hunter’s Dream 2 nebo Treasures of Asgard. Ke spuštění free spinů potřebujete trefit 7, 8 nebo 9 zrezivělých turbín s nápisem BONUS SCATTER. Čím víc, tím líp – 9 scatterů vás odmění parádní porcí třiceti toček. Kromě toho získáte výhru už za scattery samotné než vůbec začne bonusovka, kterou jste jimi spustili. Během toček zdarma se každá výherní kombinace uzamkne a za skřípotu cirkulárek se dotáčí další válce, dokud se kombinace rozšiřuje nebo dokud nevznikají nové. Tak popadněte kufřík s nářadím a vydolujte z trubek pořádné big winy!
Pan Zelený: „Na tuhle hru se skvěle kouká, a navíc se na ní dá vyhrát pěknej balík. Oceňuju i možnost vybrat si počet linií, i když stejně nejradši sázím na všech 30, aby mi nic neuteklo.“ Pan Červený: „Nejsem sice fanda robotů, ale tyhle mě fakt bavěj. Bonusovka je stejně jako u dalších pecek od e-gamingu TOP, navíc free spinů může bejt oproti Hunterovi nebo Treasures of Asgard až 30, což je prostě paráda!“

Mrkněte také na tohle