Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 19. 3. 2024 Recenze

Ancient’s Blessing: Troufneš si na poklad bájných tvorů?

Říkali ti, že bytosti z dávných pověstí neexistují? Tak to ti pěkně kecali. Nejen že existují, ale navíc hlídají božské poklady. Jestli si troufneš postavit se v kasinové online hře Ancient’s Blessing titánům jako je Medúza nebo tříhlavý pes Kerberos, můžeš si něco z těchto pokladů uloupit pro sebe. Tenhle hrací automat pochází z dílny výrobce Red Tiger, což je záruka perfektní atmosféry i big winů.

Čím mocnější, tím větší výhra!

Mezi obřími sochami draků najdeš pět válců s dvěma typy symbolů a 30 výherními liniemi.
Symboly nízkých výher, které kopírují karetní symboly srdce, piky, káry a kříže, tě v tomhle online slotu odmění spíše drobnými výhrami.
Ale když se na zem snese hněv polobohů, začnou se výhry sypat.

Výhry jsou odstupňovány podle síly titánů. Nejmenší moc má devítihlavá obluda Hydra. Tříhlavý pes Kerberos je sice druhý nejslabší, ale nemysli si, že je to nějaký mazlíček, naopak je to pěkně ostrá potvora. Přesně uprostřed je jediná dáma mezi těmito obludami – Medúza s hady místo vlasů, co má jako hlavní hobby proměňovat chlapy na kámen. Ještě větší moc má děsivý okřídlený lev s neprůstřelnou kůží. Ale nejvíc tě potěší všemocný děsivý Pythón, příšerný šupinatý drak, jehož 5 symbolů ti přičaruje 2,5násobek sázky.

Zamkni titány pro ještě větší výhry

Nenech se odradit malinko menšími násobky výher, platí totiž jen při první točce. Pokud výherní kombinaci vytvoří bájní tvorové, uzamknou se na svých místech a při každé další točce, která výherní kombinaci rozšíří nebo vznikne nová, se výhra násobí x2, při další točce x3 a takhle to jde dokola, dokud ti padají výherní symboly kouzelných bytostí, až do násobku výhry x21!

A teď pozor! I když ti na hracím online automatu nepadne výherní kombinace, může se náhodně spustit funkce Mýtus bájných tvorů. To znamená, že mocné symboly se zamknou na svých místech, zmizí všechny symboly nízkých výher a nahradí je symboly titánů. Asi je ti jasný, kam tahle funkce dost často vede. Jasně, k zamykání výherních linií a násobení výher. Tak co? Troufneš si vyzvat titány na souboj?
Pan Zelený: „Medúza je velká sympaťačka, je vidět, že má vkus. Nejraději mám, když zamkne celé herní pole a přidávají se k ní další titáni a začnou násobit výhry v dalších točkách. To pak zlaťáčky pěkně naskakují.“ Pan Červený: „Baví mě, když se v herním automatu spustí funkce Mýtus bájných tvorů. Z nevýherní točky se může pěkně rychle začít sypat tučná výhra.“

Mrkněte také na tohle