Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 5. 2022 Recenze

Golden Age Multireels: Nastává zlatý věk ovocných automatů!

Ovocná online hrací automat od Apolla se umí přizpůsobit každému. Díky výběru počtu válců si lze zvolit variantu hry od tříválce po pětiválec, podle toho, na kterou máte zrovna chuť a která vás bude nejvíce vyplácet nebo vám zrovna přinese štěstí.

Vynikající ovoce s možností volby

Celý výherní Apollo automat vypadá jako zlatý stroj času, který už něco pamatuje. Počet chilli papriček v horním menu vám ukazuje, kolik výherních linií máte aktuálně aktivovaných. Přidat nebo ubrat válce ve hře můžete přetažením žlutého tlačítka v pravém horním rohu doleva nebo doprava. Trefte 3 stejné symboly a výhra je vaše. Nižší výhry jsou za jablka s citróny, střední pak za kiwi se švestkami a ty nejvyšší za růžové hrozny se šťavnatými melouny. 

Zlatozelený wild s respinem

Wildem je zlatý nápis "WILD" v zeleném kole, který umí cestovat po válcích. Kromě nahrazování klasických symbolů má i další funkci, a to speciální respin. Ten se zapne, jakmile je wild zapojen do výherní kombinace. Wild se zastaví na svém místě, válce se dotáčejí a tím se naskýtá šance k další skvělé výhře. Navíc s dalším wildem v poli ve výherní kombinaci, se točí dál a dál! Tak jak moc to dneska roztočíte?
Pan Zelený: „Venku svítí slunce, je hezky teplo a k tomu mi hraje pohodová relaxační hudba z téhle pecky. Prostě idylka! Apollo to udělalo opravdu šikovně. Kupodivu i jeden wild zajistí, že mám o zábavu postaráno.“ Pan Červený: Blikající symboly na výherní linii mě doslova hypnotizují. Stačila mi chvilka a trefil jsem Big Win. Zeleňákovi mohly vypadnout oči z důlků. Za mě povedenej mat, kterej je jednoduchej a má svoje kouzlo."

Mrkněte také na tohle