Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 26. 4. 2024 Recenze

After Dark: Padne ti po setmění big win?

Pálení čarodějnic nás čeká až příští týden, ale co si takhle navodit tu správnou atmosféru roztočením strašidelného hracího automatu? Výherní automat After Dark od egamingu je nejen plný černých koček, havranů a upírů, ale také velkých výher. Přesvědč se o tom sám v jedné z nejhranějších casino her od tohoto providera a zahraj si navíc o obří jackpoty, které mohou padnout za jakoukoli sázku!

Zahraj si na upíra a vysaj z bedny 500násobek!

V temně laděné pětiválcové mašině tě čeká dohromady pět výherních linií, na kterých narazíš na celkem 11 symbolů. Šest z nich jsou klasická karetní písmenka 9, 10, J, Q, K a A, za která si odneseš spíš menší výhry od 4 do 16násobku sázky za trefenou pětici. 

Hlavním lákadlem hry jsou prémiové symboly, kterých tu najdeš hned 5 a všechny umí vyplatit pořádný rance. Černá kočka, kozel, netopýr a upír ti dají menší výhru dokonce i ve dvou, poslední dva zmíněné symboly ti pak v pěti kouscích nadělí krásný 256 a 500násobek!

Expandující wild i násobení výher

Ač jde o celkem jednoduchý online slot bez free spinů, není tu nouze o vychytávky, díky kterým vylepšíš své výhry. Tlama se zakrvácenými tesáky funguje jako wild symbol a nahrazuje všechny ostatní znaky. Když wild padne do výherní kombinace, tlama se roztáhne přes celý válec, díky čemuž shrábneš výhru na více liniích zároveň. 
 
Atraktivitu herního automatu ještě víc zvyšuje násobení výher. Když jedním z nízkých karetních znaků zaplníš 3, 4 nebo všech 5 válců, automaticky se tvoje výhra znásobí x3, x4, nebo dokonce x5! Tuhle skvělou funkci parádně doplňuje expandující wild, díky kterému poloplátna nebo celá plátna chytneš jak nic. Pořádnou výhru tu tak vytočíš nejen za prémiové, ale i za nižší symboly!
Pan Zelený: „Tenhle strašidelnej online slot není jen pro nebojsy. Každej, kdo si rád smlsne na pořádných výhrách, by si měl After Dark zatočit. Pětice prémiových symbolů v jednom automatu se jen tak nevidí.“ Pan Červený: „Ani mi tu nechybí free spiny zdarma, bohatě si vystačím s wildem, hlavně když mi dopomůže k plnýmu plátnu karetních znaků. To je pak pořádnej fičák, ani nepotřebuju potkat upíra, abych ze stroje vysál maximum výher 😊.“

Mrkněte také na tohle