Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 3. 2024 Recenze

Africa Wild: Skol krále zvířat a staň se lovcem obřích výher!

Stále oblíbenější provider Adell přichází s další peckou, ve které se přesvědčíš, že tenhle výrobce výherních automatů umí na jedničku i jiné online sloty, než jsou ty ovocné. Nasaď ve hracím automatu Africa Wild domorodeckou masku, čapni kopí a vyraz do savany číhat na obří výhry a nabité jackpoty k tomu!

Zažij divočinu v každém spinu

Od herního automatu se třemi válci a pěti výherními řadami bys možná na první dobrou příliš akce nečekal, nenech se ale mýlit. Online casino hra nabízí velmi slušné výherní násobky, už za nejnižší symboly afrického kontinentu a západu slunce získáš 2 a 4násobek sázky. O něco většími výhrami tě potěší barevní papoušci a zebry, ale nejvíc si počíhej na žirafy, slony a lvy, za jejichž ulovení si odneseš 40, 60 a úžasný 160násobek sázky!
 
Už po prvních spinech zjistíš, že slovo ‚wild‘ v názvu online slotu není jen tak pro nic za nic. V každé otočce máš totiž garanci wild symbolu, který je tu vyobrazený jako domorodecká maska. Žolík mezi spiny náhodně putuje po válcích a zcela jistě ti dopomůže ke skolení těch největších zvířat a tím pádem i k dosažení těch nejvyšších výher!

Násobené výhry ve free spinech

Ač je už základní hra online slotu především díky všudypřítomnému wildu pořádně zábavná, ta pravá divočina tě čeká v bonusovce. Do bonusu se dostaneš, když kdekoli na válcích spatříš tři černé levharty. V tu chvíli se spustí 10 free spinů zdarma, ve kterých si pro tebe borci z Adellu připravili ještě jednu vychytávku navíc. 
 
Wilda vyzbrojili násobitelem, který roste o x1 při každé nevýherní otočce. Nemusíš si tak zoufat, když v bonusu chytíš smolnou sérii nevýherních spinů, naopak! Pokud si na tebe šťastná otočka počká až do konce bonusovky, tvoje výhra se pak znásobí x10!
Pan Zelený: „Jsem srdcem i duší dobrodruh, takže výlet na safari rozhodně nechybí na mým wish listu. Tu správnou atmosféru můžu zatím nasát u týhle mašiny, která mě hlavně díky wildu v každý točce nesmírně chytla.“ Pan Červený: „V Africe prý za posledních 100 let spatřili černýho levharta jen dvakrát. Já ho během prvních pár spinů v tomhle automatu viděl hned třikrát, a nestačil jsem se divit, jak velký big winy můžu díky násobícímu wildu ulovit 😊.“

Mrkněte také na tohle