Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 13. 6. 2023 Recenze

81 Joker Fruits: Co schovává vysmátý šašek pod čepicí?

Patříš mezi hráče, kteří nedají dopustit na ovocnou klasiku? Vyzkoušej nový peckový online automat z dílny Synotu a vymačkej ze šťavnatých kousků maximum. Tahle jednoduchá mašina je plná odměn, a navíc můžeš za jakoukoli sázku najít pod šaškovou čepicí casino bonus v podobě Synotích jackpotů. Staneš se dalším výhercem toho diamantového?

Odměna za plné plátno!

Jak už napovídá název hry, hrací automat nabízí 81 výherních linií na čtyřech válcích. To znamená, že trefit výhru je brnkačka – stačí najít aspoň tři stejné symboly kdekoli na sousedících válcích zleva, a máš jí v kapse. Nejlepšími symboly jsou sedmičky a hvězdy, které ve čtveřici nadělují 16 a 20násobek. Vysmátý joker nahrazuje jako wild všechny ostatní znaky, a navíc může vytvořit výherní kombo i sám o sobě – za čtyři žolíky shrábneš 60násobek sázky. I ne tolik lukrativní symboly třešní, citrónů, švestek a pomerančů rozhodně stojí za řeč. Chytni plné plátno těchto symbolů a znásob celkovou výhru x2!

Free spiny za výhru

Když už budeš na správné výherní vlně, zkus trefit symboly seřazené do prostřední řady, takzvané Golden line. Jakmile ti padnou čtyři stejné znaky na této linii, shrábneš kromě výhry ještě otočku zdarma. Porce free spinů zdarma ale může být daleko větší. Stačí, aby ti padly do Golden line čtyři hvězdy a vychutnáš si rovných deset toček zdarma, během kterých můžeš neomezeně získávat další free spiny a luxusní výhry. Tak ukaž, že máš stejně jako joker pořádně pod čepicí a roztoč to na plný obrátky.
Pan Zelený: „Už jsem myslel, že mě ovocná klasika nemá čím překvapit a pak se objevil tenhle skvost. Možnost znásobit plný plátno x2 jsem ještě na žádný 81 mašině neviděl a už se nemůžu dočkat, až tam ty třešně konečně napadaj 😊.“ Pan Červený: „Tohle je výherní automat podle mýho gusta. Jednoduchá, svižná mašina, přitom plná bonusů a šancí na extra výhry. Takhle to má vypadat!“

Mrkněte také na tohle