Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 9. 7. 2024 Recenze

81 Emerald: Posbírej všechny diamanty

Venku je vedro jak v peci, ale jestli si myslíš, že se u hracího online automatu 81 Emerald schladíš, tak jsi na omylu. Tahle bedna od oblíbeného českého výrobce Tech4Bet je totiž pěkně žhavá! Prostě diamanty k létu patří. A ještě víc k němu patří tučné výhry, kterých je tenhle online slot plný!

Shrábni výhru za drahé kameny

Na 4 válcích ovocného výherního automatu najdeš 7 nebo 81 výherních linií s blyštivými kameny. Kdo by si v tomhle hicu chtěl zavařit hlavu hraním her se složitou mechanikou a milionem pravidel. Léto patří odpočinku, mají se hrát jednoduché hry, jako je právě 81 Emerald.

Jednoduše seřadíš 4 drahokamy stejné barvy do jedné ze 7 výherních linií a pak už se jen raduješ z výhry. Samozřejmě že ne všechny kameny mají stejnou hodnotu.

Jako správný diamantoznalec určitě víš, že je potřeba věnovat pozornost fialovému kamínku, který tvou sázku vynásobí x10. Neopomeň asi karmínově rudý kámen s výherním násobkem x12. A nádherně broušený úplně čirý briliant pozná snad úplně každý. Tenhle drahokam ti přihraje big win ve výši 60násobku sázky!

Pěkně štědrý smaragd

Kdyby byla hra jenom o klasických točkách a kombinacích, byla by to trochu nuda. To borci v Tech4Betu dobře ví, proto i na tuhle bednu přidali symboly wild.

Nádherně vybroušený smaragd nejen že umí nahradit jakýkoliv jiný symbol, aby ti přidělil parádní výhru, ale má ještě jednu sympatickou funkci navíc. Pokud se totiž při točce objeví v herním poli, zvedne se pro danou točku počet výherních linií ze 7 na hodně slušných 81 linií. To už pak netrefit výhru prostě není možné.

Zahraj si herní automat zdarma nebo za peníze, kde máš navíc šanci trefit bonusový Royal jackpot se statisícovou výhrou!
Pan Zelený: „To je úplně jasný, že když je wild v tak krásné barvě, tak bude mašina nadělovat big winy jeden za druhým.“ Pan Červený: „V létě si rád odpočinu u jednodušších online slotů, u kterých nemusím moc přemýšlet a jen inkasuju výhry. A přesně taková je kasinová online hra 81 Emerald.“

Mrkněte také na tohle