Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 5. 5. 2023 Recenze

Hrací automat 81 Attila: Porvi se v kleci o jackpot!

Popularita MMA zápasů každým rokem celosvětově roste, a tak byla jen otázka času, kdy se tenhle fenomén promítne i do světa casino her. Naskoč do klece na sparing s Attilou Veghem a vytřískej z horké novinky od Tech4betu pořádný výhry!

Připrav se na zápas století

Vyhrát je v tomhle výherním automatu určitě jednodušší než zápasit se šampiónem v polotěžké váze, a to díky 81 výherním liniím. Tref aspoň tři stejné symboly kdekoli na po sobě jdoucích válcích zleva, a výhru máš v kapse.

Fighterská výbava spolu se zlatými rolexkami ti jako nižší symboly přihrají ve čtyřech kouscích 4násobek sázky. Za váček diamantů a šampiónský pás si už vybojuješ 40 a 80násobek a Attila na červeném pozadí zhodnotí tvoji sázku dokonce x200!

Obávaného bojovníka potkáš ve slotu ve dvou podobách – podruhé jako wilda, který se sice může objevit jen na prvním válci, ale při nevýherní otočce spustí respin zdarma s extra šancí na výhru!

Splň si sen o big winu!

Dravou sílu Attily poznáš hlavně během bonusovky. Bonus se spustí, jakmile ti kamkoli na válce napadají 3 nebo 4 symboly s legendárním citátem „Splň sa mi senil“ (přijde ti vhod i wild, který dokáže nahradit i scatter symboly). K dispozici budeš mít 10 nebo dokonce 20 free spinů zdarma podle toho, jestli ti zrovna padly 3 nebo 4 scattery.

Hlavním lákadlem v točkách zdarma je wild, který nejen že zůstane na prvním válci po celou dobu bonusu, ale navíc se roztáhne přes celý válec. Tak na nic nečekej, nasaď rukavice a pořádně do toho prašť. Třeba se i trefíš do luxusního Royal jackpotu!
Pan Zelený: „Mít vlastní hrací automat se nepoštěstí jen tak někomu a tenhle se navíc Tech4betu fakt povedl. Doporučuju hrát se zvukem, ať nepřijdeš o Attilovy hlášky 😊.“ Pan Červený: „Respiny i free spiny zdarma v jednom automatu? To beru! Tahle mašina je podle mýho gusta, s wildem přes celej válec jsem v bonusu vybouchal parádní výhry!“

Mrkněte také na tohle