Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 8. 2022 Recenze

8 Flowers: Nechte své výhry pořádně rozkvést!

Navštivte oázu klidu a objevte pod rozkvetlou třešní barevné květy, za které si odnesete parádní výhry. Na první pohled jednoduchá hra s devíti poli je bohatá na bonusové funkce, a navíc se na vás s jakoukoli otočkou může usmát štěstí v podobě jednoho ze Synotích jackpotů, klidně i při sázce za korunu!

Výherní ráj

Unikátní herní plocha o 3x3 polích nabízí 8 výplatních linií. Vyhrát není v této zahradě žádná věda – stačí najít jeden druh květu ve třech kusech na svislém, vodorovném nebo diagonálním řádku. Za modré, zelené, tyrkysové a fialové kvítky získáte spíš drobnější výhry, ale červené, oranžové a zlaté květiny vás potěší až 5násobkem sázky. Výhry trefené na diagonálních liniích se navíc násobí x2. A tím násobení výher zdaleka nekončí. Když se vám totiž podaří trefit plné plátno jednoho ze symbolů, celá výhra se zdvojnásobí.

Pugét plný bonusů

Hra 8 Flowers sice nenabízí klasickou bonusovku ve formě free spinů, ale o zábavu a možnost vyhrát pěkné sumy tu přesto není nouze. Prostřední pole není zvýrazněné jen tak náhodou. Když v něm padne bílý třešňový květ, který funguje jako wild, spustí se Respin. V něm zůstane wild na svém místě, a navíc se objeví druhá herní plocha, také s wildem uprostřed. Kdykoli během hry vás ještě může překvapit náhodná funkce, při které na herní ploše vykvete 1 až 8 wildů, čímž se vaše šance na big win pořádně zvýší. Kromě nahrazování ostatních symbolů má tento krásný květ ještě jedno kouzlo navíc – může vytvořit samostatnou výherní kombinaci, kdy 3 wildy na linii vyplatí 20násobek sázky!
Pan Zelený: „Není nad to si od klasických ovocných automatů trochu oddechnout v téhle květinové oáze. Doporučuju pustit si hru se zvukem, to vás v mžiku zaručeně hodí do zenu 😊.“ Pan Červený: „Kytky jsem až doteď vnímal jenom jako prostředek k obměkčení svojí drahý polovičky, ale díky pecce od Synotu už vím, že se s nima dá i vyhrát balík peněz. Když se začnou náhodně objevovat wildy, tak vždycky tajím dech a doufám, že jich padne 8!“

Mrkněte také na tohle