Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 19. 11. 2022 Recenze

4x4 Fruits: Roztočte mechanická kola a obraťte pole pro výhru!

Český dodavatel her Adell se podíval na zoubek mechanice slotové mašiny 4x4 Fruits a zve vás na vzrušující prohlídku do samotných útrob tohoto výherního automatu. Jedno kolo navazuje na druhé a stejně tak jako mechanické hodiny i tento stroj jede jako po másle. K samotným výhrám si jako casino bonus můžete odnést tučný zlatý Adell jackpot, který pravidelně dosahuje stovky tisíc korun!

Kam se hrabe Orloj

Mechanický čtyřválec má v sobě zabudovaných celkem 6 výherních linií a k výhře stačí trefit mezi ozubenými koly 3 stejné symboly. Sešívané třešně s citrony jsou tu u výher spíše jako doplněk. Výhry, které už stojí za zmínku ulovíte za rozpůlené švestičky a pomeranče s kolečky uvnitř společně se zeleným kiwi. Vysoké výhry připadají tmavě oranžovém jablku, které připomíná svým slepencem kousíčky puzzle. Top výhry padají za modré pěticípé hvězdy a rudé sedmy, kde si ve 4 stejných symbolech lze vytočit 300 nebo dokonce 800násobek sázky!

Neváhej a toč!

Důmyslný čarostroj s perfektní setrvačností obsahuje kromě součástek i bonusový mechanismus, který celé herní pole obrátí o 90° doprava. Kolikrát otočení proběhne závisí na čísle 1, 2 nebo 3, které se ukáže v barevném poli ohraničeném maličkými ozubenými koly. To určí, jestli se hrací plocha otočí jednou, dvakrát nebo třikrát. S každou točkou zdarma se vám i zvýší šance na vytvoření výhry, tak jich chytněte, co nejvíce! 
Pan Zelený: „Dlouho mi trvalo, než jsem přišel na to, že nesbírám hrušky, ale obří citrony. Na to abych si užil hru, nemusím mít ani o kolečko navíc, což je super. Z toho otáčení si připadám jak na matějský, kde si vždycky užiju spousty srandy." Pan Červený: „Tady poprvé vidím modrou hvězdu místo žluté, trochu nezvyk, ale zas vyplácí fakt dost, takže mi to neva. Za 5 kaček jsem ze sedmiček udělal 80 a díky bonusovým točkám zdarma to pak narostlo do šílenejch rozměrů.“

Mrkněte také na tohle