Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 13. 5. 2023 Recenze

40 Classic: Roztoč kolo štěstí a zažij diamantovou jízdu!

Těžký den v práci? Hoď nohy nahoru, starosti za hlavu, a odreaguj se u novinky ze studia Casimi. Poklidná melodie v téhle fajnové mašině ti dodají pocit, že sedíš se sklenkou dobrého pití v luxusním casinu a válce se spoustou výherních řad ti poskytnou kupu šancí na pořádné výhry.

Ulovíš sedmičky?

Diamanty jsou po ovoci snad nejoblíbenějšími symboly v online automatech. V tomhle pětiválci se 40 výherními liniemi je budeš potkávat hned ve třech barvách a připíšeš si za ně spíš menší výhry. Středně velké úlovky tě čekají za dvojité a trojité BARy, a nebyla by to ta správná klasika, kdyby ve slotu chyběly sedmičky, za které zkasíruješ největší zisky – za 5 modrých sedmiček 10násobek a za červené sedmy 15násobek. Vhod ti přijde také fialová hvězda, která se může objevit kdekoli na válcích a doplnit výherní kombinace jako wild.

Bonus wheel s hromadou free spinů zdarma

Kolo štěstí má rád snad každý a v téhle mašině si točení kolem užiješ do sytosti. Jakmile ti na 1. 3. a 5. válci padnou 3 Scatter symboly Bonus Wheel, každé z kol se roztočí, a součet vytočených číslic značí porci free spinů zdarma. Minimální počet otoček zdarma je 9, ale při troše štěstí si můžeš užít až 21 free spinů. A nejde jen tak o nějaké obyčejné zatočení zdarma. Během bonusu se na válcích vyskytuje nový symbol, luxusní double wild, který každou trefu zdvojnásobí! 
Pan Zelený: „Ideální oddechovka, kromě příjemný melodie mi přijde, že i válce se točej tak nějak poklidně. Když se ale dotáčí Bonus wheel, tep mi hodně rychle vyletí nahoru.“ Pan Červený: „Tohle je kolo štěstí podle mýho gusta, protože na něm vždycky vyhraju a je jenom otázka, kolik to bude free spinů. A i když jich je třeba ‚jen‘ 9, se speciálním double wildem si i tak přijdu na pořádný zisky 😊!“

Mrkněte také na tohle