Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 23. 2. 2022 Recenze

243 Mexicana: Ochutnejte výhry po mexicku!

Mexiko je ve světě proslulé svými aztéckými chrámy, bílými plážemi, tequillou a také výtečnou kuchyní. A stejně dobře, jako mexičané umí ochutit svoje pokrmy, tak i Synot okořenil tuhle pecku parádními vychytávkami. Na co se můžete těšit?

Criss cross a obří symboly

Jednou z hlavních předností tohoto moderního pětiválce je fakt, že má 243 výplatních linií. To znamená, že trefit výhru je úplná hračka – stačí trefit aspoň 3 stejné symboly na sousedících válcích zleva, a máte vystaráno. Největší výhry zajišťují chilli papričky, kaktusy, sombrera a mandolíny. Potetovaná lebka, která je jako vystřižená z oslav Día de los muertos, plní funkci wilda a dopomůže vám vytvořit nebo vylepšit výherní kombinace. Pomyslnou třešinkou na dortu jsou obří symboly, které se mohou objevit během kterékoli otočky kdekoli na válcích. Velikost symbolu je minimálně 2x2 pozice, ale může se rozrůst klidně přes všech 15 pozic na herní ploše.

V lampiónech najdete free spiny

Ve hře nechybí ani bonusovka s volnými točkami. Spouští jí symbol lampionu, který se může objevit jenom během funkce s obřím symbolem. Počet free spinů se odvíjí od toho, kolik pozic lampión obsadí. Přijít si tak můžete na 4, 6, 9, 12 nebo 15 bonusových toček. Během nich se funkce obří symbol spouští při každém spinu a počáteční velikost je vždy 2x3 pozice. Šance na pořádný big win nebo dokonce plné plátno je tak v bonusu ještě větší. A pozor, jako obří symbol může padnout i wild! Tak si oblečte ponča a sombrera a pusťte se do toho!
 
Pan Zelený: „Týhle mexický mašině není co vytknout. Díky pěkný grafice a super hudbě si připadám jak na oslavě dnu mrtvých v Mexiku. Funkce obřího symbolu se objevuje celkem často, takže o napětí taky není nouze.“ Pan Červený: „Kombinace 243 výherních řad a obřích symbolů je fakt hot. Ten adrenalin, když se obří symbol zvětšuje a zvětšuje, až zakrejvá celý plátno, je k nezaplacení.“

Mrkněte také na tohle