Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 3. 4. 2022 Recenze

243 Hot Ways: Ovocný automat plný vitaminů a bombastických výher!

Představujeme vám nový ovocný pětiválec z dílny výrobce Tech4Bet. Můžete se těšit na klasický sortiment ovoce, které leskem jen září a čeká na to, aby někomu vyplatilo pěkně šťavnatou výhru. Navíc máte možnost trefit Royal jackpot, který startuje na částce 300 000 Kč!

Čerstvé ovoce plné vitaminů

V tomto žhavém automatu máme 27, 81 nebo až 243 výherních linií pro 3, 4 nebo až 5 výherních symbolů. K výhře samotné vám stačí trefit minimálně 3 stejné symboly. Posbírejte co nejvíce třešní, citronů, pomerančů a švestek a střední výhra je vaše. Nejlukrativnější symboly jsou modré hrozny, melouny a červené sedmy, za které dostanete v 5 kusech 80, 120 nebo dokonce neuvěřitelný 320násobek sázky! 

Násobící Joker

Wildem je tradičně vysmátý Joker. Jeho žlutočervená čepice nejde přehlédnout a podle toho kolikrát se vám v poli objeví, takový budete mít násobek. Jeden Joker ve výherní kombinaci násobí výhru x2, dva x4, tři x8 a čtyři Jokeři vám věnují dokonce parádní 16násobek vaší výhry!
Tak jaký násobek si vytočíte právě vy?
Pan Zelený: "Ovoce úplně zbožňuju!  Na osvědčenou klasiku nedám dopustit. Stačí mi i jedna funkce wilda, když je tahle zajímavá. Hlavně, když se budeme smát spolu s výhrami." Pan Červený: "Dal bych si pěkně velký melouny a k tomu sedmy navrch.  To jsou pak teprve výhry! Ale musím uznat, že díky vlně násobků, které mi padají za sebou, jsem vždycky nadmíru spokojený."

Mrkněte také na tohle