Potřebujemeod vás doplnitpár údajů Potřebujemeod vás doplnitpár údajů Potřebujemeod vás doplnitpár údajů

Potřebujeme
od vás doplnit
pár údajů

Budeme od vás potřebovat informace o prostředcích, které využíváte k uzavření sázek. Zjištění těchto informací po nás vyžaduje zákon o prevenci proti praní špinavých peněz. Aktualizace údajů vám nezabere víc než minutu.
Doplňující informace

Doplňující informace

Zákon po nás vyžaduje zjištění informací o prostředcích, které využíváte pro sázení. Více informací o zákonu 253/2008 Sb. naleznete ZDE. Je to velmi jednoduché, ve formuláři zaškrtnete položky, které jsou pro vás platné. 

Proč vyplnit AML formulář?

Tyto informace po nás vyžaduje zák.č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, konkrétně § 9 odst. 2 písm. e), který ukládá všem provozovatelům hazardních her přezkoumávání zdrojů peněžních prostředků nebo jiného majetku, kterého se obchod nebo obchodní vztah týká.

Můžete být zcela klidní, s informacemi zacházíme velmi opatrně a nesdílíme je s nikým dalším.
Informace vyplníte do jednoduchého formuláře. Pokud nechcete sdělovat detaily k zaměstnání nebo podnikání, nemusíte, stačí zvolit položku nechci uvést.
Podle zákona o AML zahrnuje kontrola klienta i získání informací, z jakých zdrojů pochází prostředky.
SAZKA provádí takovou kontrolu klienta v případech daných zákonem, abychom zabránili zneužití našich služeb pro nekalé účely.

Nenašli jste na informace, které potřebujete?

Obraťte se na naše kontaktní centrum prostřednictvím chatu.