Potřebujemeje@tě pár údajů Potřebujemeje@tě pár údajů Potřebujemeje@tě pár údajů

Potřebujeme
ještě pár údajů

Abyste mohli hrát online loterie a losy, je nutné dodatečné ověření totožnosti dle zákonných pravidel. Nejjednodušší metoda je ověření prostřednictvím BankID. Totožnost můžete ověřit také osobně na kterémkoliv prodejním místě. 

Ověření účtu přes BankID

Nebojte, je to hračka! Stačí se držet návodu a zvládne to každý.
1

Zkontrolujte si údaje

U většiny bank to probíhá podobně jako přihlášení do internetového bankovnictví, budete potřebovat své přístupové údaje a vše ostatní, jako např. mobilní aplikace k potvrzení operace.

Zkontrolujte si, že osobní údaje v sekci Můj Účet -> Osobní údaje, jsou aktuální, aby vše proběhlo bez problému. Pokud víte, že vaše údaje aktuální nejsou, obraťte se na naše Kontaktní centrum.
2

Přihlaste se

Vyberte si svou banku z nabídky. Pokud si s BankID nevíte rady, podívejte se na videonávody, které jsme pro vás připravili. Pokud svou banku v nabídce  nevidíte, zřejmě pro ni služba Bank ID zatím není dostupná. V takovém případě využijte ověření na některé z našich poboček. 
 
3

Ověřte své údaje

Projděte procesem na stránkách vaší banky. Nemusíte se vůbec obávat, od banky nedostaneme přístup k žádným informacím, ke kterým nám nedáte souhlas.

Pokud se údaje shodují s informacemi uvedenými při registraci, okamžitě je ověříme a máte hotovo!

Ověření účtu na prodejním místě

Stačí se držet návodu a zvládne to každý!
1

Zkontrolujte si údaje

Vyberte si pobočku z nabídky a vezměte si s sebou občanský průkaz, pas nebo povolení k pobytu.

Než vyrazíte, zkontrolujte si, že osobní údaje v sekci Můj Účet -> Osobní údaje, jsou aktuální, aby vše proběhlo bez problému. Pokud víte, že vaše údaje aktuální nejsou, obraťte se na naše Kontaktní centrum.
2

Navštivte pobočku

Když dorazíte na pobočku, požádejte obsluhu o ověření totožnosti pro Herní portál Sazka.cz.

Obsluha si od vás vezme váš doklad totožnosti a zkontroluje, zda údaje uvedené při registraci souhlasí s těmi, které máte v průkazu totožnosti.
3

A je to!

Pokud se údaje shodují s informacemi uvedenými při registraci, obsluha zaznamená údaje o dokladu totožnosti a máte hotovo!

Časté otázky


Ověření totožnosti je zákonná povinnost pro hraní na herním portálu. Podle nových zákonných nařízení už ale nestačí pouze poslat fotografii dokladu totožnosti, jako tomu bylo dosud. Nařízení platí jak pro nové hráče, tak i pro ty stávající.

BankID je nejjednodušší cesta, jak ověřit údaje ověřit. Statisíce lidí v celé české republice ji denně používají i ke kontaktu s úřady a dalšími institucemi.

Údaje jsou vždy předávány zabezpečenou cestou a jen v rozsahu nezbytném pro daný účel. Nemusíte se obávat, k údajům o vašem účtu se vůbec nedostaneme, není to ani technicky možné.


Vůbec ne! I když to může vypadat složitě, není se třeba obávat. Zvládne to každý, kdo se aspoň jednou přihlásil do Internetového bankovnictví. A pokud si i tak nevíte rady, podívejte se na naše videonávody.


Přihlášení k bankovní identitě probíhá podobně jako do vašeho internetového bankovnictví. Každá banka to má trošku jinak, ale u všech je to velmi jednoduché. Pro všechny případy jsme pro vás připravili videonávody. Na ty se můžete podívat ZDE. Jednoduše si vyberte návod postupu pro vaši banku.


Ověření totožnosti je využíváno jen pro zákonné účely. SAZKA ani banka nevyužívají informace dalšími způsoby. 


Neustále rozšiřujeme počet bank, se kterými spolupracujeme. Může se však stát, že vaše banka aktuálně BankID nepodporuje. To vůbec nevadí. Stále můžete využít ověření na jedné z našich poboček.

Pokud údaje nedoplníte, budeme nuceni vám pozastavit účet a nebudete moci online hrát, vkládat a vybírat peníze. Po aktualizaci údajů vám účet odblokujeme.

Nenašli jste na informace, které potřebujete?

Obraťte se na naše kontaktní centrum prostřednictvím chatu.