Jak ověřím své osobní údaje prostřednictvím banky?

Ověření prostřednictvím internetového bankovnictví vám umožní hrát všechny dostupné hry.

Stačí se přihlásit do svého účtu na Sazka.cz, v přehledu účtu zvolte Ověřit osobní údaje.
1 Stačí se přihlásit do svého účtu na Sazka.cz, v přehledu účtu zvolte Ověřit osobní údaje.
Na další obrazovce zvolte vaši banku.
2 Na další obrazovce zvolte vaši banku.
Přihlaste se do vašeho bankovnictví. Důležité je, že daný bankovní účet musí být vedený na vaše jméno, jinak bychom vás nemohli ověřit. Pokud nevíte své přihlašovací údaje nebo přihlášení nefunguje, obraťte se na vaši banku.
3 Přihlaste se do vašeho bankovnictví. Důležité je, že daný bankovní účet musí být vedený na vaše jméno, jinak bychom vás nemohli ověřit. Pokud nevíte své přihlašovací údaje nebo přihlášení nefunguje, obraťte se na vaši banku.
Po přesměrování do internetového bankovnictví odsouhlasíte bance předání vašich osobních údajů do Sazky pro kontrolu. Rozsah předaných údajů je obdobný jako při registraci. O výsledku kontroly vás vzápětí informujeme emailem.
4 Po přesměrování do internetového bankovnictví odsouhlasíte bance předání vašich osobních údajů do Sazky pro kontrolu. Rozsah předaných údajů je obdobný jako při registraci. O výsledku kontroly vás vzápětí informujeme emailem.

Službu podporuje Air Bank, Komerční banka, Česká spořitelna, Equa bank, ČSOB, Era a Moneta Money Bank. Nabídku bank neustále rozšiřujeme.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

chatZahájit chat

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás