Vážení zákazníci, momentálně evidujeme technické potíže s webem.

 

Jak ověřím své osobní údaje prostřednictvím banky?

Ověření prostřednictvím internetového bankovnictví je nejjednodušší a nejrychlejší metoda ověření.
Bankovní identitu můžete využít už při zadávání osobních údajů, pak se zároveň ověří. Pokud jste zadali osobní údaje ručně, stále můžete Bank ID využít.
Nemusíte mít žádné obavy, k vašemu bankovnímu účtu se vůbec nedostaneme, banka nám poskytne pouze údaje, které po nás požaduje zákon.
slide-0
slide-1
Kulicnik
Při registraci zvolte možnost Snadno a rychle s využitím Bankovní identity a vyberte si svou banku.
Přihlaste se do vašeho bankovnictví. Důležité je, že daný bankovní účet musí být vedený na vaše jméno, jinak bychom vás nemohli ověřit. Pokud nevíte své přihlašovací údaje nebo přihlášení nefunguje, obraťte se na vaši banku. Po přihlášení stačí odsouhlasit údaje, které nám banka předá a je to.

Službu podporuje Air Bank, Komerční banka, Česká spořitelna,  Raiffeisen Bank, ČSOB,  Fio Banka a Moneta Money Bank. Nabídku bank neustále rozšiřujeme.


K ověření totožnosti využíváme Bank ID.

Díky BankID můžete komunikovat se soukromými firmami (např. dodavateli plynu, elektřiny, telefonními operátory, pojišťovnami apod.). Můžete se tak ověřit, automaticky se vám na jejich webu či v aplikacích předvyplní formuláře, nemusíte si pamatovat spoustu hesel, jen ty do svého online bankovnictví. Chystá se i možnost elektronicky podepisovat dokumenty.
Jedná se o bezplatnou a bezpečnou službu, která vám ušetří čas a navíc vše vyřídíte odkudkoli.
Více o BankID


Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat