obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků

Jak ověřím své osobní údaje prostřednictvím banky?

Ověření prostřednictvím internetového bankovnictví vám umožní hrát všechny dostupné hry.

Stačí se přihlásit do svého účtu na Sazka.cz, v přehledu účtu zvolte Ověřit osobní údaje.
1 Stačí se přihlásit do svého účtu na Sazka.cz, v přehledu účtu zvolte Ověřit osobní údaje.
Na další obrazovce zvolte vaši banku.
2 Na další obrazovce zvolte vaši banku.
Přihlaste se do vašeho bankovnictví. Důležité je, že daný bankovní účet musí být vedený na vaše jméno, jinak bychom vás nemohli ověřit. Pokud nevíte své přihlašovací údaje nebo přihlášení nefunguje, obraťte se na vaši banku.
3 Přihlaste se do vašeho bankovnictví. Důležité je, že daný bankovní účet musí být vedený na vaše jméno, jinak bychom vás nemohli ověřit. Pokud nevíte své přihlašovací údaje nebo přihlášení nefunguje, obraťte se na vaši banku.
Po přesměrování do internetového bankovnictví odsouhlasíte bance předání vašich osobních údajů do Sazky pro kontrolu. Rozsah předaných údajů je obdobný jako při registraci. O výsledku kontroly vás vzápětí informujeme emailem.
4 Po přesměrování do internetového bankovnictví odsouhlasíte bance předání vašich osobních údajů do Sazky pro kontrolu. Rozsah předaných údajů je obdobný jako při registraci. O výsledku kontroly vás vzápětí informujeme emailem.

Službu podporuje Air Bank, Komerční banka, Česká spořitelna, Equa bank, ČSOB, Era a Moneta Money Bank. Nabídku bank neustále rozšiřujeme.


K ověření totožnosti využíváme Bank ID.

Díky BankID můžete komunikovat se soukromými firmami (např. dodavateli plynu, elektřiny, telefonními operátory, pojišťovnami apod.). Můžete se tak ověřit, automaticky se vám na jejich webu či v aplikacích předvyplní formuláře, nemusíte si pamatovat spoustu hesel, jen ty do svého online bankovnictví. Chystá se i možnost elektronicky podepisovat dokumenty.
Jedná se o bezplatnou a bezpečnou službu, která vám ušetří čas a navíc vše vyřídíte odkudkoli.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

chatZahájit chat

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás