Jak ověřím své osobní údaje prostřednictvím banky?

Ověření prostřednictvím internetového bankovnictví vám umožní hrát všechny dostupné hry. Ověřit své osobní údaje můžete ZDE.
slide-0
slide-1
slide-2
slide-3
Kulicnik
Stačí se přihlásit do svého účtu na Sazka.cz, v přehledu účtu zvolte Ověřit osobní údaje.
Na další obrazovce zvolte vaši banku.
Přihlaste se do vašeho bankovnictví. Důležité je, že daný bankovní účet musí být vedený na vaše jméno, jinak bychom vás nemohli ověřit. Pokud nevíte své přihlašovací údaje nebo přihlášení nefunguje, obraťte se na vaši banku.
Po přesměrování do internetového bankovnictví odsouhlasíte bance předání vašich osobních údajů do Sazky pro kontrolu. Rozsah předaných údajů je obdobný jako při registraci. Některé banky mohou vyžadovat potvrzení prostřednictvím mobilní aplikace. O výsledku kontroly vás vzápětí informujeme emailem.

Službu podporuje Air Bank, Komerční banka, Česká spořitelna,  Raiffeisen Bank, ČSOB,  Fio Banka a Moneta Money Bank. Nabídku bank neustále rozšiřujeme.


K ověření totožnosti využíváme Bank ID.

Díky BankID můžete komunikovat se soukromými firmami (např. dodavateli plynu, elektřiny, telefonními operátory, pojišťovnami apod.). Můžete se tak ověřit, automaticky se vám na jejich webu či v aplikacích předvyplní formuláře, nemusíte si pamatovat spoustu hesel, jen ty do svého online bankovnictví. Chystá se i možnost elektronicky podepisovat dokumenty.
Jedná se o bezplatnou a bezpečnou službu, která vám ušetří čas a navíc vše vyřídíte odkudkoli.
Více o BankID

Videonávod pro Airbank
Videonávod pro  Českou spořitelnu
Videonávod pro ČSOB
Videonávod pro KB
Videonávod pro Monetu
Videonávod pro Raiffeisen bank


Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista. Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat