Jak nastavit herní limity?

Nastavení limitů zodpovědného hraní je podmínkou pro vytvoření trvalého účtu na Sazka.cz. Vytvořili jsme pro vás i přehled jednotlivých druhů herních limitů.
slide-0
slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
Kulicnik
Přihlaste se do svého účtu. Pokud u možnosti Herní limity svítí červený vykřičník, je třeba je nastavit. Klikněte na Nastavit.
Přehled nastavených limitů se Vám zobrazí po kliknutí na Herní limity. V prvním sloupci vidíte své limity, v druhém zůstatek každého limitu.
Nastavte si postupně všech 7 herních limitů. Popis daného limitu se vám zobrazí po kliknutí do políčka pro vyplnění. Potvrďte tlačítkem „Nastavit". Pokud nechcete své hraní omezovat, zvolte u limitu možnost „Bez omezení".
Herní limity si můžete kdykoliv změnit. V případě, že limity zpřísníte, projeví se změna hned. V případě zmírnění se změna projeví po 7 dnech. Limit čekající na změnu je označen zeleným symbolem.
Pokud chcete vědět, za jak dlouho dojde ke zmírnění limitu, které čeká na vyřízení, stačí kliknout na tlačítko NASTAVIT. V detailu limitu pak uvidíte, za jak dlouho se změna projeví. Pokud během této doby limit opět zmírníte, 7denní lhůta poběží znovu od začátku.

Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista. Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat