obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků

Jak nastavit herní limity?

Nastavení limitů zodpovědného hraní je podmínkou pro vytvoření trvalého účtu na Sazka.cz. Vytvořili jsme pro vás i přehled jednotlivých druhů herních limitů.

Přihlaste se do svého účtu. Pokud u možnosti Herní limity svítí červený vykřičník, je třeba je nastavit. Klikněte na Nastavit.
1 Přihlaste se do svého účtu. Pokud u možnosti Herní limity svítí červený vykřičník, je třeba je nastavit. Klikněte na Nastavit.
Nastavte si postupně všech 7 herních limitů. Popis daného limitu se vám zobrazí po kliknutí do políčka pro vyplnění. Potvrďte tlačítkem „Nastavit".

Pokud nechcete své hraní omezovat, zvolte u limitu možnost „Bez omezení".
2 Nastavte si postupně všech 7 herních limitů. Popis daného limitu se vám zobrazí po kliknutí do políčka pro vyplnění. Potvrďte tlačítkem „Nastavit". Pokud nechcete své hraní omezovat, zvolte u limitu možnost „Bez omezení".
Přehled nastavených limitů se Vám zobrazí po kliknutí na Herní limity. V prvním sloupci vidíte své limity, v druhém zůstatek každého limitu.
3 Přehled nastavených limitů se Vám zobrazí po kliknutí na Herní limity. V prvním sloupci vidíte své limity, v druhém zůstatek každého limitu.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

chatZahájit chat

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás