Jaké druhy herních limitů existují?

Herní limity lze rozdělit do tří skupin, a to: finanční limity, limity délky hraní a limity počtu přihlášení. Nastavit si své limity musíte i v případě, že v hraní nechcete být omezováni (u každého limitu zvolíte BEZ OMEZENÍ). Nastavení můžete kdykoli změnit. Platí pravidlo, že zpřísnění limitů má účinek ihned. U zmírnění limitů je zákonem dána ochranná doba.
Při nastavování mějte realistické představy o tom, kolik si dovolíte „prosázet" nebo prohrát. Nejprve nastavte ty limity, které jsou pro vás důležité. Nastavit zbývající můžete kdykoli, stejně tak jako zpřísňovat stávající.

Nastavit si můžete tyto herní limity:

  • Výše sázek za jeden den
Tímto limitem omezíte maximální částku, kterou budete moci vsadit za jeden kalendářní den. Doporučujeme tento limit nastavit ve výši, která odpovídá minimálně součtu všech vašich běžně podávaných sázek do oblíbených her. 
Příklad: Pokud pravidelně sázíte plnou Sportku za 220 Kč a 4 sloupečky Eurojackpotu za 240 Kč, doporučujeme nastavit tento limit na minimálně 500 Kč.

  • Výše sázek za jeden měsíc
Tímto limitem omezíte maximální částku, kterou budete moci vsadit za jeden kalendářní měsíc. Upozorňujeme, že pokud jste nastavili i denní limit výše sázek, měly by oba limity být ve vzájemném souladu. Vaši hru vždy zastaví limit, který jste si nastavili nejpřísněji.
Příklad: Pokud je váš denní limit nastaven na 500 Kč a hrajete 4x v měsíci, nastavte si měsíční limit na 2000 Kč.

  • Výše čisté prohry za jeden den
Rozdíl mezi vašimi sázkami a výhrami za jeden kalendářní den. Tímto si nastavíte limit peněz, které si chcete dovolit prosázet za jeden den. Do limitu se počítají sázky do všech loterií, online losy, kurzové sázky Sazkabet i Sazka Hry.

  • Výše čisté prohry za jeden měsíc
Rozdíl mezi vašimi sázkami a výhrami za jeden kalendářní měsíc. Tímto si nastavíte limit peněz, které si chcete dovolit prosázet za jeden měsíc. Do limitu se počítají sázky do všech loterií, online losy, kurzové sázky Sazkabet i Sazka Hry.

  • Počet přihlášení na herní portál Sazka.cz za jeden kalendářní měsíc
Tímto limitem omezíte počet přihlášení do svého účtu na Sazka.cz za jeden kalendářní měsíc. Upozorňujeme, že do limitu se počítají všechna přihlášení, tedy i přihlášení poté, co jste automaticky odhlášeni pro nečinnost.

  • Doba přihlášení na herním portálu Sazka.cz
Doba přihlášení za kalendářní den. Tímto limitem omezíte dobu, po kterou budete přihlášeni do svého účtu na Sazka.cz. Jakmile tato doba uplyne, systém vás automaticky odhlásí. Do limitu se počítá veškerý čas strávený na Sazka.cz, i když se několikrát za den přihlásíte a odhlásíte.

  • Doba, po kterou se vyloučíte ze sázení na herní portál Sazka.cz po odhlášení
Pauza po odhlášení. Nastavte dobu, během které nebudete mít možnost si po svém odhlášení a následném přihlášení vsadit v žádné hře. Systém vám dovolí přihlásit se do svého účtu na Sazka.cz a například zkontrolovat svou výhru nebo si vybrat své peníze, sázení ovšem nebude povoleno.

Více informací o jednotlivých herních limitech zjistíte v sekci Zodpovědné hraní.


Chat

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.
Jsme online 24 hodin 7 dní v týdnu

Zahájit chat