Vánočníchvilkys online losy Vánočníchvilkys online losy Vánočníchvilkys online losy

Vánoční
chvilky
s online losy

Obrázek na pozadí

Zimní expres

Letos podruhé přijíždí Zimní expres se štědrým nákladem ve výši 5 000 000 Kč, který získáte po setření těch správných výherních čísel. Mimo to však veze i bonusové symboly s dalšími výhrami a speciální extra hru, v níž si vyzkoušíte roli průvodčího a cvaknete si jízdenku. Když bude zlatá, můžete se těšit na další výhru.
Obrázek na pozadí

Vánoční pohoda

Cukroví se peče v troubě, dárky jsou zabalené, konečně přichází čas na tu pravou Vánoční pohodu. Ta od nás vám může nadělit až 200 000 Kč. Stačí setřít tři výherní symboly a mít u nich uvedenou hlavní výhru. Pokud však najdete 3x symbol dárků, můžete se také těšit na extra výhru 500 Kč. Vánoční pohodu si setřete za pouhých 10 Kč.
Obrázek na pozadí

Zlaté prasátko

Velmi dobře ho znáte z trafiky a letos poprvé ho najdete i mezi online losy. Se Zlatým prasátkem od Sazky nemusíte hladovět, abyste ho viděli. Za 50 Kč s ním můžete setřít jednu z 24 tučných hlavních výher ve výši 88 888 Kč. Stačí po setření najít symbol prasátka a připíšeme vám výhru uvedenou pod ním.
Obrázek na pozadí

Vánoční Zlaté rouno

Beránky z oblíbeného online losu Zlaté rouno jsme znovu převlékli do vánočního kabátku a zavedli na zasněžené kopce, kde pro vás ukrývají až 500 000 Kč. Výhru vám nadělí, pokud setřete tři stejné částky a znásobit ji ještě může sněhulák postavený na vrcholku kopce. Do online losu jsme navíc ukryli i symbol dárku, po jehož setření vyhráváte 200 Kč.