Obrázek na pozadí - small Obrázek na pozadí - medium Obrázek na pozadí - large

Sportovní pravidla

Upozornění o aktuálnosti zobrazených informací: Údaje uvedené u sportovních událostí (např. hrací doba, skóre nebo doplňující informace o hráčích/týmech) jsou i přes naši veškerou snahu o jejich aktuálnost pouze orientační a společnost SAZKA a.s. neručí za jejich správnost. Na základě těchto údajů nelze uznat případnou reklamaci sázek.

V případě, že se technickou chybou objeví jiná jazyková verze Sázkové události/Sázkové příležitosti, je zákazníkovi doporučeno tuto událost/příležitost nesázet.  

Jiná jazyková verze není důvodem k reklamaci. Příklady k vysvětlení: OR = nebo, TIE / DRAW = remíza, OVER = nad, UNDER=pod


Vysvětlení nejčastěji používaných zkratek:

[W] nebo „Ž“ – ženský tým

[R] nebo „II“ nebo „B“ – rezervní tým

„U19“, „U21“ a podobně – tým dané věkové kategorie (uvedeno odpovídající číslovkou)

[Y] – mládežnický tým/výběr

Výše uvedené příklady doplňujících informací jsou jen orientační a jejich uvedení není povinné. Na základě těchto údajů (chybějících, nebo chybně uvedených) nelze uznat případnou reklamaci.Sázky na „poločas / třetinu / čtvrtinu / set / gem / mapu / kolo apod.“ se vztahují k výsledku dosaženému v příslušném časovém rámci a nezahrnují žádné další góly/body/doběhy atd. zaznamenané v jiných částech sportovní události. Není-li uvedeno jinak, tak prodloužení se nezapočítává.

1. Sázka na celkové vítězství v utkání  (Vítěz 2W)

Tipněte si, kdo utkání vyhraje. Nelze zvolit možnost remízy a lze si vsadit na 2 možné výsledky (tým / hráč 1 nebo tým / hráč 2). Sázky na vítězství hráče nebo týmu zahrnují i případné prodloužení. Není-li stanoveno jinak (viz. pravidla pro daný sport), sázky na to, že určitý hráč nebo tým vyhraje směnu, gem, sadu, třetinu, čtvrtinu, poločas a mapu, nezahrnují prodloužení.
Skončí-li utkání nebo příslušný časový úsek remízou, sázky budou neplatné a sázejícímu bude vrácena celá vsazená částka.
  2. Sázka na vítěze utkání s možností remízy (Vítěz 1X2)

Tipněte si, kdo utkání vyhraje. U této sázky si lze vsadit na 3 možné výsledky včetně remízy (tým/hráč 1, remíza X nebo tým/hráč 2). Sázky nezahrnují prodloužení.


3. Sázka bez remízy

Tipněte si, který tým zvítězí. Tato sázka se podobá sázce na vítěze utkání 1X2 a sázce na celkové vítězství v utkání 2W, ale nezahrnuje prodloužení (pokud není uvedeno jinak). V případě remízy budou veškeré sázky neplatné a sázejícímu bude vrácena celá vsazená částka.


4. Handicapové sázky

Vsaďte si na vítěze utkání se započtením vypsaného handicapu. U handicapových sázek je týmu přidělen „pomyslný“ náskok, pokud jde o góly/body/sety/gemy.  Pro účely vyhodnocení bude tento náskok přičten k oficiálnímu konečnému výsledku.

V závislosti na daném sportu se handicap (spread) vztahuje k bodům, gólům, setům, gemům. 

Rozlišujeme 2 hlavní kategorie handicapových sázek:

a) handicapové sázky na 2 možné výsledky

b) handicapové sázky na 3 možné výsledky


a) Názvy handicapových sázek na 2 možné výsledky se liší podle daného sportu a jsou uvedeny níže:

Point spread  - americký fotbal, basketbal

Puck line -  lední hokej

Handicap - australský fotbal, basketbal 3x3, plážový volejbal, e-sport, fotbal, futsal, házená, rugby league, rugby union, snooker, stolní tenis, tenis, volejbal atd.

Run line - baseball

Asijský handicap - fotbal


Příklad:

1) Fotbal: (Tým A) +3 vs. (Tým B) - 3. 

Vsazeno 100 Kč na to, že tým B vyhraje s handicapem -3. Abychom sázku vyhráli, musí tým B vyhrát utkání s rozdílem více než 3 gólů. Pokud tým B vyhraje přesně o 3 góly, sázky se považují za neplatné a vsazené částky budou sázejícím vráceny. Pokud tým A utkání vyhraje nebo prohraje o méně než 3 góly, sázky na tým B budou proherní.

2) Basketbal: (Tým A) -2,5 vs. (Tým B) +2,5. 

Vsazeno 100 Kč na to, že tým B vyhraje s handicapem +2,5. Sázející vyhraje, pokud tým B zvítězí nebo prohraje o 2 či méně bodů. Pokud tým B prohraje o 3 nebo více bodů, sázka bude proherní.


Asijský handicap: 

Asijský handicap je zvláštní druh handicapu používaný u fotbalových utkání. Handicap se týmům přiděluje podle toho, jak je daný tým silný a díky tomu jsou kurzy u obou týmů podobnější. Veškeré sázky s asijským handicapem při sázení LIVE (včetně sázek vztahujících se k 1./2. poločasu/prodloužení/1. a 2. polovině prodloužení) se vypořádají na základě výsledků utkání. Pro účely vypořádání se nepřihlíží k žádným brankám předcházejícím okamžiku, kdy byla sázka podána.

Utkáním může být přidělen handicap v hodnotách ½ a ¼, aby byla vyloučena možnost vrácení sázky při splnění příslušných předpokladů, jelikož nikdo nemůže vstřelit jen polovinu branky. Čtvrtinové (¼) handicapy rozdělují sázku mezi dva nejbližší intervaly o hodnotě ½. 

Například sázka ve výši 100 Kč s handicapem 1 a ¾ (nebo také 1,75 či 1,50/2,0 ) odpovídá sázce ve výši 50 Kč s handicapem 1½ (nebo také 1,5) a sázce ve výši 50 Kč s handicapem 2. U sázek se ¼ handicapem můžete sázet na výhru a remízu (výhra odpovídá ½ sázky) nebo na prohru a remízu (prohra odpovídá ½ sázky). Handicap týkající se branek v hodnotě ¼ lze vyjádřit jako „0,25“ nebo „0 a ½“ nebo jako „pk a ½“.

Sázka podaná sázejícím bude pomyslně rozdělena na stejné části a zadána jako 2 samostatné sázky. To znamená, že při hodnotě handicapu 0-0,5 nebo 0 a ½ je polovině vámi vsazené částky přiřazen handicap o hodnotě 0 bodů a druhé polovině handicap o hodnotě 0,5 bodů.

===========

Asijský handicap - vysvětlení

0  Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým v zápase zvítězil. Pokud zápas skončí remízou, sázky se vrací. V ostatních případech je sázka prohrávající.

0/0.5 (nebo +0.25) Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým v zápase zvítězil. Pokud zápas skončí remízou, je vklad rozdělen na dvě části: polovina vkladu je vyhodnocena jako výherní a druhá polovina vkladu se vrací. V ostatních případech je sázka prohrávající.

+0.5 Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým neprohrál (tedy zvítězil, nebo zápas skončil remízou). V ostatních případech je sázka prohrávající.

+0.5/+1.0 (nebo +0.75) Sázka je vyhrávající pokud vybraný tým neprohrál (tedy zvítězil, nebo zápas skončil remízou). Pokud vybraný tým prohrál právě rozdílem jedné branky, vrací se zpět polovina vkladu. V ostatních případech je sázka prohrávající.

+1 Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým neprohrál (tedy zvítězil, nebo zápas skončil remízou). Pokud vybraný tým prohrál právě rozdílem jedné branky sázky se vrací. V ostatních případech je sázka prohrávající.

0/-0.5 (nebo -0.25) Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým vyhrál. Pokud utkání skončilo remízou vrací se zpět polovina vkladu. V ostatních případech je sázka prohrávající.

-0.5 Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým vyhrál. V ostatních případech je sázka prohrávající.

-0.5/-1.0 (nebo -0.75) Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým vyhrál minimálně o dvě branky. Pokud vybraný tým vyhrál právě o jednu branku, je vklad rozdělen na dvě části: polovina vkladu je považována za výherní a druhá polovina vkladu se vrací. V ostatních případech je sázka prohrávající.

-1 Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým vyhrál minimálně o dvě branky. Pokud vybraný tým vyhrál právě rozdílem jedné branky, sázky se vrací. V ostatních případech je sázka prohrávající.

==========

Příklad:

Utkání: Tým A proti týmu B

Handicap: Tým B +1,0/+1,5 (nebo +1,75)

Tento handicap udává, že polovina naší sázky je vsazena na to, že tým A vyhraje, remizuje nebo prohraje o méně než 1 gól; a druhá polovina na to, že tým B vyhraje, remizuje či prohraje o méně než 1,5 gólů.

Pokud by konečné skóre utkání týmu A proti týmu B bylo 1:0, byla by sázejícímu vrácena polovina sázky kvůli remíze (tým B prohrál přesně o jeden gól). Druhou polovinu sázky by sázející vyhrál (tým B prohrál o méně než 1,5 gólu).


b) U handicapové sázky na 3 možné výsledky je handicap (line) stanoven tak, že je možné si vsadit i na remízu.

Handicap u tipu remíza se vztahuje k domácímu týmu/týmu A.

Příklad:

Tým A proti týmu B.

Handicap týmu A (-2): Sázející sázku vyhraje, pokud tým A zvítězí v utkání o tři či více branek.

Remíza (-2): Sázející sázku vyhraje, pokud tým A s handicapem (-2) zvítězí v utkání přesně o 2 branky.

Handicap týmu B (+2) – Sázející sázku vyhraje, pokud tým A prohraje či remizuje nebo zvítězí o 1 branku.

Příklad:

Handicap (-2) – Sázející sázku vyhraje, pokud tým, na který jste si vsadili, vyhraje utkání o tři či více branek.

Remíza (-2) – Sázející sázku vyhraje, pokud tým s handicapem (-2) vyhraje utkání přesně o 2 branky.

Handicap (+2) – Sázející sázku vyhraje, pokud tým, na který jste si vsadili, prohraje/remizuje/zvítězí o 1 gól.


5. Sázka na počet bodů/gólů/doběhů atd. (Nad/Pod)

Tipněte si, zda bude v utkání zaznamenáno vyšší či nižší než stanovené celkové skóre (body/branky/doběhy/gemy atd.). Sázky budou vypořádány v souladu se zvláštními podmínkami platnými pro daný sport. Sázka se může vztahovat k celému utkání nebo jeho části (např. poločasu, čtvrtině, setu, třetině, intervalu atd.). Sázky mohou být navíc vypsány ve vztahu k určitému týmu nebo hráči (například na to, že domácí, hosté nebo hráč A zaznamenají nižší nebo vyšší než stanovené celkové skóre atd.). Sázka se může vztahovat ke gólům, bodům, setům, gemům, rohovým kopům, kartám, trestným bodům, ztrátám míče, touchdownům, gólům ze hry (field goal), sackům, dosažení maximálního počtu 180 bodů v šipkách, jezdcům, kteří dokončí závod, položením (v ragby), metám a statistikám a výsledkům jednotlivých hráčů:

Fotbal - střely, střely na bránu, přihrávky, odebrané míče, žluté karty, červené karty, góly.

Americký fotbal -  Passing Yards, Passing TDs, Pass Completions, Carries, Rushing Yards, Receptions, Receiving Yards, Reception Yards, Rushing Attempts, Touchdowns

Basketbal -  body, asistence, doskoky, trojky, odebrané míče, bloky.

Baseball - odpaly, homeruny, mety zdarma. Pálkař: mety, doběhy Nadhazovač: vyautování pálkaře (strike-outy (SO)), umožněné body


Bude-li utkání zrušeno, budou sázky neplatné, ledaže o jejich vypořádání bylo již rozhodnuto. 

Níže naleznete tabulku s handicapovými sázkami na celkové skóre se 2 možnými výsledky, včetně asijských handicapů.

Nad/Pod - Vysvětlení

Pod 2 Sázka je vyhrávající pokud padl maximálně jeden gól. Sázky se vrací, pokud padly přesně dva góly. Pokud padlo tři nebo více gólů, je sázka prohrávající.

Pod 2/2.5 (nebo 2.25) Sázka je vyhrávající, pokud padl maximálně jeden gól. Pokud padly přesně dva góly, je vklad rozdělen na dvě části: polovina vkladu je považována za výherní a druhá polovina vkladu se vrací. Pokud padlo tři nebo více gólů, je sázka prohrávající.

Pod 2.5 Sázka je vyhrávající, pokud padly maximálně dva góly. Pokud padlo tři nebo více gólů, je sázka prohrávající.

Pod 2.5/3 (nebo 2.75) Sázka je vyhrávající, pokud padly maximálně dva góly. Pokud padly přesně tři góly, polovina vkladu se vrací. Pokud padly čtyři nebo více gólů, je sázka prohrávající.

Nad 2 Sázka je vyhrávající, pokud padly minimálně tři góly. Pokud padly přesně dva góly, vklad se vrací. Pokud padl jeden nebo žádný gól, je sázka prohrávající.

Nad 2/2,5 (nebo 2.25) Sázka je vyhrávající, pokud padly minimálně tři góly. Pokud padly přesně dva góly, polovina vkladu se vrací. Pokud padl jeden nebo žádný gól, je sázka prohrávající.

Nad 2.5 Sázka je vyhrávající, pokud padly minimálně tři góly. Pokud padly dva nebo méně gólů, je sázka prohrávající.

Nad 2.5/3 (nebo 2.75) Sázka je vyhrávající, pokud padly minimálně čtyři góly. Pokud padly přesně tři góly, je vklad rozdělen na dvě části: polovina vkladu je považována za výherní a druhá polovina vkladu se vrací. Pokud padly dva nebo méně gólů, je sázka prohrávající.


Příklad č. 1

Tým A proti týmu B, utkání v basketbale. Sázka na to, že celkový počet bodů v zápase bude vyšší/nižší než 203,5 bodů. Vsadíme si na to, že celkové skóre bude vyšší než 203,5 bodů. Sázku vyhrajeme jen v případě, že celkový počet bodů dosažený oběma týmy přesáhne 203,5 bodů.

Příklad č. 2

Hráč A proti hráči B, tenisové utkání. Vsadíme si na to, že v 1. setu bude celkový počet gemů vyšší než 10,5. Sázku vyhrajeme v případě, že v prvním setu bude odehráno nejméně 11 gemů, v opačném případě prohrajeme.

Příklad č. 3

Tým A proti týmu B, utkání v házené. Vsadíme si na to, že celkový počet branek vstřelených týmem A bude nižší než 30,5. Sázku vyhrajeme, pokud tým A vstřelí 30 branek či méně, v opačném případě sázku prohrajeme.


Při sázce Nad/Pod se 3 možnými výsledky je handicap (line) stanoven tak, že si lze vsadit i na 3. možnost (stejně nebo přesně).

Příklad

Tým A proti týmu B, utkání v ledním hokeji. Sázka má 3 možné výsledky: padne více než 5 gólů, méně než 5 gólů nebo přesně 5 gólů.6. Dvojtip

Dvojtip vám umožní pokrýt dva ze tří možných výsledků utkání jednou sázkou. K dispozici jsou níže uvedené možnosti:

1 nebo X – pokud je výsledkem buď výhra domácích nebo remíza, pak jsou sázky na tuto možnost vítězné.

X nebo 2 – pokud je výsledkem buď remíza nebo výhra hostů, pak jsou sázky na tuto možnost vítězné.

1 nebo 2 - pokud je výsledkem buď výhra domácích nebo hostů, pak jsou sázky na tuto možnost vítězné.


7. Vítězný rozdíl vítěze a poraženého (Vítězný rozdíl)

Tipněte si, jakým rozdílem tým v utkání zvítězí.

Příklad č. 1: Utkání v americkém fotbale, tým A proti týmu B. Domníváme-li se, že zápas skončí těsně, ale tým A vyhraje, můžeme si vsadit na to, že tým A vyhraje o 1-6 bodů. Sázku pak vyhrajeme, pokud tým A vyhraje o 1 až 6 bodů. Pokud tým A vyhraje o 7 nebo více bodů, sázku prohrajeme.

Příklad č. 2: Tým A proti týmu B, utkání v basketbale. Domníváme-li se, že tým A pohodlně vyhraje, můžeme si vsadit na to, že tým A vyhraje o 21 či více bodů. Sázku vyhrajeme pouze v případě, že tým A vyhraje o 21 či více bodů.


8. Sázka na výsledek v poločase a konečný výsledek (1.poločas / zápas)

Tipněte si výsledek utkání v poločase a na konci běžné hrací doby. V baseballu se poločasem rozumí prvních 5 směn utkání. 

Příklad: U fotbalového utkání týmu A proti týmu B jsme zvolili možnost 1/X. Sázku vyhrajeme, pokud domácí budou vést po prvním poločase a utkání skončí remízou. Prodloužení a penaltové rozstřely se nepočítají.


9. Sázka na to, kdo jako první dosáhne určitého počtu bodů (První dosáhne)

Tipněte si, který tým jako první zaznamená v utkání X bodů. Sázka se může týkat i oběhů/bodů (baseball), rohových kopů (fotbal), gemů (tenis), gólů (házená), framů (snooker) apod.

Sázejícímu může být nabídnuto, aby si vsadil na to, kdo jako první dosáhne stanoveného počtu bodů, ve vztahu k danému utkání nebo jeho jednotlivé části, například na to, kdo jako první dosáhne X bodů v 1.setu volejbalového utkání, nebo kdo jako první dosáhne 15ti bodů v 1.čtvrtině basketbalového utkání.

U sázek se 2 možnostmi sázející vybírá mezi týmem domácích a hostů (nebo hráčem 1 a hráčem 2). Pokud utkání skončí dříve, než kterýkoli z týmů dosáhne stanoveného počtu bodů, příslušné sázky se považují za zrušené a sázejícím se vrátí vsazené částky. 

U sázek se 3 možnostmi si lze kromě týmu domácích a hostů vsadit i na možnost „ani jeden/žádný“.


10. Poločas/čtvrtina/třetina s nejvyšším skóre

Tipněte si, v kterém poločase/čtvrtině/třetině bude zaznamenáno nejvíc bodů/gólů. Bude-li ve dvou či více čtvrtinách/třetinách či obou poločasech zaznamenáno stejné nejvyšší skóre, použije se pravidlo mrtvého doběhu (pokud nebyla v nabídce možnost vsadit si na tip "stejně"). V případě, že byla vypsána možnost X (shoda, stejně), bude tento tip, v případě shody v počtu gólů/bodů u více úseků hry, vítězný.


11. Lichý/sudý počet

Tipněte si, jestli celkový počet gólů/bodů/oběhů bude liché, či sudé číslo. V případě nulového skóre (například pokud během fotbalového utkání nepadne ani jedna branka) se pro účely vypořádání sázek má za to, že jde o sudé číslo. Bude-li utkání přerušeno, pak budou sázky neplatné, ledaže by o výsledku již bylo rozhodnuto. Sázky budou vypořádány v souladu se zvláštními podmínkami platnými pro daný sport.


12. Sázka na postup/vítězství v poháru/postup do dalšího kola/vítězství ve skupině nebo divizi.

Vsaďte si na to, že se určitý tým nebo hráč kvalifikují do dalšího kola turnaje. Vítězem je tým/hráč, který postoupí do dalšího kola nebo vyhraje pohár. Pokud by byl tým před daným utkáním z turnaje diskvalifikován a protivník zvítězí kontumačně, budou všechny sázky na kvalifikaci neplatné.

Jednokolový zápas: Pokud rozhodčí utkání předčasně ukončí (například kvůli výtržnostem diváků, nezpůsobilosti hřiště ke hře nebo kvůli tomu, že některý z týmů nemá dost hráčů na to, aby mohl v utkání pokračovat), budou sázky vypořádány na základě rozhodnutí příslušného řídicího orgánu.


13. Sázení na vítěze soutěže

Změní-li se během soutěže oficiální soutěžní pravidla, budou sázky považovány za neplatné (například pokud se změní počet týmů sestupujících do nižší ligy).

Pro účely vypořádání se v případě stejného umístění dvou či více týmů uplatní pravidlo mrtvého doběhu. Sázky na jakýkoli tým, který neodehraje všechna svá utkání v soutěži, zůstanou v platnosti. Jedinou výjimkou jsou jihoamerické ligy, kde se hraje play-off za účelem určení vítěze ligy (pokud se několik týmů kvůli rovnosti bodů dělí o 1. místo). V takovém případě budeme mít za to, že vítězem ligové soutěže je vítěz následujícího play-off. Bude-li tým z ligy vyřazen před zahájením sezóny, budou všechny příslušné sázky zrušeny. Bude-li tým v průběhu sezóny z jakýchkoli vnějších důvodů (například kvůli dluhům) vyřazen nebo vyloučen, budou veškeré sázky týkající se tohoto týmu zrušeny a vypořádány jako neplatné.


14. Kdo lépe ze dvou soupeřů (head to head (H2H)) / ze tří soupeřů (triple head (H3H))

Tipněte si, který z týmů/soupeřů v rámci sázky kdo lépe dosáhne nejlepšího konečného výsledku/umístění/skóre. K platnosti sázek 2 soupeřů je třeba, aby oba účastníci nastoupili do utkání a alespoň jeden z nich utkání dokončil a připsal si oficiální výsledek. V opačném případě budou veškeré sázky neplatné a sázejícím bude vrácena celá vsazená částka.

U sázek typu Kdo lépe H3H platí stejná pravidla pouze s tím rozdílem, že si bude možné vybrat 3 soutěžící/týmy.

Kdo lépe (H2H) v rámci dané sezóny: Tipněte si, který tým/účastník dosáhne nejlepšího konečného umístění v rámci dané soutěže. Není-li uvedeno jinak, k vyřazovací části (play-off) se nepřihlíží.

Sázky budou vypořádány na základě oficiálních tabulek umístění sestavených příslušným řídicím orgánem.


15. Přesné skóre

Tipněte si skóre po odehrání normální hrací doby (není-li uvedeno jinak). Počítají se i vlastní góly.


16. Sázka v průběhu utkání (live sázka)

Pokud uvádíme aktuální průběžné skóre v utkání, snažíme se všemožně zajistit, aby byly údaje o skóre a informace o utkání správné. Za uvedení chybných informací však nepřijímáme žádnou odpovědnost. 


Verze 2.; Platné od: 14.února 2024


OBECNÁ PRAVIDLA

• Veškeré sázky budou vypořádány na základě výsledku po odehrání základní hrací doby. Výsledek sázek se stanoví na základě výsledku utkání po odehrání dvou poločasů v délce 45 minut, včetně nastaveného času; k prodloužení, penaltovému rozstřelu nebo době vymezené pro vstřelení „zlatého gólu“ se však nepřihlíží.
• Některá fotbalová utkání mohou být odehrána i v jiném formátu. V takovém případě platí:• 90 minut hry (3 x 30 minut). Sázky týkající se celého utkání budou i tak považovány za platné. Sázky na poločas budou zrušeny.• 80 minut hry (2 x 40 minut). Všechny sázky budou považovány za platné.• Liší-li se časový rozvrh utkání od výše uvedeného, budou všechny sázky neplatné.
• V případě, že utkání skončí před odehráním stanovených 90 minut (není-li určeno jinak), budou sázky neplatné kromě:- sázek, o jejichž výsledku bylo rozhodnuto již v okamžiku ukončení utkání. K platnosti sázek je však třeba, aby bylo o výsledku v plném rozsahu rozhodnuto; např. První střelec gólu, První gól, Góly: Nad 0,5, Čas prvního gólu, zůstanou v platnosti, pokud v okamžiku ukončení utkání byla již branka zaznamenána. - sázek na to, zda tým postoupí v pohárové soutěži, postoupí do dalšího kola nebo vyhraje pohár
• Sázky na první či druhý poločas zahrnují 45 minut hry plus čas nastavený rozhodčím na konci každého poločasu z důvodu přerušování hry. Do sázek na druhý poločas se nezahrnuje prodloužení, doba vymezená pro vstřelení „zlatého gólu“, ani penaltové rozstřely. Branky vstřelené během prvního poločasu se nezapočítávají do sázek na druhý poločas. Sázky, o jejichž výsledku bylo v plném rozsahu rozhodnuto již v okamžiku předčasného ukončení zápasu, zůstanou v platnosti a budou odpovídajícím způsobem vyhodnoceny. • Všechny sázky na odložené utkání budou považovány za zrušené, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li však utkání zahájeno do 48 hodin, doba zahájení utkání bude aktualizována a sázky zůstanou platné.

• Bude-li utkání přerušeno/odloženo, ale následně se v něm bude pokračovat (od okamžiku, kdy bylo utkání přerušeno) do 48 hodin od původně stanoveného času zahájení utkání (výkopu), zůstanou všechny sázky v platnosti. Pokud se však bude v utkání pokračovat až po uplynutí 48 hodin od původně stanoveného času zahájení utkání (výkopu), budou všechny nerozhodnuté sázky neplatné. Bude-li utkání přerušeno a celé znovu odehráno, veškeré nerozhodnuté sázky vsazené na původní sportovní událost budou neplatné a sázky, o jejichž výsledku bylo rozhodnuto, budou odpovídajícím způsobem vypořádány.

• Data a časy zahájení fotbalových utkání uvedené na našich internetových stránkách jsou pouze orientační. Bude-li naší chybou uveden nesprávný čas utkání, sázky budou platné.

• Bude-li utkání odehráno před uvedeným datem nebo časem zahájení, zůstanou sázky v platnosti, ledaže byly podány až po okamžiku, kdy bylo utkání skutečně zahájeno.


Změna místa konání utkání:

• Dojde-li ke změně ohledně statusu domácího týmu a týmu hostů (utkání se např. odehraje na hřišti týmu hostů), budou sázky neplatné a sázejícím bude vrácena celá vsazená částka.

• Bude-li se utkání hrát jinde, nikoli však na hřišti hostů, a tým domácích bude i tak veden jako domácí, sázky budou platné a po skončení utkání budou vyhodnoceny.


Utkání na neutrální půdě: Bez ohledu na to, zda to bude uvedeno na našich internetových stránkách, či nikoli, zůstanou sázky platné bez ohledu na to, který tým je uveden jako domácí.

Údaje o týmu: Pokud jsou u oficiální sportovní události uvedeny u názvu týmu takové údaje jako rezervy, věková kategorie, pohlaví atd., které na internetových stránkách neuvádíme (název příležitosti nebo možné tipy), pak jsou sázky neplatné. Ve všech ostatních případech budou sázky platné, a to i tehdy, pokud v námi uvedeném názvu týmu chybí „XI“.


Pravidla pro vyhodnocení a zrušení sázek:

vyhrazujeme si právo prohlásit sázky za neplatné v případě:

• zůstane-li sázková příležitost otevřena v okamžiku, kdy již došlo k uvedeným událostem: vstřelení gólu, udělení červené karty či udělení žlutých a následných červených karet a penaltám.

• pokud bylo utkání přerušeno nebo odloženo a nepokračuje se v něm do 48 hodin od původního data zahájení utkání.

• pokud jsou názvy týmů nebo příslušná kategorie uvedeny nesprávně

• pokud při jakémkoli využití videorozhodčího (VAR) došlo k jakýmkoli změnám skóre.


Pro vyhodnocení sázek vztahujících se ke gólům je určující, kdy míč překročil brankovou čáru.

K nařízeným, ale neprovedeným penaltám se nepřihlíží.


Využití videorozhodčího (VAR)

Při jakémkoli využití videorozhodčího (VAR) budou sázky vztahující se k ofsajdu a penaltám vypořádány k okamžiku, kdy rozhodčí vydá příslušné rozhodnutí. Má se za to, že událost, která byla předložena k posouzení videorozhodčímu (VAR), nastala v okamžiku, kdy k ní skutečně došlo; Například:  pokud si sázející vsadil na to, že během prvních 10 minut utkání padne gól. Branka padne v čase 9 minut 40 sekund a asistent rozhodčího ohlásí ofsajd. Obrátí se na VAR, podle kterého branka platí. Za čas vstřelení branky bude považován čas 9 minut 40 sekund a sázející sázku vyhraje.

Sázky vsazené v době mezi tím, kdy došlo k události předložené k posouzení VAR, a okamžikem, kdy VAR vydal příslušné rozhodnutí, budou považovány za neplatné, ledaže by:

• posouzení ze strany VAR a následně přijaté rozhodnutí nevedlo ke změně rozhodnutí, které učinili rozhodčí na hřišti.

• posouzení ze strany VAR a následně přijaté rozhodnutí vedlo ke změně rozhodnutí, které učinili rozhodčí, ale nemělo žádný vliv na předmětnou sázku/sázky.

Byla-li sázka vyhodnocena a poté se na základě následného rozhodnutí VAR ukáže, že toto vypořádání bylo chybné, vyhrazujeme si právo toto vyhodnocení stornovat.


Sázky na výsledky a statistiky jednotlivých hráčů:

• Sázky na hráče, který se nezapojí do utkání, budou neplatné.

• Při vyhodnocování sázek se nepřihlíží k vlastním brankám. Padne-li v utkání pouze vlastní branka, bude sázka na to, že v utkání nikdo branku nedá, vypořádána jako výherní. U sázek na to, kdo dá první, další a poslední branku, budou všechny tipy vypořádány jako neplatné, bude-li tato branka vlastní.

• Při vypořádání sázek se nepřihlíží k následným šetřením ze strany pořadatelských orgánů.

• Vynasnažíme se, aby u všech potenciálních hráčů byly uvedeny kurzy vztahující se k sázkám na to, kdo dá první, poslední či příští branku nebo kdo ji střelí kdykoli během utkání. Hráči, kteří vstřelí první nebo poslední branku, však budou považováni za vítěze ve vztahu k dané sázce bez ohledu na to, zda se na ně dalo vsadit, či nikoli.

• První střelec gólu. Sázky na hráče, kteří střídali po vstřelení první branky, budou zrušeny.


SÁZKY NA DISCIPLINÁRNÍ TRESTY (KARTY):

• Karty.

- Sázky na to, v které části utkání dojde k penalizaci, budou vypořádány na základě toho, kdy rozhodčí ukáže danou kartu.

- Žlutá karta se počítá jako 1 karta;  červená karta resp. žlutá karta následovaná červenou kartou jako 2 karty. Druhá žlutá karta, na jejímž základě je hráči udělena červená karta, se tedy nepočítá; tzn. dvě žluté karty udělené stejnému hráči, na jejichž základě mu je udělena červená karta, se počítají jako 3 body.

 - U sázky na Příští kartu se při udělení druhé žluté + červené karty, počítá pouze jako jedna karta. Tzn. pro účely vyhodnocení této sázky zde nejsou počítány karty dvě, ale jen jako karta jedna.

- Ke žlutým nebo červeným kartám uděleným komukoli kromě hráčů (trenérům, náhradníkům, již vystřídaným hráčům, hráčům na lavičce, asistentovi trenéra nebo jinému členovi realizačního týmu) se nepřihlíží.

- Ke žlutým nebo červeným kartám uděleným během prodloužení se nepřihlíží.

- Žluté a červené karty udělené během přestávky mezi jednotlivými poločasy se započítávají do sázek vztahující se k 2.poločasu a celému utkání.


• Karetní body:

- Žlutá karta se počítá jako 10 bodů a červená resp. 2. žlutá karta, která vede k udělení červené karty, jako 25 bodů.

- Druhá žlutá karta, na jejímž základě je hráči udělena červená karta, se nepočítá; dvě žluté karty udělené stejnému hráči, na jejichž základě mu je udělena červená karta, se počítají cekem jako 35 bodů.

- Ke kartám uděleným po skončení utkání se pro účely vyhodnocení sázek nepřihlíží.

- Vyhodnocení bude provedeno na základě všech dostupných důkazů o kartách udělených během utkání.


SÁZKY NA ROHOVÉ KOPY:

• K rohovým kopům, k nimž dojde v prodloužení, se nepřihlíží.

• K nařízenému, ale neprovedenému rohovému kopu se nepřihlíží.

• Sázky na to, ve které části zápasu dojde k rohovému kopu, se vypořádají na základě toho, kdy bude rohový kop skutečně proveden, a nikoliv povolen nebo nařízen.


INTERVALOVÉ SÁZKY:

Události (góly, rohové kopy), k nimž dojde v nastaveném čase, budou započítány do intervalu do 45 resp. 90 minut.


ZPŮSOB VSTŘELENÍ DALŠÍHO GÓLU: 

Volný kop: Gól musí být vstřelen přímo z volného či rohového kopu. Odražené střely se počítají, pokud rozhodčí určí, že branka byla vstřelena z provedeného volného či rohového kopu.

Pokutový kop (penalta): Gól musí být vstřelen přímo z penalty. Ke gólům vstřelených odraženým míčem po neproměněné penaltě se nepřihlíží.

Vlastní branka: Gól je prohlášen za vlastní branku

Hlavička: Poslední dotyk střelce gólu s míčem musí být hlavou.

Střela: Gól musí být vstřelen jakoukoli jinou částí těla než hlavou a zároveň se nejedná o ostatní způsoby vstřelení gólu.

Gól nepadne.


SÁZKY NA VZÁJEMNOU BILANCI - KDO LÉPE:

• O vítězi bude rozhodnuto na základě toho, kdo postoupí dále v turnaji.

• Pokud oba týmy, na něž se vztahuje sázka, postoupí do finále, bude vítězem vítěz finále.

• Budou-li oba týmy vyřazeny ve stejném kole nebo ve stejné fázi ve skupině, budou sázky neplatné.


ČISTÉ KONTO DOMÁCÍ/HOSTÉ (Dosáhnou domácí/hosté čistého konta – ano/ne)

Čisté konto znamená, že tým odehraje utkání, aniž by mu byl vstřelen gól. Při vypořádání sázek se přihlíží k vlastním brankám. Bude-li utkání zrušeno, budou všechny sázky neplatné, ledaže již bylo definitivně rozhodnuto o tom, jak mají být sázky vypořádány.

OBA VSTŘELÍ GÓL

Tipněte si, zda oba týmy vstřelí v utkání alespoň jeden gól. Vlastní branky se započítají tomu týmu, kterému byla branka připsána. Bude-li utkání zrušeno, budou sázky neplatné, ledaže by o výsledku těchto sázek bylo již rozhodnuto.

„Ano“ – oba týmy vstřelí gól.

„Ne“ – znamená, že jeden z týmů nevstřelí gól.


TÝM VYHRAJE NEBO JAKÉKOLIV ČISTÉ KONTO

Tipněte si, zda konkrétní tým vyhraje zápas nebo jeden z týmů udrží čisté konto v zápase. 

Aby byl tip "Ano"  výherní, musí konkrétní tým vyhrát NEBO jeden z týmů udrží čisté konto (neinkasuje gól).

Aby byl tip „Ne“  výherní, nesmí konkrétní tým vyhrát a zároveň oba týmy inkasují alespoň gól.


"TÝM" NASTANE V ZÁPASE

Sázky se týkají různých situací v zápase a uvedeného týmu. Je možné vsadit, zda uvedenému týmu bude vyloučen hráč, zda jeho hráč trefí brankovou konstrukci, zda brankář udrží čisté konto, či jejich hráč vstřelí první nebo poslední gól v zápase.

Trefení brankové konstrukce = Sázka na to, zda se hráči podaří trefit břevno, tyč nebo spojnici obou částí (konstrukce ohraničující gólový prostor). Bude výherní pouze v případě, pokud střela neskončí gólem. Pro vypořádání se počítají pouze přímé střely hráče, které trefí brankovou konstrukci, a to bez jakéhokoliv jiného dotyku hráčů nebo brankáře.


"TÝM" HRÁČ VSTŘELÍ PRVNÍ / POSLEDNÍ GÓL 

Sázky se týkají jména hráče, který vstřelí první / poslední gól uvedeného týmu. V případě, že je v názvu uveden časový úsek (např. 1.poločas), tak se uvedená sázka týká příslušného úseku.


"TÝM" HRÁČ OBDRŽÍ PRVNÍ / POSLEDNÍ KARTU

Sázky se týkají jména hráče, který obdrží první / poslední kartu uvedeného týmu. V případě, že je v názvu uveden časový úsek (např. 1.poločas), tak se uvedená sázka týká příslušného úseku.


"TÝM" ZPŮSOB VÍTĚZSTVÍ

Sázky se týkají různých způsobů vítězství v zápase uvedeného týmu. Je možné vsadit, zda uvedenému týmu bude v zápase prohrávat a výsledek otočí a vyhraje nebo zda vyhrají s čistým kontem (bez inkasované branky).


INDIVIDUÁLNÍ HRÁČSKÉ/TÝMOVÉ SPECIÁLNÍ SÁZKY (jednotlivé zápasy)

Sázky se týkají výkonu daného hráče/týmu v příslušném zápase (např. hráč bude mít určitý počet střel, střel na branku, asistence atd.). 

90 min = sázky se týkají základní hrací doby včetně nastavení. Prodloužení a penaltový rozstřel se nepočítají.


BETBUILDER

Speciální předpřipravená sázka, která je složena z různých příležitostí jedné sázkové události. Většinou se jedná o spojení 2 - 4 dílčích parametrů vyjádřené jedním kurzem. Např. Domácí tým vyhraje, oba vstřelí gól a Více než 9,5 rohových kopů. Aby byl tiket výherní, musí být splněny všechny parametry sázky. 

Není-li upraveno jinak, sázka se týká základní hrací doby. Např. dílčí část "Valencie vyhraje" ve španělském poháru pro vyhodnocení znamená, že pro vítězný tip musí Valencie vyhrát v základní hrací době. Postupy, vítězství, góly nebo rohy zaznamenané v prodloužení se pro vyhodnocení nepočítají. SPECIÁLNÍ SÁZKY K MISTROVSTVÍ SVĚTA / MISTROVSTVÍ EVROPY VE FOTBALE

Sázky týkající se stanovení nových rekordů, celkových turnajových počtů karet, gólů , nejlepších střelců atd. budou vyhodnoceny dle vydaných oficiálních statistik k MS/ME ve fotbale. (www.fifa.com; www.uefa.com)


Verze 5. Platné od: 14.června 2024OBECNÁ PRAVIDLA:

• NHL a NCAA: K platnosti sázek je třeba, aby byla všechna utkání zahájena v plánovaný termín. Bude-li utkání přerušeno a dohráno následující den, budou všechny dosud nerozhodnuté sázky považovány za neplatné (pokud tato pravidla nestanoví jinak). 
• Ostatní soutěže: Všechny sázky na odložené utkání budou považovány za zrušené, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li však utkání zahájeno do 48 hodin, doba zahájení utkání bude aktualizována a sázky zůstanou otevřeny. Bude-li utkání přerušeno nebo zrušeno a nebude se v něm pokračovat ještě týž den, budou všechny dosud nerozhodnuté sázky považovány za zrušené. • K platnosti sázek je třeba, aby bylo v utkání odehráno alespoň 55 minut. Nebude-li uvedeno jinak, v případě přerušení utkání před odehráním výše uvedeného počtu celých minut budou sázejícím zrušeny  veškeré sázky, kromě sázek, o jejichž výsledku bylo definitivně rozhodnuto. • Výsledek utkání, které bylo rozhodnuto penaltovým rozstřelem, bude zahrnovat penaltový rozstřel jako jednu branku připsanou vítěznému týmu.• Veškeré sázky se vztahují k plánovaným 3 třetinám o délce 20 minut + prodloužení/penaltový rozstřel, není-li uvedeno jinak. Nebude-li tento plánovaný formát odehrán, budou sázky neplatné.• Všechny sázky budou vypořádány na základě výsledků a statistik dodaných řídicím orgánem příslušné ligy.

- AHL www.theahl.com

- NCAAH www.ncaa.com

- NHL www.nhl.com

- Mezinárodní utkání www.iihf.com

• Není-li výslovně uvedeno jinak, zahrnují sázky vsazené před utkáním a v jeho průběhu prodloužení a penaltový rozstřel.

Sázky nezahrnující prodloužení: Vynasnažíme se, aby u každého z dostupných typů sázek bylo uvedeno, zda zahrnují prodloužení, či nikoli. 

Typy sázek, které nikdy nezahrnují prodloužení: sázky na všechny tři třetiny (1., 2., 3.) Sázka bez remízy, První dosáhne x gólů, Oba dají gól, Vítěz 1X2, První skóruje, Poslední skóruje, Vyhraje s čistým kontem, Třetina s nejvyšším skórem, Dvojtip a Čas prvního gólu.

• Penaltové rozstřely se považují za součást prodloužení. Rozhodne-li utkání penaltový rozstřel, bude vítězi připsána jedna branka navíc.

• K brankám vstřeleným během prodloužení nebo penaltového rozstřelu se při vypořádání sázek na 3.třetinu nepřihlíží.

• Pokud se změní místo konání utkání, již vsazené sázky zůstanou v platnosti. Pokud však bude status domácích a hostů v utkání, na něž si lze vsadit, prohozen, budou sázky vsazené na základě původního rozpisu neplatné.

• Pokud se utkání hrají „v bublině“ (na jednom místě), bude za domácí tým označen ten, který byl jako domácí určen v původním herním harmonogramu.


Přehled konkrétních sázek

Vítěz: K platnosti sázek je třeba, aby bylo ve 3. třetině odehráno nejméně 15 minut řádné hrací doby.

Handicap (bodová hranice, puck line): „Puck Line“ je sázka, kde je k tipu vybranému sázejícím přidělen handicap. Výsledkem, na jehož základě budou sázky vypořádány, je výsledek utkání upravený o handicap (puck line), který je k dispozici v okamžiku podání sázky. Všechny handicapové sázky (puck line) zahrnují prodloužení.

Sázky na základní hrací dobu: se vypořádají na základě výsledku po odehrání 60 minut, k brankám vstřeleným v prodloužení a při penaltovém rozstřelu se nepřihlíží.

Sázky zahrnující prodloužení: zahrnují branky vstřelené během případného prodloužení a penaltového rozstřelu a ve vztahu k níže uvedeným sázkám platí pravidlo, že se počítají jako 1 branka: Počet gólů/Počet gólů ve třetině/Počet gólů týmu. Celkový počet gólů je součet branek vstřelených oběma týmy včetně prodloužení. K platnosti sázek je třeba, aby bylo ve 3. třetině odehráno nejméně 15 minut řádné hrací doby, ledaže již bylo překročeno tipované celkové skóre. Pokud celkový počet branek přesně odpovídá nabízenému tipu, u nějž není nabízena konkrétní výhra, budou veškeré vsazené částky sázejícím vráceny. Branky vstřelené v rámci dané třetiny se vztahují pouze k této konkrétní třetině a tato třetina musí být odehrána celá. U handicapových sázek na třetí třetinu se nepřihlíží k prodloužení.

Sázky na výsledky a statistiky: U všech sázek na výsledky a statistiky se přihlíží k prodloužení, kromě sázek vztahujících se k jednotlivým třetinám utkání. K platnosti sázek je třeba, aby bylo ve 3. třetině odehráno nejméně 15 minut řádné hrací doby.

Branky vstřelené během penaltového rozstřelu se počítají jako jedna branka vítězného týmu. U sázek na výsledky a statistiky jednotlivých hráčů, například sázky na hráče, který vstřelí branku, nebo sázky na celkový počet bodů zaznamenaný daným hráčem, se góly vstřelené v penaltovém rozstřelu nezapočítávají. Góly připsané danému hráči musí být vstřeleny během základní hrací doby nebo prodloužení a nikoli během penaltového rozstřelu.

Sázky na výsledky a statistiky jednotlivých hráčů: K platnosti sázek je třeba, aby příslušný hráč/příslušní hráči nastoupil/i do utkání. U všech sázek na výsledky a statistiky se přihlíží k prodloužení, kromě sázek vztahujících se k jednotlivým třetinám utkání. K platnosti sázek je třeba, aby bylo ve 3.třetině odehráno nejméně 15 minut řádné hrací doby. Veškeré sázky na výsledky a statistiky nelze kombinovat. 

Sázky na počet gólů v přesilových hrách: Nezapočítávají se góly vstřelené v oslabení.

Handicap s remízou: Sázka na vítězný tým se započtením příslušného handicapu. Např. handicap +/- 1 (nebo také 1.0) znamená, že ke konečnému výsledku bude přičten/odečten právě jeden gól. Jsou nabízeny tři možnosti: domácí tým, remíza nebo hostující tým. Vždy bude jeden tip vítězný, tedy nebude nikdy vrácen vklad.

Góly nad/pod: Sázka na celkový počet vstřelených gólů, zda bude nad nebo pod stanovenou hranicí. V případě, že je vypsána celá hranice a tato hranice bude rovna vstřeleným gólům, vklad bude vrácen.

Góly nad/pod/přesně: Sázka na celkový počet vstřelených gólů, zda bude nad nebo pod stanovenou hranicí nebo bude vstřeleno stejný počet gólů jako vypsaná hranice. Např. Góly nad/pod/přesně 5 (nebo také 5.0) znamená, že v případě, kdy bude vstřeleno 5 gólů, tak vítězný bude tip Přesně 5.0. Vždy bude jeden tip vítězný, tedy nebude nikdy vrácen vklad.

Třetina s nejvyšším skóre: Tipněte si, v které části utkání bude zaznamenáno nejvíce gólů. Při shodném počtu gólů u více třetin je vítězný tip X (shoda, stejně). Tento typ sázky nezahrnuje případné prodloužení. Bude-li utkání předčasně ukončeno, budou sázky neplatné. Platí pravidla o vrácení sázky (push). 

Vstřelí gól (60 min): Sázka na to, zda v základní hrací době vstřelí gól pouze domácí tým / pouze hostující tým / oba týmy nebo vůbec nepadne gól.


BETBUILDER  

Speciální předpřipravená sázka, která je složena z různých příležitostí jedné sázkové události. Většinou se jedná o spojení 2 - 4 dílčích parametrů vyjádřené jedním kurzem. Např. Domácí tým vyhraje, oba vstřelí gól a Hosté vyhrají 1.třetinu. Aby byl tiket výherní, musí být splněny všechny parametry sázky.

V případě hokejové NHL a MS v hokeji se pro účely vyhodnocení BLDR započítává i případné prodloužení a samostatné nájezdy. U samostatných nájezdů se pro účely vyhodnocení BLDR pouze vítězný gól přiřadí k vítěznému týmu a k sázkám na handicap, počet gólů a počet gólů týmu. K ostatním gólům vstřeleným v samostatných nájezdech se nepřihlíží. Ve všech případech se u BLDR ke gólům vstřeleným v samostatných nájezdech nepřihlíží u sázek na individuální výkony hráčů v zápase, tzv. hráčských speciálů.


Dlouhodobé sázky / statistiky turnaje:

NHL – vítěz základní části/vzájemná bilance: K platnosti sázek je třeba, aby týmy odehrály alespoň 80 utkání v základní části soutěže – za předpokladu, že zbývající neodehraná utkání ze základní části nebudou mít na výsledek sázky vliv.

NHL – vítěz divize: Vítěz divize se určí na základě výsledků v základní části soutěže; bude jím tým s nejlepšími výsledky v divizi (nasazený tým č. 1) před vyřazovací částí (play-off), ve které se hraje o Stanleyův pohár. Použijí se pravidla NHL pro určení výsledku utkání při remíze.

NHL – vítěz play-off jednotlivých divizí: Vítěz play-off se určí na základe výsledků play-off; bude jím tým, který zastupuje svoji divizi ve finále konference.

NHL – vítěz konference: Týmy, které postoupí do bojů o Stanleyův pohár, budou považovány za vítěze svých příslušných konferencí.

NHL – Sázení na série: Sázky budou neplatné, pokud nebude odehrán nebo bude změněn minimální oficiálně stanovený počet utkání (dle rozhodnutí NHL).

Sázení v průběhu utkání (LIVE sázky): Veškeré sázky se pro účely sázení během utkání řídí příslušnými pravidly pro sázení před utkáním. K platnosti sázek je třeba, aby byla všechna utkání zahájena v plánovaný termín.


Verze 6.; Platné od: 16.května 2024


OBECNÁ PRAVIDLA

• Dojde-li ke změně harmonogramu nebo dne, kdy se má daná sportovní událost uskutečnit, čas jejího zahájení bude aktualizován a bude možné si na ni i nadále vsadit.

• Dojde-li k jakémukoli odložení zahájení utkání nebo jeho přerušení (kvůli dešti, tmě atd.), zůstanou všechny sázky nevypořádány a k jejich vypořádání dojde až poté, co se bude v utkání pokračovat a bude dohráno.

• Pokud rozhodčí přidělí trestný bod/trestné body, veškeré sázky na toto utkání zůstanou v platnosti.

• Bude-li utkání zahájeno, ale nebude dohráno kvůli odstoupení (skreč) či diskvalifikace kteréhokoli hráče či týmu, veškeré dosud nerozhodnuté sázky (včetně sázek na vítěze utkání) budou považovány za neplatné. Sázky, o jejichž výsledku bylo rozhodnuto, zůstanou v platnosti a budou odpovídajícím způsobem vyhodnoceny.

• Nebude-li utkání odehráno (například v případě kontumačního vítězství kvůli neúčasti soupeře), budou veškeré sázky neplatné.

• Bude-li utkání ukončeno před odehráním určitých bodů/gemů, veškeré sázky související s příslušným bodem/gemem budou považovány za neplatné.

• Jakákoliv zkrácená hra (tiebreak) nebo zkrácená hra, kterou se rozhoduje utkání, se počítá jako 1 gem.

• Hraje-li se zkrácená hra, kterou se rozhoduje utkání, jako rozhodující set v utkání hraném na 2 vítězné sety, bude považována za 3.set.

• Budou-li údaje uvedené u jednotlivých hráčů/týmů nesprávné, vyhrazujeme si právo zrušit sázky.

Dlouhodobé sázky: Pokud se hráč odhlásí z turnaje před jeho zahájením nebo odstoupí během turnaje, sázky na to, že tento hráč turnaj vyhraje, budou proherní.

Změna místa konání nebo herního povrchu. Veškeré sázky zůstanou v platnosti bez ohledu na jakoukoli změnu místa konání, změnu povrchu kurtu, přesunu utkání z vnitřních do venkovních prostor a naopak.


Vítěz bodu

Tipněte si, který hráč vyhraje uvedený bod. Nebude-li o bod z jakéhokoliv důvodu hráno (rozhodčí jej přidělí jako trestný bod, gem nebo celé utkání skončí dříve, než je o daný bod hráno, hráč odstoupí z utkání atd.), budou příslušné sázky neplatné. U tohoto typu sázky se nepřihlíží k bodům získaným ve zkrácené hře (tiebreaku).

Přesný výsledek gemu

Tipněte si, kdo bude vítězem gemu a kolik získá soupeř bodů v uvedeném gemu, výběrem z uvedených možností:

Hráč A/B vyhraje po shodě 

Hráč A/B vyhraje proti 30

Hráč A/B vyhraje proti 15

Hráč A/B vyhraje čistou hrou 

Nebude-li gem z jakéhokoli důvodu dohrán, sázky na tento gem budou neplatné.

V gemu bude shoda

Tipněte si, zda v jakékoli fázi uvedeného gemu bude zaznamenáno skóre 40-40. Výběr možnosti „ano“ znamená, že v daném gemu bude zaznamenáno skóre 40-40, a výběr možnosti „ne“ znamená, že v daném gemu skóre 40-40 zaznamenáno nebude. Nebude-li gem z jakéhokoli důvodu odehrán nebo bude ukončen dříve, než bude dosaženo skóre 40-40, sázky na tento gem budou neplatné. Jakmile bude dosaženo skóre 40-40, budou sázky na tento gem vypořádány, a to i v případě, že gem bude později předčasně ukončen.

Dvojitý výsledek

Tipněte si, který hráč vyhraje či prohraje 1.set a následně vyhraje či prohraje celé utkání. Sázky budou neplatné, pokud nebude odehrán úplný oficiálně stanovený počet setů.

Zkrácená hra (tiebreak)

U sázek na celkový počet bodů v gemu se nepřihlíží k bodům zaznamenaným ve zkrácené hře.

Sázka na celkový počet tiebreaků se podobá sázce Nad/Pod počet bodů. Výhra/prohra se stanoví na základě počtu tiebreaků v utkání.

Super tiebreak se nepovažuje za tiebreak.

Super tiebreak se ve vztahu ke všem sázkám na gemy považuje za jeden gem.

Pokud byl v nedohraném utkání tiebreak odehrán, budou sázky platné. Pokud v nedohraném utkání tiebreak odehrán nebyl, budou sázky neplatné.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Všechny zápasové sázky zahrnují prodloužení (není-li uvedeno jinak).  Sázky na čtvrtiny a poločasy nezahrnují prodloužení (není-li uvedeno jinak). Výjimkou jsou sázky na NBA, NCAA a WNBA, kde sázky na 2.poločas zahrnují body zaznamenané během prodloužení.

• NBA, NCAA, WNBA: K platnosti sázek je třeba, aby byla všechna utkání zahájena v plánovaný termín. Bude-li utkání přerušeno a dohráno následující den, budou všechny dosud nerozhodnuté sázky považovány za neplatné (pokud tato pravidla nestanoví jinak). • Všechny ostatní soutěže: Všechny sázky na odložené utkání budou považovány za zrušené, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li však utkání zahájeno do 48 hodin, doba zahájení utkání bude aktualizována a sázky zůstanou otevřeny. Bude-li utkání přerušeno nebo zrušeno a nebude se v něm pokračovat ještě týž den, budou všechny dosud nerozhodnuté sázky považovány za zrušené.

 Soutěže pořádané v USA: K platnosti sázek na NBA je třeba, aby bylo v utkání odehráno alespoň 43 minut. K platnosti sázek na basketbalová utkání v rámci NCAA a WNBA je třeba, aby bylo v utkání odehráno alespoň 35 minut. Nebude-li uvedeno jinak, v případě přerušení utkání před odehráním výše uvedeného počtu celých minut budou sázejícím vráceny veškeré sázky na výsledek utkání, kromě sázek, o jejichž výsledku bylo definitivně rozhodnuto. 

• Ostatní soutěže: Sázky budou vypořádány ke konci základní hrací doby. Bude-li utkání přerušeno před odehráním základní hrací doby, budou sázky vypořádány jako neplatné, kromě sázek, o jejichž výsledku bylo definitivně rozhodnuto.


• V utkáních, jichž se účastní severoamerické týmy, bude vítěz utkání určen na základě oficiálního výsledku na konci utkání po odehrání normální hrací doby a případného prodloužení.

• Sázky na poločasy a čtvrtiny zůstanou v platnosti pouze v případě, že daná část utkání bude dohrána, ledaže o výsledku sázky bylo již rozhodnuto.

• Sázky budou vypořádány vždy na základě výsledků a statistik, které dodá řídicí orgán příslušné ligy či sportovního svazu, například:

- www.nba.com

- www.ncaa.com

- www.wnba.com

- https://www.fiba.basketball/

- https://www.euroleague.net/

• Pokud se změní místo konání utkání, budou všechny sázky na toto utkání neplatné.

• Pokud se utkání hrají „v bublině“ (na jednom místě), bude za domácí tým označen ten, který byl jako domácí určen v původním herním harmonogramu.

Liga mistrů – Skončí-li utkání remízou a nehraje se prodloužení, sázka na vítěze utkání (se 2 možnými tipy) bude sázejícímu vrácena.


Kdo vyhraje rozskok ve středovém kruhu: Za vítěze se považuje tým, který jako první získá držení míče po rozskoku ve středovém kruhu. V případě nedovoleného předčasného výskoku při rozskoku se za vítěze považuje tým, o němž rozhodčí rozhodl, že bude mít jako první míč v držení.

Vítězný rozdíl (zápas / poločas / čtvrtina): Výběrem z uvedených možností si tipněte, který tým vyhraje uvedený úsek hry a o kolik bodů přesně zvítězí.

Prodloužení: Tipněte si, zda se bude utkání prodlužovat. Bude-li utkání předčasně ukončeno, budou sázky neplatné, ledaže bylo prodloužení již zahájeno. Hraje-li se prodloužení, přestože výsledek utkání po základní hrací době neskončil remízou, budou veškeré sázky neplatné (např. Liga mistrů).

Výsledky a statistiky jednotlivých hráčů v utkání: Lze si vsadit na výsledky uvedených hráčů v řadě různých kategorií, např. body, doskoky, asistence, bloky, odebrané míče, trestné hody. K platnosti sázek je potřeba, aby byli hráči ve výstroji a nastoupili do utkání. Není stanoven žádný časový limit pro to, jak dlouho musí být hráč na hřišti. Platí pravidla o vrácení sázky (push).

Pokud si lze tipnout, který hráč zaznamená alespoň 10 bodů ve dvou bodovaných statistikách (double-double), musí daný hráč zaznamenat 10 a více bodů ve dvou z níže uvedených pěti kategorií hráčských statistik: celkový počet bodů, doskoky, asistence, zablokované střely, odebrání míče.

Pokud si lze tipnout, který hráč zaznamená alespoň 10 bodů ve třech bodovaných statistikách (triple-double), musí daný hráč zaznamenat 10 a více bodů ve třech z níže uvedených pěti kategorií hráčských statistik: celkový počet bodů, doskoky, asistence, zablokované střely, odebrání míče.

Vzájemná bilance hráčů: Výkony jednotlivých hráčů jsou vzájemně porovnány pro účely sázení na jejich vzájemnou bilanci. Mohou být použity handicapy, které budou pro účely stanovení výsledku přiřazeny ke skóre, které daný hráč skutečně zaznamená. Platí pravidla o vrácení sázky (push).

Hráč, který skóruje jako první: Sázky na to, který hráč skóruje jako první. Sázky budou neplatné, pokud tento hráč nenastoupí do utkání nebo pokud nastoupí až poté, co byl první bod již zaznamenán. Na neuvedené hráče si bude možné vsadit na vyžádání.


Dlouhodobé sázky na vítěze/výsledky turnaje:

• NBA – vítěz základní části / vzájemná bilance:  Pro platnost sázek je třeba, aby týmy odehrály alespoň 81 utkání v základní části soutěže – za předpokladu, že zbývající neodehraná utkání v průběhu základní části nebudou mít na výsledek sázky vliv.

• NBA – vítěz divize: Použijí se pravidla NBA pro určení výsledku při remíze.

• NBA – vítěz konference: Tým, který postoupí do finále NBA Championship, bude považován za vítěze své příslušné konference.

• NBA – Sázení na série: Sázky budou neplatné, pokud nebude odehrán nebo bude změněn minimální oficiálně stanovený počet utkání (dle rozhodnutí NBA).


Pokud si lze vsadit na handicap nebo při sázce na celkový počet bodů na remízu, pravidlo o vrácení sázky (push) se neuplatní.

Sázky na vítěze: Tipněte si, kdo utkání vyhraje. Sázky zahrnují i případné prodloužení. Skončí-li utkání remízou, budou sázky na celkové vítězství se 2 možnými výsledky neplatné (push).

Spread (handicap): Tipněte si vítěze zápasu se započtením příslušného spreadu (handicapu) ke skóre.

Nad/Pod: celkový počet bodů: Tipněte si, zda počet bodů zaznamenaných oběma týmy bude vyšší či nižší než uvedený počet.

1.poločas: Veškeré sázky na 1.poločas (vítěz, handicap, Nad/Pod body, Body týmy, Body lichý/sudý a Body Týmy lichý/sudý) budou vypořádány výhradně na základě výsledku prvního poločasu.    

NBA, NCAA, WNBA: Bude-li utkání předčasně ukončeno před koncem 1.poločasu, veškeré sázky na 1.poločas budou neplatné. Bude-li utkání přerušeno v průběhu druhého poločasu, veškeré sázky na první poločas zůstanou v platnosti. 

Ostatní soutěže: Bude-li utkání předčasně ukončeno před koncem 1.poločasu, budou sázky považovány za neplatné, kromě sázek, o jejichž výsledku bylo definitivně rozhodnuto.

2.poločas:  

NBA, NCAA, WNBA: Veškeré sázky na 2.poločas (vítěz, handicap, Nad/Pod body, Body týmy, Body lichý/sudý a Body Týmy lichý/sudý) budou vypořádány na základě výsledku druhého poločasu včetně případného prodloužení. Bude-li utkání předčasně ukončeno, budou sázky neplatné. Výjimkou je případ, kdy do konce plánované hrací doby zbývá 5 či méně minut. V takovém případě budou sázky vypořádány na základě výsledku platného k okamžiku předčasného ukončení utkání. 

Ostatní soutěže: Není-li uvedeno jinak, prodloužení není zahrnuto. Bude-li utkání předčasně ukončeno před odehráním 2.poločasu, budou sázky považovány za neplatné, kromě sázek, o jejichž výsledku bylo definitivně rozhodnuto.


1./2./3./4. čtvrtina: Veškeré sázky na jednotlivé čtvrtiny (vítěz, handicap, Nad/Pod body, Body týmy, Body lichý/sudý, Body týmy lichý/sudý, vítězný rozdíl) budou vypořádány na základě výsledku dané čtvrtiny. 

NBA, NCAA, WNBA: Pro účely vypořádání sázek na jednotlivé čtvrtiny je nutné, aby byly tyto čtvrtiny odehrány celé. Bude-li utkání během stanovené hrací doby předčasně ukončeno, budou sázky vsazené během utkání (LIVE sázky) a sázky vsazené před utkáním na následující čtvrtiny neplatné. 

Ostatní soutěže: Bude-li utkání předčasně ukončeno před odehráním dané čtvrtiny, budou sázky považovány za neplatné, kromě sázek, o jejichž výsledku bylo definitivně rozhodnuto.


1.poločas: handicap s remízou: U tohoto typu sázky je handicap (line) stanoven tak, že výsledkem může být i remíza, takže si lze vsadit na 3 možné výsledky. Sázka na výsledek po 1.poločase se 3 možnými tipy se vypořádá výhradně na základě výsledku 1.poločasu.

Body týmy: Tipněte si, zda určitý tým zaznamená vyšší či nižší číslo než stanovený počet bodů.

Body lichý/sudý: Tipněte si, zda součet bodů zaznamenaných oběma týmy bude liché nebo sudé číslo.

Body týmy lichý/sudý: Tipněte si, zda počet bodů zaznamenaných určitým týmem bude liché nebo sudé číslo.

Vítězný rozdíl: Výběrem z uvedených možností si tipněte, který tým vyhraje a o kolik bodů přesně zvítězí.

Poločas/zápas (dvojitý výsledek): NBA, NCAA, WNBA: Tipněte si výsledek utkání v poločase a na konci zápasu včetně případného prodloužení. Bude-li utkání předčasně ukončeno nebo skončí z nějakého důvodu remízou a prodloužení se hrát nebude, budou sázky neplatné. Ostatní soutěže: Tipněte si výsledek utkání v poločase a na konci zápasu. Sázky nezahrnují prodloužení, pokud není nabízena možnost vsadit si na remízu.

Poločas/čtvrtina s nejvyšším skóre: Tipněte si, v které části utkání bude zaznamenáno nejvíce bodů. Při shodném počtu bodů u více poločasů/čtvrtin je vítězný tip X (shoda, stejně).Tento typ sázky zahrnuje případné prodloužení. Bude-li utkání předčasně ukončeno, budou sázky neplatné. Platí pravidla o vrácení sázky (push).

Dosáhne 12/25/45 bodů: Tipněte si, který tým dosáhne 12/25/45 bodů. Bude-li utkání předčasně ukončeno předtím, než kterýkoliv z týmů dosáhne uvedeného počtu bodů, budou sázky neplatné.

Vítěz / Dlouhodobé sázky: Sázky budou vypořádány na základě konečného umístění v lize včetně vyřazovací části (play-off) a dle oficiálních internetových stránek dané sportovní události.

Hráčské statistiky v NBA (v základní části): Nejvyšší průměrný počet bodů/asistencí/doskoků v základní části NBA

K platnosti sázky je třeba, aby hráč nastoupil alespoň do jednoho utkání.

BETBUILDER

Speciální předpřipravená sázka, která je složena z různých příležitostí jedné sázkové události. Většinou se jedná o spojení 2 - 4 dílčích parametrů vyjádřené jedním kurzem. Např. Domácí tým vyhraje, hráč zahraje x bodů a hráč zaznamená double double. Aby byl tiket výherní, musí být splněny všechny parametry sázky.

V případě basketbalové NBA se pro účely vyhodnocení BLDR započítávají i případná prodloužení, včetně sázek na individuální výkony hráčů v zápase. 


Verze 2.; Platné od: 14.února 2024


OBECNÁ PRAVIDLA 

• Všechny sázky na odložené nebo přerušené utkání budou považovány za neplatné, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li však utkání zahájeno do 48 hodin, doba zahájení utkání bude aktualizována a sázky zůstanou platné.

• Pokud nebude odehráno plánovaných 60 minut, budou sázky neplatné, kromě sázek, jejichž výsledek byl již rozhodnut (tip byl stanoven) nebo ve vztahu k nimž byl vyhlášen oficiální výsledek.

• Veškeré sázky na utkání se vypořádají na základě výsledku na konci základní hrací doby. 

• Pokud je v utkání uplatněno pravidlo „mercy rule“, veškeré sázky zůstanou platné se skórem k danému okamžiku.

• Dojde-li ke změně místa konání utkání, zůstanou již vsazené sázky platné pouze v případě, že domácí tým bude i nadále veden jako domácí tým, v opačném případě budou sázky neplatné. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Veškeré sázky na přerušené nebo odložené utkání budou považovány za neplatné, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu.

• Nebude-li utkání dohráno, budou sázky neplatné, ledaže o výsledku příslušné sázky bylo již rozhodnuto.

• Sázky na jednotlivé sety utkání budou neplatné, pokud nebyl daný set dohrán, ledaže o výsledku příslušné sázky bylo již rozhodnuto. Pokud daný set dohrán byl, budou sázky vypořádány bez ohledu na to, zda bylo utkání dohráno, či nikoli.

• Pro účely vyhodnocení sázek na danou sportovní událost se nepřihlíží ke zlatému setu.

• Sázky na to, kdo se kvalifikuje, budou vypořádány na základě toho, který tým postoupí do dalšího kola, včetně případně odehraného zlatého setu.

• Pokud rozhodčí rozhodne o srážce bodů, budou všechny sázky vypořádány na základě oficiálních výsledků, s výjimkou sázek na dosažení určitého počtu bodů a sázek na celkový počet bodů, o jejichž výsledku bylo již rozhodnuto.

• Dojde-li ke změně místa konání utkání, zůstanou již vsazené sázky platné pouze v případě, že domácí tým bude i nadále veden jako domácí tým, v opačném případě budou sázky neplatné.

• Pokud se o daný bod nebude hrát kvůli ukončení zápasu nebo setu, budou veškeré sázky na tento bod neplatné.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Všechny sázky na odložené, neodehrané nebo přerušené utkání budou považovány za zrušené, pokud bude utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu.

• Sázky budou vypořádány na základě oficiálního výsledku vyhlášeného příslušným řídicím orgánem dané soutěže, vysílání nebo herního API.

• Sázky na to, že určitý hráč nebo tým vyhrají turnaj nebo v něm postoupí, budou neplatné, pokud vybraný tým nebo hráč odstoupí před zahájením turnaje.

• Sázky budou neplatné, pokud budou údaje o turnaji uvedeny nesprávně.

• Budou-li název týmu nebo jméno hráče napsány nesprávně nebo dojde k jejich změně (v důsledku toho, že tým opustí určitou organizaci, vstoupí do jiné nebo si oficiálně změní název), zůstanou veškeré sázky v platnosti, pokud bude jasné, ke které hře nebo utkání se sázky vztahují.

• Pokud se hráč účastní oficiálního utkání pod nesprávnou přezdívkou nebo používá tzv. smurf účet, budou sázky vypořádány na základě příslušného výsledku utkání. Pokud tento konkrétní hráč neměl v tomto utkání hrát, budou sázky neplatné.

• Pokud do utkání dvou týmů o 5 hráčích nastoupí méně než 10 hráčů nebo pokud do utkání dvou týmů o 6 hráčích nastoupí méně než 12 hráčů, veškeré sázky vztahující se k utkání, mapě a sérii budou zrušeny.

• Pokud je možné si vsadit na výsledky určitého hráče na určité mapě, zůstanou příslušné sázky v platnosti pouze, pokud hráč na této mapě začne hrát.

• Pokud je možné si vsadit na výsledky určitého hráče v celém utkání, zůstanou příslušné sázky v platnosti pouze, pokud hráč začne hrát na všech mapách daného utkání.

Zápasové sázky

• Pokud nebylo možné vsadit si na remízu, pak se počítá případné prodloužení.

• Pokud se kvůli remíze hraje utkání či hra na určité mapě znovu, znovu odehrané utkání či mapa budou považovány za samostatné utkání či mapu.

• Bude-li utkání nebo hra na mapě zahájeny, ale nebudou dohrány, pak budou všechny sázky neplatné, ledaže by po zahájení utkání byl některý hráč diskvalifikován; v takovém případě bude pro účely vypořádání sázek za vítěze považován ten hráč/tým, který postoupí do dalšího kola, nebo ten hráč/tým, kterého za vítěze prohlásí řídicí orgán dané soutěže, vysílání nebo herního API.

• Pokud před zahájením utkání hráč nebo tým zvítězí na mapě kontumačně pro neúčast soupeře nebo vyhraje z rozhodnutí řídícího orgánu, budou všechny sázky zrušeny.

• V utkání, v němž některý tým nebo hráč obdrží v souladu se specifickým formátem a pravidly daného turnaje výhodu v podobě jedné vyhrané mapy navíc, bude tým, který mapu obdrží, považován za vítěze dané mapy.

• Pokud se utkání či hra na určité mapě hrají znovu kvůli přerušení spojení nebo technickému problému, sázky podané před utkáním zůstávají platné ve vztahu k znovu odehranému utkání či mapě a budou vypořádány na základě oficiálního výsledku. Utkání či mapa odehraná znovu budou považovány za samostatnou hru.

• Sázky budou neplatné, pokud se oficiálně stanovený počet map změní nebo se bude lišit od počtu uvedeného pro účely sázení. Pokud turnaj začne, ale nebude dohrán, budou sázky neplatné, ledaže o jejich výsledku již bylo rozhodnuto.

• Bude-li výhry v utkání dosaženo tím, že se druhý tým vzdá, bude utkání považováno za dohrané a veškeré sázky zůstanou v platnosti.

Sázení v průběhu utkání (LIVE sázky)

• Pokud tým při hře použije náhradníka nebo náhradního hráče a pořadatel daného utkání účast náhradníků umožňuje, a pokud byl zveřejněn oficiální výsledek, zůstanou sázky v platnosti.

• Pokud se utkání či hra na určité mapě hrají znovu kvůli přerušení spojení nebo technickému problému, který nesouvisí s hráčem, budou veškeré sázky na toto utkání nebo mapu podané v průběhu utkání neplatné, ledaže bylo o jejich výsledku již rozhodnuto. Utkání či mapa odehrané znovu budou považovány za samostatnou hru. 

• Zobrazený údaj na scoreboardu se týká hraných map. Upozorňujeme, že tento údaj je pouze informativní a není důvodem pro reklamaci. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022OBECNÁ PRAVIDLA

Veškeré sázky na odložený závod nebo kvalifikační rozjezd budou považovány za neplatné, pokud bude daná sportovní událost odložena o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li však odložený závod/kvalifikační rozjezd odstartován dříve než za 48 hodin od původního termínu, zůstanou veškeré sázky v platnosti.

• Veškeré sázky na závody budou vypořádány na základě oficiálního hodnocení ze strany Mezinárodní automobilové federace (FIA)

- Fia.com

- Formula1.com

• Za začátek závodu se považuje signál pro odstartování do zahřívacího kola. Pokud se kterýkoli závodník, na něhož si sázející vsadil, nezúčastní zahřívacího kola nebo nebude připraven odstartovat z boxové uličky, bude sázka na tohoto závodníka považována za neplatnou.

• Sázky na jednotlivé závody budou vypořádány na základě výsledku vyhlášeného při předávání cen, bez ohledu na jakékoli následné diskvalifikace.

• Bude-li závod zrušen, aniž by byl vyhlášen jeho oficiální výsledek, budou veškeré sázky na všechny jezdce v tomto závodě neplatné. V případě, že závod bude zkrácen z povětrnostních důvodů apod. , ale budou vydány oficiální výsledky a budou uděleny plné body, pak sázky budou vyhodnoceny dle zveřejněných oficiálních výsledků.

Kdo lépe v závodě:

- Sázka je platná pouze v případě, že oba příslušní jezdci v závodě odstartují.

- Pokud ani jeden z jezdců závod nedokončí, jezdec, který odjel více kol, bude vítězem vzájemného souboje.

- Pokud ani jeden z jezdců závod nedokončí, přičemž oba odjeli stejný počet kol, budou sázky neplatné.

- Následné penalizace nebo rozhodnutí o horším umístění nebudou mít na vypořádání sázek vliv.

Sázky na to, kdo získá mistrovský titul, se vypořádají po odjetí posledního závodu sezóny. Následné penalizace nebo rozhodnutí o horším umístění nebudou mít na vypořádání sázek vliv.


Sázky na týmy:

Vítěz (týmy), Umístění do 3.místa (týmy) a Kdo lépe (týmy) budou vyhodnoceny tak, že tým, jehož vůz se umístil nejvýše v oficiálních výsledkách, bude určen jako vítěz. 

První odstupující vůz (tým) - vítězem bude tým, jehož vůz odstoupí jako první v závodě.

První zastaví v boxech (Pit Stop) - vítězem bude tým, jehož vůz první v závodě vjede do boxové uličky (pit-lane).


Sázky na nejrychlejší kolo:

Závodník, který dosáhne nejrychlejšího kola v určeném kole, v určeném rozmezí více kol nebo v celkovém závodě bude považován za vítěze. Pro určení vítěze bude použit čas kola v milisekundách. 

Vítěz skupiny závodníků:

Pokud všichni závodníci (vyznačeni v názvu příležitosti) odstoupí ve stejném kole, pak sázky budou vráceny. Sázky budou vráceny, pokud jeden z jezdců odstoupí v nebo před zahřívacím kolem (formation lap).


Počet jezdců ve vedení během závodu:

Pro vyhodnocení platí, že jezdec musí dokončit kolo na první pozici. Zároveň se jako vedoucí jezdec automaticky počítá i jezdec startující z pole position.


Verze 2. Platné od: 28.února 2024


OBECNÁ PRAVIDLA

Pro účely stolního tenisu může být SET zobrazen také jako HRA (Game).

• Dojde-li ke změně harmonogramu nebo dne, kdy se má daná sportovní událost uskutečnit, čas jejího zahájení bude aktualizován a bude možné si na ni i nadále vsadit.

• Všechny sázky na utkání budou neplatné:

- Bude-li utkání zahájeno, ale nebude z jakéhokoli důvodu dohráno (např. kvůli odstoupení hráče (skreč)),

- V případě změny oficiálně stanoveného počtu utkání nebo jestliže se tento počet liší od počtu nabízeného pro účely sázení.

- Dojde-li ke změně u některého z hráčů uvedených u dané sportovní události

- Kontumační vítězství kvůli neúčasti soupeře


Výjimky z předchozího pravidla jsou uvedeny níže:

- O výsledku dané sázky bylo již rozhodnuto, sázky na tento výsledek se vypořádají odpovídajícím způsobem.


• V příslušných případech budou sázky vypořádány na základě výsledků vyhlášených při slavnostním předání cen. Následné diskvalifikace a/nebo odvolání nebudou mít na sázky vliv.

• Pokud se v důsledku ukončení hry nebo utkání neodehraje uvedený set, hra nebo bod, všechny sázky na tento set/hru/bod budou neplatné. Bude-li uvedený bod přidělen jako trestný bod, budou veškeré sázky na tento bod neplatné.


Verze 2. Platné od: 20.května 2024


OBECNÁ PRAVIDLA

• U sázek na celá utkání se přihlíží i ke skóre zaznamenanému v prodloužení (není-li uvedeno jinak).

• U sázek na poločas a čtvrtiny se k prodloužení nepřihlíží. Výjimkou jsou však sázky na 2. poločas v utkáních amerických soutěží (např. NFL) a  u sázek, u nichž je uvedeno, že zahrnují prodloužení.

• K platnosti sázek je třeba, aby byla všechna utkání zahájena v plánovaném termínu (místní čas na daném stadionu).

• V případě jakéhokoli odložení (kvůli dešti, tmě atd.) zůstanou veškeré sázky nevypořádány a vyhodnocení opět začne, jakmile bude utkání pokračovat ...

• SOUTĚŽE HRANÉ V USA:  

- NFL:  Pokud je zápas odložen nebo přerušen, všechny sázky zůstanou platné v případě, že bude zápas odehrán nebo dohrán ve stejném hracím týdnu NFL (čtvrtek-středa místního času), ve kterém byl původní termín.  V opačném případě budou sázky zrušeny.

- NCAAF a další US soutěže: Sázky na odložené nebo přerušené zápasy budou zrušeny, pokud se událost neodehraje během dne plánovaného termínu (místní čas na daném stadionu). 


• SOUTĚŽE HRANÉ MIMO USA:

- Všechny sázky na odložené utkání budou považovány za neplatné, pokud se událost neodehraje v den plánovaného termínu (místní čas na daném stadionu).


SOUTĚŽE HRANÉ V USA: Pro platnost sázek je třeba, aby bylo v utkání odehráno nejméně 55 minut. Není-li uvedeno jinak, bude-li utkání přerušeno před odehráním celých 55 minut, sázejícím budou vráceny veškeré sázky na výsledek utkání, kromě jakýchkoli dílčích sázek, o jejichž výsledku bylo již definitivně rozhodnuto. 

SOUTĚŽE HRANÉ MIMO USA: Sázky budou vypořádány ke konci normální hrací doby. Bude-li utkání přerušeno před odehráním základní hrací doby, budou sázky vypořádány jako neplatné, kromě jakýchkoli dílčích sázek, o jejichž výsledku bylo již definitivně rozhodnuto.


 Bude-li formát utkání vysokoškolské ligy amerického fotbalu změněn tak, že se v jeho 2. polovině odehrají čtvrtiny v délce 10 minut, budou sázky neplatné.

• Sázky budou vypořádány na základě informací zveřejněných v TV, výsledků a statistik, které dodá řídicí orgán příslušné ligy či sportovního svazu:

- www.nfl.com

- www.cfl.ca

- www.ncaa.com

- www.arenafootball.com

• Dílčí sázky na poločasy a čtvrtiny zůstanou v platnosti pouze v případě, že daná část utkání bude dohrána anebo o výsledku sázky bylo již rozhodnuto.

• Dojde-li ke změně místa, kde má být utkání odehráno, sázky vsazené na základě původních, nyní nesprávných údajů o utkání budou neplatné.

Pravidla pro sázkové příležitosti (soutěže hrané v USA)

Přehled konkrétních sázek

1.poločas: Veškeré sázky na 1.poločas (vítěz poločasu, handicapové (spread) sázky, přesné skóre, sázky na celkový počet bodů zaznamenaných daným týmem, sázky na to, zda bude celkové skóre liché/sudé číslo, a sázky na to, zda bude celkové skóre daného týmu liché/sudé číslo) budou vypořádány výhradně na základě výsledku prvního poločasu. Bude-li utkání přerušeno v průběhu prvního poločasu, veškeré sázky na 1.poločas budou neplatné. Bude-li utkání přerušeno v průběhu druhého poločasu, veškeré sázky na první poločas zůstanou v platnosti.

2.poločas: Veškeré sázky na 2.poločas (vítěz poločasu, handicapové (spread) sázky, přesné skóre, sázky na celkový počet bodů zaznamenaných daným týmem, sázky na to, zda bude celkové skóre liché/sudé číslo, a sázky na to, zda bude celkové skóre daného týmu liché/sudé číslo) budou vypořádány na základě výsledku druhého poločasu včetně případného prodloužení. Bude-li utkání předčasně ukončeno, budou sázky neplatné. Výjimkou je případ, kdy do konce plánované hrací doby zbývá 5 či méně minut. V takovém případě budou sázky vypořádány na základě výsledku platného k okamžiku předčasného ukončení utkání.

1./2./3./4.čtvrtina: Veškeré sázky na jednotlivé čtvrtiny (vítěz čtvrtiny, handicapové (spread) sázky, přesné skóre, sázky na celkový počet bodů zaznamenaných daným týmem, sázky na to, zda bude celkové skóre liché/sudé číslo, sázky na to, zda bude celkové skóre daného týmu liché/sudé číslo, sázky na rozdíl skóre vítěze a poraženého) budou vypořádány na základě výsledku dané čtvrtiny. Nebude-li utkání odehráno celé, budou sázky na jednotlivé čtvrtiny platné, pokud byla odehrána příslušná čtvrtina. Výsledek 4.čtvrtiny zahrnuje prodloužení (není-li uvedeno jinak). Bude-li utkání během stanovené hrací doby předčasně ukončeno, budou sázky vsazené během utkání (live sázky) a sázky vsazené před utkáním na následující čtvrtiny neplatné.

1st Offensive Play Yard Line: Výsledek se stanoví na základě toho, kde dojde k první útočné akci od místa rozehrání hry (line of scrimmage). Skončí-li výkop míče ze země (kick-off) touchdownem protivníka, zůstanou sázky v platnosti ve vztahu k následujícímu výkopu. V případě ztráty míče se výsledek stanoví na základě toho, odkud dojde k 1. útočné akci ve vztahu k yardové linii, na které protivníkův tým zachytil míč.

1st Turnover and 1st Team to Commit a Turnover: Pro účely stanovení výsledků se přihlíží pouze k zachycení míče hráčem obrany při pasu (interception) nebo vypadnutí míče hráči, jenž ho má v držení (fumble). Obranný odkop míče přímo z ruky (punt) nebo ztráta míče při útočných pokusech (downech) se nepovažují za ztrátu míče pro účely vypořádání sázek. V případě předčasného ukončení utkání se vsazené sázky vrací, ledaže již ke ztrátě míče došlo.

1st Offensive Play: V případě trestu za faul (ulitý start) při 1.útočné akci zůstanou sázky v platnosti ve vztahu k další útočné akci, při níž nebude uložen trest za faul.

První/poslední skórující tým a první hráč, který zaznamená touchdown: V případě předčasného ukončení utkání zůstanou v platnosti sázky, které již byly rozhodnuty. Případné prodloužení se započítává. Sázky na prvního hráče, který zaznamená touchdown, jsou rozhodovány na základě zásady „all in play or not“ (pokud hráč nenastoupí do utkání, sázky prohrávají), při výběru příslušných hráčů je nabízena možnost „další na vyžádání“. Pouze v případě, že na internetových stránkách NFL.com bude u daného hráče uvedeno, že k utkání „nenastoupí“, bude sázka na něj zrušena.

Výsledky a statistiky jednotlivých hráčů: Lze si vsadit na výsledky uvedených hráčů v řadě různých kategorií, např. na celkový počet yardů získaných úspěšnou přihrávkou, celkový počet yardů získaných během s míčem, celkový počet yardů získaných hráčem při zachycení přihrávky. K platnosti sázek je třeba, aby byli hráči ve výstroji a nastoupili do utkání. Pouze pokud bude na internetových stránkách NFL.com u daného hráče uvedeno, že k danému utkání „nenastoupí“, bude sázka na něj zrušena. Platí pravidla o vrácení sázky (push).

Způsob prvního/druhého/třetího/čtvrtého... skórování: Lze si zvolit z možností: touchdown, gól ze hry (field goal) nebo jakýkoli jiný způsob získání bodů schválený pravidly hry (např. složení protihráče s míčem v jeho vlastní koncové zóně (safety)).

Poločas/čtvrtina s nejvyšším skóre: U sázek na to, v kterém poločase/čtvrtině bude zaznamenáno nejvyšší skóre. Při vyhodnocení se přihlíží k případnému prodloužení. Platí pravidla o vrácení sázky (push).

První dosáhne 10/25/45 nebo „X“ bodů: Tipněte si, který tým dosáhne v utkání stanoveného počtu bodů jako první. Bude-li utkání předčasně ukončeno nebo skončí dříve, než kterýkoli z týmů dosáhne stanoveného počtu bodů, budou sázky neplatné.

První bodovaná akce (daného týmu nebo v rámci utkání): Tipněte si, jakým způsobem bude v utkání (nebo ze strany týmu A) dosaženo prvních bodů.

Poslední bodovaná akce (daného týmu nebo v rámci utkání): Tipněte si, jakým způsobem bude v utkání (nebo ze strany týmu A) dosaženo posledních bodů.

Sázka na výhru či prohru při losu mincí a výhru/prohru v utkání: Tipněte si, zda tým A vyhraje / prohraje los mincí a vyhraje / prohraje utkání. Příklad: Sázka na to, že tým A vyhraje los mincí/prohraje utkání; nebo tým A vyhraje los mincí/vyhraje utkání.

Nejkratší touchdown – nad/pod uvedené yardy: Nebude-li zaznamenán žádný touchdown, bude sázka neplatná.

Nejdelší field goal – nad/pod uvedené yardy: Nebude-li zaznamenán žádný field goal, bude sázka neplatná.

Nejkratší field goal – nad/pod uvedené yardy: Nebude-li zaznamenán žádný field goal, bude sázka neplatná.

Čas, kdy bude zaznamenán první touchdown: později/dříve než v uvedené minutě utkání: Nebude-li zaznamenán žádný touchdown, bude sázka neplatná.

Čas, kdy bude zaznamenán první field goal: později/dříve než v uvedené minutě utkání: Nebude-li zaznamenán žádný field goal, bude sázka neplatná.

Tým, který promění nejdelší field goal: Nebude-li zaznamenán žádný field goal, bude sázka neplatná.

Tým, který skóruje ve všech 4 čtvrtinách:  4.čtvrtina nezahrnuje prodloužení.

Tým, který vyhraje každou čtvrtinu/poločas: 2.poločas zahrnuje prodloužení / 4.čtvrtina nezahrnuje prodloužení.

Tým, který bude ve vedení po odehrání každé čtvrtiny: 4.čtvrtina nezahrnuje prodloužení.

Nejdelší touchdown – nad/pod uvedené yardy: Nebude-li zaznamenán žádný touchdown, bude sázka neplatná.

Čas, kdy budou zaznamenány první body – nad/pod uvedené minuty utkání: Nebudou-li zaznamenány žádné body, je sázka neplatná.

Kterýkoli z týmů zaznamená více než X bodů: Aby sázející sázku vyhrál, musí kterýkoli z týmů získat vyšší než uvedený počet bodů.

Kterýkoli z týmů zaznamená X po sobě následujících bodů – ano/ne: Body po touchdownu (PAT) (bod navíc (extra point) nebo dvoubodová konverze (conversion)) se nepočítají.

Touchdowny zaznamenané obrannými/speciálními formacemi – ano/ne: K dvoubodovým konverzím obranných formací se nepřihlíží.

Skončí některá ze čtvrtin s nulovým skóre – ano/ne: 4.čtvrtina nezahrnuje prodloužení.

Tým, který získá nejvíce prvních pokusů (downů): K vypořádání této sázky budou použity statistiky uvedené na internetových stránkách řídicího orgánu příslušné ligy.

Nejvyšší rozdíl ve vedení kteréhokoli z týmů – nad/pod uvedeného počtu bodů: v kterémkoli okamžiku utkání - nejvyšší rozdíl ve vedení nad/pod uvedeného počtu bodů

Celkový počet prvních downů (kteréhokoli týmu nebo v utkání celkem): Za první sérii útočných pokusů („first drive“) se nepovažuje situace, kdy výkop míče ze země (kick-off) skončí touchdownem protivníka.

Při prvním touchdownu bude překonáno více/méně než „X“ yardů: Nebude-li zaznamenány žádný touchdown, bude sázka neplatná.

Tým, který skóruje první/poslední vyhraje celé utkání? Vyhraje tým, který zaznamenal první/poslední bod, nakonec celé utkání?

Budou první body utkání připsány za touchdown – ano/ne: Nebudou-li žádné body zaznamenány, je sázka neplatná.

Získají oba týmy více než „X“ bodů – ano/ne: Aby sázející vyhrál sázku na možnost „ano“, musí oba týmy získat vyšší než uvedený počet bodů.

Promění oba týmy více než „X“ gólů ze hry (field goalů) – ano/ne: Aby sázející vyhrál sázku na možnost „ano“, musí oba týmy proměnit vyšší než uvedený počet field goalů.

Zaznamenají oba týmy více než „X“ touchdownů – ano/ne: Aby sázející vyhrál sázku na možnost „ano“, musí oba týmy zaznamenat vyšší než uvedený počet touchdownů.

Jakákoli kombinace několika hráčů, kteří si zapíšou více než „X“ yardů získaných přihrávkou/během s míčem/chycením míče nebo touchdownů (nebo zachycení míče/úspěšných zachycení útočné přihrávky/donesení míče): Sázky se považují za platné, pokud hráč(i), na něž se sázka vztahuje, odehrají jeden down.

Dojde v utkání/v daném týdnu ke složení protihráče s míčem v jeho vlastní koncové zóně (safety) – ano/ne: Přihlíží se ke všem případům, při nichž došlo ke složení protihráče s míčem v jeho vlastní koncové zóně (safety) (a to i v případě, pokud k tomu dojde v rámci trestu).

Poločas/zápas (dvojitý výsledek): Tipněte si výsledek utkání v poločase a na konci celého utkání.

Příklad: Zvolíte-li možnost 1/2, sázíte na to, že domácí vyhrají první poločas a hosté zvítězí v celém utkání. U sázek na výsledek v poločase/zápase se nepřihlíží k prodloužení.

DLOUHODOBÉ SÁZKY: 

Vítěz/vítěz celého turnaje: Sázky budou vypořádány na základě konečného umístění v lize včetně vyřazovací části (play-off) dle oficiálních internetových stránek dané sportovní události.

Vítěz v základní částiSázky na vítězství v základní části NFL nezahrnují play-off ani další utkání odehraná po skončení základní části. Sázka na celkový počet vítězství zahrnuje pouze 16 utkání, které mají být odehrány v rámci základní části. Sázky na vítězství v základní části NCAAF nezahrnují play-off, šampionát daných konferencí, utkání o pohár nebo další utkání odehraná po skončení základní části. Sázka na celkový počet vítězství zahrnuje pouze 12 utkání, které mají být odehrány v rámci základní části.

NFL – vítěz divize: Použijí se pravidla NFL pro určení výsledku utkání při rovnosti bodů

NFL – vítěz konference: Týmy, které se utkají o Super Bowl, budou považovány za vítěze svých příslušných konferencí.

NCAAF – vítěz National Championship: Sázka na tým, který vyhraje College Football Playoff National Championship Trophy.


Sázení v průběhu utkání (LIVE sázky): Uvedené kurzy se vztahují k celému utkání včetně případného prodloužení. Jelikož se tyto sázky zadávají v průběhu utkání, vyhrazujeme si právo trh se sázkami kdykoli uzavřít. Pro účely sázení v průběhu utkání se použijí shora uvedená pravidla, není-li uvedeno jinak.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Všichni uvedení účastníci musí nastoupit do závodu. Bude-li oznámeno, že jeden či několik z uvedených atletů do závodu nenastoupí, budou veškeré příslušné sázky neplatné. Pro účely sázení se má za to, že účastníci, kteří při slavnostním předávání medailí obdrželi zlatou, stříbrnou a bronzovou medaili, se umístili na 1., 2. a 3. místě.

• Sázky na utkání, která byla předčasně ukončena, přerušena nebo odložena, jsou neplatné, ledaže budou tato utkání uspořádána znovu a uskuteční se před koncem nebo závěrečným ceremoniálem turnaje.

K platnosti sázek je třeba, aby byly turnaje zahájeny a dohrány do třiceti (30) dnů od původně stanoveného data.


Kdo lépe 

K platnosti sázek na nejlepší konečné umístění v rámci vzájemné bilance (H2H) je třeba, aby do závodu nastoupili oba uvedení účastníci (měli platný start). Pokud některý nebo ani jeden z účastníků do závodu nenastoupí, budou příslušné tipy prohlášeny za neplatné (push). Kritéria pro stanovení výsledku jsou uvedena níže:

a) Sportovec, který postoupí do posledního kola závodu, bude považován za vítěze vzájemného utkání (např. Sportovec A postoupí do finále a sportovec B bude vyřazen v semifinálovém rozběhu, a proto nepostoupí do finále. Vítězem vzájemného utkání bude sportovec A).

b) Pokud jsou oba sportovci diskvalifikováni ve stejném kole, ale soutěžili:

i. ve stejném závodě: sportovec s lepším konečným časem bude považován za vítěze vzájemného utkání

ii. v jiném závodě: sázky budou považovány za neplatné (no action)

c) Sportovci uvedení v sázce Kdo lépe se kvalifikují do finálového rozběhu: Nejlepší konečné umístění bude stanoveno na základě pořadí v cíli finále.


Umístění více sportovců na stejném místě

Pokud se dva nebo více účastníků umístí na stejném místě, pak tato situace bude vyhodnocena podle pravidla o mrtvém doběhu. Sázky na sportovce, kteří nenastoupí do závodu, se považují za prohrané.


Pódiové umístění

Sázková příležitost bude vypořádána na konci dané události. Bude-li daná událost předčasně ukončena, budou sázky vypořádány v případě, že bude oznámen oficiální výsledek. Bude-li daná událost předčasně ukončena, aniž by byl oficiální výsledek oznámen, budou všechny tipy považovány za neplatné.  


Medaile 

Týmové medaile: Jakákoliv medaile vyhraná v týmové soutěži se počítá jako jedna medaile bez ohledu na počet členů v týmu.

Více medailí: Pokud dvě nebo více zemí skončí se stejným počtem celkových medailí, pak o vítězi rozhodne větší počet zlatých, pak stříbrných a pak bronzových medailí.

Více zlatých medailí: Pokud dvě nebo více zemí skončí se stejným počtem zlatých medailí,  pak o vítězi rozhodne větší počet stříbrných medailí. Pokud bude počet medailí stále stejný, o vítězi rozhodne více bronzových medailí. 

Více stříbrných medailí: Pokud dvě nebo více zemí skončí se stejným počtem stříbrných medailí, pak počet zlatých medailí rozhodne o vítězi. Pokud bude počet medailí stále stejný, o vítězi rozhodne počet bronzových medailí.

Více bronzových medailí: Pokud dvě nebo více zemí skončí se stejným počtem bronzových medailí, pak počet zlatých medailí rozhodne o vítězi. Pokud bude počet medailí stále stejně, o vítězi rozhodne počet stříbrných medailí.

Více medailí, Více zlatých medailí, Počet medailí nad/pod, Počet zlatých medailí nad/pod, Dlouhodobí vítězové: Pokud se nedokončí všechny plánované medailové soutěže před závěrečným ceremoniálem her, pak všechny příslušné sázky budou zrušeny, kromě již rozhodnutých, včetně těch, které by již byly určeny, pokud by událost byla dokončena. Nerozhodnuté sázky budou zrušeny.

Příklady: 

o Více medailí:  Turnaj byl ukončen bez jedné plánované medailové soutěže. V čase závěrečného ceremoniálu, USA měly 22 medailí a druhou zemí bylo Švédsko s 20 medailemi. Sázky na USA budou vyhodnoceny jako výherní a ostatní země jako proherní.

o Norsko Nad/Pod 37.5 medaile. Turnaj byl přerušen, kdy Norsko mělo 38 medailí během závěrečného ceremoniálu. Sázky na Nad 37.5 budou vyhodnoceny jako výherní a sázky na Pod 37.5 jako proherní.

o Kanada Nad/Pod 27.5 medaile.  Kanada měla v čase závěrečného ceremoniálu 27 medailí  a  2 medailové soutěže byly zrušeny s účastí Kanady v jedné nebo obou soutěžích. Všechny sázky budou zrušeny.   


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Všechny sázky na utkání budou vypořádány na základě výsledku na konci utkání v délce 80 minut, včetně nastavení či přerušení hry. Není-li uvedeno jinak, žádná z těchto sázek nezahrnují prodloužení.• Bude-li utkání ukončeno či přerušeno před koncem normální hrací doby, pak zápasové sázky, o jejichž výsledku nebylo rozhodnuto, například handicap, vítěz, sudá/lichá, poločas/zápas, poločas s nejvyšším skóre atd., budou považovány za neplatné. Sázky, o jejichž výsledku bylo již rozhodnuto, budou vypořádány odpovídajícím způsobem.

• Všechny sázky na odložené, přerušené nebo pozastavené utkání, o jejichž výsledku nebylo rozhodnuto, budou považovány za zrušené, pokud bude utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li však utkání zahájeno do 48 hodin, veškeré otevřené sázky budou vypořádány na základě konečného výsledku.

Vítěz

Skončí-li utkání remízou a na remízu si nelze vsadit, pak sázka bude zrušena.

Dosáhne x bodů

V rámci LIVE sázení na body si lze vsadit, že určitý hráč získá uvedený bod. Pokud se o daný bod nebude hrát z důvodu ukončení zápasu, budou veškeré sázky na tento bod neplatné. Bude-li uvedený bod přidělen jako trestný bod, budou veškeré sázky na tento bod neplatné.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

 • Všechny sázky na odložené nebo přerušené utkání budou považovány za neplatné, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu.


Všechny sázky budou neplatné:

a) Bude-li utkání zahájeno, ale nebude z jakéhokoli důvodu dohráno (např. kvůli odstoupení hráče),

b) Byl-li pro utkání stanoven zvláštní časový limit a v důsledku toho nebude utkání dohráno

c) V případě změny oficiálně stanoveného počtu utkání nebo jestliže se tento počet liší od počtu nabízeného pro účely sázení.

d) Dojde-li ke změně u některého z hráčů uvedených u dané sportovní události

e) Kontumační vítězství kvůli neúčasti soupeře


Výjimky z předchozího pravidla jsou uvedeny níže:

a) O výsledku konkrétní sázky bylo již rozhodnuto,

b) Sázky na Týmy - pokud jedno či více jednotlivých utkání skončilo kontumačním vítězstvím kvůli neúčasti soupeře,

c) Sázky na Týmy -  pokud dojde ke změně hráče v singlovém či deblovém utkání,

U všech tří výše uvedených možností zůstávají sázky v platnosti ve vztahu k tipovaným výsledkům a budou vypořádány odpovídajícím způsobem.• Sázky na celkového vítěze se vypořádají na základě zásady „all in compete or not“ (pokud hráč nebo tým odstoupí před utkáním, sázející sázku prohraje).

• V příslušných případech budou sázky vypořádány na základě výsledků vyhlášených při slavnostním předání cen. Následné diskvalifikace a/nebo odvolání nebudou mít na sázky vliv.

• U všech sázek, u nichž se při remíze rozhoduje o výsledku formou bodovaného tie-breaku/rozhodující části utkání, se výsledek této části utkání pro účely vypořádání počítá jako jeden bod.

• Pokud se v důsledku ukončení hry nebo utkání neodehraje uvedený set, hra nebo bod, všechny sázky na tento set/hru/bod budou neplatné. Bude-li uvedený bod přidělen jako trestný bod, budou veškeré sázky na tento bod neplatné.

• U všech sázek, o jejichž výsledku nebylo rozhodnuto, budou zohledněny oficiální bodové srážky. U sázek, o jejichž výsledku bylo již rozhodnuto, srážky zohledněny nebudou.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Všechny sázky na odložené utkání budou považovány za neplatné, pokud nebude utkání odehráno ve stanovený termín. • Není-li uvedeno jinak, žádná ze sázek nezahrnuje prodloužení.

• Bude-li zápas předčasně ukončen nebo přerušen před uplynutím normální hrací doby a nebude dohrán ještě týž den, pak budou sázky na utkání prohlášeny za neplatné. Sázky, o jejichž výsledku bylo již rozhodnuto, budou vypořádány odpovídajícím způsobem.

• Pokud se formát utkání změní z 2 x 45 minut na 3 x 30 minut, zůstanou sázky v platnosti, s výjimkou všech sázek na první nebo druhý poločas, které budou neplatné.

Sázky na vítěze / Dlouhodobé sázky: Veškeré změny, k nimž případně dojde z jakéhokoli důvodu, nemají vliv na vypořádání sázek (sestup, postup atd.). 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA 

• Pro platnost sázek, musí všechna utkání začít v plánovaném termínu (místní čas). Nebude-li utkání zahájeno ve stanovený den zahájení, budou všechny sázky neplatné. Bude-li utkání odloženo nebo přerušeno či zrušeno a nebude dohráváno ještě týž den, budou všechny dosud nerozhodnuté sázky považovány za neplatné, s výjimkou sázek, o nichž bylo definitivně rozhodnuto.      o Není-li uvedeno jinak, budou do výsledku započítány případné směny odehrané navíc.       o Sázení na jednotlivé týmy: Pro platnost sázek musí být odehráno minimálně 5 směn (nebo 4,5 směny, pokud vedou domácí).  Bude-li utkání přerušeno nebo pozastaveno, bude vítěz určen na základě skóre po poslední dohrané směně (ledaže by domácí tým zaznamenal bod vedoucí k remíze nebo se ujal vedení v dohrávce směny, a v tom případě bude vítěz určen na základě skóre v okamžiku přerušení zápasu). Pokud domácí tým v utkání remizuje a zápas je pak přerušen, budou vsazené částky vráceny.

      o Sázení na celkový počet bodů a handicap (run line): Pro platnost sázek na celkový počet bodů (Nad/Pod) nebo handicapy musí být v utkání odehráno 9 směn (nebo 8,5 směny, pokud domácí tým vede). V případě, že stanovený počet bodů již byl překročen, pak v takovém případě jsou všechny sázky platné.

• Pokud se změní místo konání utkání tak, že se hraje na hřišti soupeře, všechny sázky na toto utkání budou neplatné.

• Pokud je určeno, že v utkání bude odehráno 7 směn, a později se jeho délka změní na 9 směn či naopak, budou sázky neplatné. Toto pravidlo není uplatněno v případě plánovaných doubleheadrů, jejichž standardní délkou utkání je právě 7 odehraných směn.

• Sázky na „poločas“ (4,5 směny) a jednotlivé směny zůstanou v platnosti pouze, pokud bude daná část zápasu dohrána (pokud o výsledku sázky nebylo již rozhodnuto). Sázky na vítěze 3.směny budou například vypořádány pouze v případě, že 3.směna bude dohrána.

• Není-li uvedeno jinak, k platnosti sázek na to, zda bude dosaženo Nad/Pod uvedeného počtu bodu, nebo u sázek na handicap (run line) je u utkání o 7 směnách třeba, aby bylo v utkání odehráno nejméně 7 celých směn (nebo 6,5 směny, pokud vede domácí tým).

• Bude-li přerušeno utkání MLB hrané v rámci play-off nebo utkání v rámci College Baseball Tournament, budou všechny sázky platné a budou vyhodnoceny po dohrání utkání.

• V případě, že sázky obsahují jména nadhazovačů, pak oba jmenovaní nadhazovači musí zahájit hru. V opačném případě se sázky vrací. V případě, že sázky nezahrnují jména nadhazovačů, pak jména zahajovacích  nadhazovačů nemají na sázky vliv.  

 • Všechny sázky budou vypořádány na základě výsledků a statistik dodaných řídicím orgánem příslušné ligy.

- www.mlb.com

- www.milb.com

- www.ncaa.com

• Výjimkou od pravidla uvedeného v obecných ustanoveních je, pokud je baseballové utkání přerušeno a během následujícího kalendářního dne se v něm nepokračuje od okamžiku, kdy bylo přerušeno a není v tento den dohráno, pak se za konečný výsledek utkání považuje výsledek v okamžiku přerušení utkání, a to za níže uvedených okolností:

      - Pokud bylo utkání přerušeno na konci 8.směny (bylo odehráno 8,5 směny), přičemž domácí tým vede na body

      - Pravidlo „mercy rule“: Pokud se uplatní pravidlo „mercy rule“ a utkání je přerušeno před koncem. Pravidlo „mercy rule“ je možné uplatnit v případě, že jeden z týmů vede s velmi výrazným náskokem, který se druhému týmu pravděpodobně nepodaří překonat. Veškeré sázky vztahující se k utkání budou vypořádány na základě oficiálního konečného skóre dosaženého k okamžiku, kdy bylo uplatněno pravidlo „mercy rule“ (není-li v přehledu konkrétních sázek určeno jinak).

Double Header (dvě utkání odehraná během jednoho dne mezi dvěma týmy na stejném místě): naší snahou bude, aby bylo 1.utkání odlišeno od 2.utkání (utkání budou označena jako G1 a G2). Obecným formátem těchto zápasů je 7 směn.

• Pokud se utkání hrají „v bublině“ (na jednom místě), bude za domácí tým označen ten, který byl jako domácí určen v původním herním harmonogramu. Pokud se změní pořadí na pálce jiným způsobem, než že tým, který by byl normálně domácím týmem, odpaluje jako druhý, budou sázky neplatné.


Přehled konkrétních sázek


Sázky na handicap (run line): Výhra/prohra se určí na základě počtu bodů dosažených oběma týmy a jeho porovnáním s handicapem (run line) stanoveným před začátkem utkání:

- Handicap -1.5: Sázku vyhrajete, pokud tým, na který jste si vsadili, vyhraje utkání s rozdílem dvou či více bodů.

- Handicap +1.5: Sázku vyhrajete, pokud tým, na který jste si vsadili, utkání vyhraje nebo ho prohraje přesně o jeden bod.

Prvních 3/5/7 směn: vítěz : Sázky budou vypořádány na základě výsledku po odehrání prvních 3/5/7 směn utkání.

Prvních 3/5/7 směn: handicap :Sázky budou vypořádány na základě výsledku po odehrání prvních 3/5/7 směn utkání po započtení příslušného handicapu.

Prvních 3/5/7 směn: nad/pod :  Sázky budou vypořádány na základě skóre po odehrání celých 3/5/7 směn utkání (pokud o výsledku nebylo již rozhodnuto).

Vítězný rozdíl: Tipněte si, který tým v utkání zvítězí a o kolik. Zahrnuto je i případné prodloužení.

Body sudý/lichý: Do vyhodnocení se započítávají i body z případných směn odehraných navíc. Skóre domácích i hostů se sečte a sázky se vypořádají na základě toho, zda je výsledný počet liché nebo sudé číslo.

1.nadhoz v dané směně: Při sázení na 1. nadhoz v dané směně jsou všechny sázky neplatné, pokud při prvním nadhozu v dané směně nedojde k některé z níže uvedených událostí: úspěšnému odpalu (Hit), odpalu do zámezí (Out), oběhu všech met na jeden odpal (Homerun), vyloučení hráče pro překročení dovoleného počtu případů nedovolené hry Fouled Out), chybě obrany (Error) nebo nedovolenému pohybu nadhazovače (Balk).

Celkový počet bodů v dané směně: Celkový počet bodů dosažený každým týmem v dané směně určí výsledek pro účely vypořádání sázek.

První dosáhne 3 bodů: Tipněte si, který tým jako první dosáhne 3 bodů. Pokud žádný z týmů nedosáhne 3 bodů, vítězným tipem bude možnost „ani jeden“.

První/poslední homerun: Sázkou na první/poslední homerun se rozumí sázka na to, který z týmů zaznamená první/poslední homerun. Bude-li utkání odehráno, aniž by byl homerun zaznamenán, všechny sázky na první/poslední homerun budou neplatné. Bude-li utkání předčasně ukončeno poté, co byl zaznamenán homerun, budou všechny sázky na první homerun platné, kdežto sázky na poslední homerun budou neplatné. Bude-li utkání předčasně ukončeno, aniž by byl homerun zaznamenán, budou všechny sázky na první/poslední homerun neplatné.

Celkový počet bodů daného týmu: Výhra/prohra se určí na základě celkového počtu bodů dosažených daných týmem. K platnosti sázek je třeba, aby bylo v utkání odehráno nejméně 9 celých směn (nebo 8,5 směny, pokud je ve vedení domácí tým, nebo 6,5 směny, pokud se utkání hraje na 7 směn).

1.směna vítěz (předzápasové sázky) a 1.-9. směny vítěz s remízou (LIVE): Tipněte si, kdo vyhraje první směnu/uvedenou směnu. Vsadit si lze buď na výhru domácích, remízu nebo výhru hostů.

1.směna handicap (předzápasové sázky) a 1.-9. směna handicap (LIVE): Touto sázkou s předem stanoveným náskokem (handicapem) si lze vsadit na vítěze první směny/uvedené směny.

1.směna Nad/Pod (předzápasové sázky) a 1.-9. směna nad/pod (LIVE): Tipněte si celkový počet bodů dosažených oběma týmy na konci 1.směny/uvedené směny.

Tým s nejvyšším skóre ve směně: Který tým zaznamená nejvíce bodů ve směně. Použije se pravidlo o mrtvém doběhu.

Body po 3/5/7 směnách: Tipněte si celkový počet bodů dosažených oběma týmy po odehrání 3/5/7 směny.

Sázka s bodovou hranicí (run line) a handicap se 3 možnými výsledky: Tipněte si vítěze utkání s předem stanoveným bodovým náskokem. Lze si vsadit na tři možné výsledky, které zahrnují předem stanovený bodový náskok – výhru domácích, remízu a výhru hostů.

1.směna – lichý/sudý: Tipněte si, zda celkový počet bodů dosažených oběma týmy v 1.směně bude liché nebo sudé číslo.

Celkové skóre daného týmu – lichý/sudý: Tipněte si, zda počet bodů dosažených daným týmem bude liché nebo sudé číslo.

Dvojitý výsledek: Poločas/zápas: Tipněte si výsledek po odehrání prvních 5 směn a na konci celého utkání (počítají se i směny odehrané navíc). Bude-li utkání předčasně ukončeno, budou sázky neplatné. Skončí-li utkání po odehrání směn navíc remízou, budou sázky neplatné.

Grand Salami: Celkový počet bodů dosažených ve všech utkáních odehraných v daný den. Pokud se některé utkání neodehraje nebo se bude mít za to, že jeho výsledek nebyl stanoven, budou všechny sázky neplatné. U těchto sázek se u všech utkání přihlíží ke směnám odehraným navíc.

Sázení na „série“: Veškerá utkání, která mají být mezi oběma týmy odehrána, se musí uskutečnit. Bude-li utkání přerušeno nebo odloženo kvůli dešti, budou veškeré sázky neplatné. Nezávisí to na tom, kdo je uveden jako nadhazovač. Ke směnám odehraným navíc se přihlíží za všech okolností.

Přátelská utkání/přípravná utkání před zahájením sezóny: Pro účely vyhodnocení musí být odehráno minimálně pět směn (nebo 4,5 směny, pokud vedou domácí). Bude-li utkání přerušeno nebo pozastaveno, bude vítěz určen na základě skóre po poslední dohrané směně (ledaže by domácí tým zaznamenal bod vedoucí k remíze nebo se ujal vedení v dohrávce směny, a v tom případě bude vítěz určen na základě skóre v okamžiku přerušení zápasu). Pokud domácí tým v utkání remizuje a zápas je pak přerušen, budou vsazené částky vráceny. Tým, který odpaluje jako poslední, je pro účely sázení uveden jako domácí bez ohledu na to, zde se utkání odehrává na neutrální půdě.

Výsledky a statistiky jednotlivých hráčů: K platnosti sázek na výsledky a statistiky hráčů je třeba, aby byli příslušní hráči v zahajovací sestavě a nastoupili k utkání. Sázky na výsledky konkrétních hráčů nebo sázky na vzájemnou bilanci hráčů budou považovány za oficiálně rozhodnuté, jakmile alespoň jeden z nich ukončí účast v utkání a oba se do tohoto okamžiku nějakým způsobem do utkání zapojili, a to bez ohledu na výsledek utkání.

Dlouhodobé sázky na vítěze/výsledky turnaje

MLB – vítěz divize: Použijí se pravidla MLB pro určení výsledku utkání při remíze.

MLB – vítěz ligy: Týmy, které se utkají ve Světové sérii (World Series), budou považovány za vítěze svých příslušných částí ligy.

MLB – sázení na „série“: Sázky budou neplatné, pokud nebude odehrán nebo bude změněn minimální oficiálně stanovený počet utkání (dle rozhodnutí MLB).

Vítězství v základní části/vzájemné bilance: K platnosti sázek je třeba, aby tým(y) uvedený/uvedené na sázce odehrál(y) maximálně o jedno utkání méně oproti celkovému počtu utkání, která mají být odehrána v rámci základní části (podle harmonogramu od data zahájení základní části). Pokud má být například v základní části odehráno 60 utkání, je třeba odehrát nejméně 59 utkání. Pokud má být v základní části odehráno 162 utkání, je třeba odehrát 161 utkání. Do celkového počtu výher v základní části se nepočítají kvalifikační utkání o účast v playoff.

Sázky na vítězství v základní části MLB se nevztahují k utkáním odehraným v play-off ani k ostatním utkáním odehraným po skončení základní části. Sázka na celkový počet vítězství se vztahuje pouze k utkáním v základní části soutěže (podle harmonogramu od data zahájení základní části).

Speciály/statistiky k základní části: Všechny sázky se vztahují k souhrnným statistikám dané základní části MLB a jsou vzájemně přenosné mezi Americkou ligou a Národní ligou. Ke statistikám zaznamenaným v jakékoli jiné lize se nepřihlíží. Veškeré sázky zůstanou v platnosti bez ohledu na přesun sídla týmu nebo změnu jeho názvu. K vypořádání sázek budou použity oficiální internetové stránky řídicí organizace a případné následné změny výsledků nebudou mít na sázky vliv.

Sázení v průběhu utkání (LIVE sázky): Veškeré sázky zahrnují i případné navíc odehrané směny. Veškeré sázky se pro účely sázení během utkání řídí příslušnými pravidly pro sázení před utkáním. K platnosti sázek je třeba, aby byla všechna utkání zahájena v plánovaný termín.


Verze 3. Platné od: 28.března 2024


OBECNÁ PRAVIDLA 

• Všechny sázky na odložené utkání budou považovány za zrušené, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li však utkání zahájeno do 48 hodin, doba zahájení utkání bude aktualizována a sázky zůstanou platné.

• V případě odstoupení kteréhokoli hráče a kontumačního vítězství pro neúčast soupeře budou veškeré dosud nerozhodnuté sázky považovány za neplatné.

• Bude-li utkání předčasně ukončeno, budou veškeré sázky neplatné, pokud o výsledku daného trhu nebylo již rozhodnuto. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA 

• Jakmile se rozezní signál (zvon) ohlašující začátek prvního kola, má se za to, že utkání bylo oficiálně zahájeno. • Pokud se zápas neuskuteční a bude prohlášen za zrušený kvůli nepředvídatelným okolnostem (no contest), budou veškeré sázky neplatné. Sázky, o jejichž výsledku bylo již rozhodnuto, zůstanou v platnosti a budou odpovídajícím způsobem vypořádány.

• K platnosti sázek je třeba, aby utkání v boxu začala a skončila do třiceti (30) dnů od původně stanoveného data a utkání v MMA do sedmi (7) dní od tohoto data.

• Nebude-li zápasník „reagovat na zvon“ ohlašující další kolo, bude se mít za to, že jeho soupeř vyhrál předchozí kolo.

• Změní-li se plánovaný počet kol v utkání:

- sázky na vítěze zůstanou v platnosti.

- Veškeré ostatní sázky, např.: na způsob vítězství, konkrétní kolo, ve kterém utkání skončí, vítěz / přesný počet kol, vítěze / rozmezí kol, na to, zda utkání proběhne až do úplného konce, budou vypořádány jako neplatné.

• Sázky budou vypořádány na základě oficiálního výsledku vyhlášeného v ringu. Na vypořádání sázek nemá vliv to, pokud oficiální nebo neoficiální řídicí orgán daného sportu zruší rozhodnutí o výsledku utkání na základě odvolání, výsledku testu na přítomnost nedovolených látek, soudního sporu, pozastavení činnosti nebo jakékoli jiné sankce uložené zápasníkovi. U všech utkání se uplatní výjimka v případě, že ke změně výsledku utkání došlo kvůli lidské chybě při vyhlášení výsledku.

Vítěz: Pokud si v rámci této sázky lze vsadit pouze na jednoho či druhého zápasníka a utkání skončí remízou, budou sázky na oba zápasníky vráceny. Pokud je jako třetí možnost nabízena remíza a utkání skončí remízou, budou sázky na remízu vyplaceny jako vítězné, kdežto sázky na oba zápasníky prohrají.

Počet kol: Nad/Pod Vztahuje se k celkovému počtu dokončených kol. Polovina kola je přesně jedna minuta a třicet sekund v tříminutovém kole; až do času 1 minuta 29 sekund v daném kole se výsledek stanoví jako „méně než uvedená doba“ (pod). Od času 1 minuta a 30 sekund a dále se výsledek stanoví jako „vyšší než uvedená doba“ (nad). U kola v délce 5 minut je polovina kola čas 2 minuty a 30 sekund. U kola v délce 2 minuty je polovina kola 60 sekund.

Utkání bude dohráno do konce / Plný počet kol

Sázka na to, zda budou odehrána kompletně všechna stanovena kola, tzn. nebude utkání ukončeno před časovým limitem. 

Způsob vítězství (MMA)

· Zápasník 1 nebo 2 – knokautem (KO) nebo technickým knokautem (TKO). Ke knokautu dojde, pokud se má za to, že zápasník po utržení dovolených úderů ztratil vědomí. Technický knockout (TKO) je situace, kdy rozhodčí zasáhne a utkání ukončí, protože se domnívá, že zápasník již není schopen se aktivně bránit nebo zápasník nemůže z jakéhokoli důvodu v utkání bezpečně pokračovat.

· Zápasník 1 nebo 2 – rozhodnutím. Rozhodnutí vychází z bodů zapsaných jednotlivými sudími v zápisu o utkání.

· Zápasník 1, nebo zápasník 2 – vzdáním se soupeře.

· Remíza. Remíza nastane v případě rovnosti bodů zapsaných v zápisu o utkání.

Způsob vítězství (BOX)

· Zápasník 1 nebo 2 – knokautem (KO) nebo technickým knokautem (TKO). Knokautem (KO) se rozumí situace, kdy boxer není schopen vstát po odpočítávání do 10. Technickým knokautem (TKO) se rozumí uplatnění pravidla 3 knockdownů (případů, kdy se boxer nachází v pozici na zemi) nebo zásah rozhodčího do utkání; TKO je vyhlášen, pokud rozhodčí během určitého kola rozhodne, že zápasník nemůže v utkání z jakéhokoli důvodu bezpečně pokračovat.

· Zápasník 1, nebo zápasník 2 – rozhodnutím. Rozhodnutí vychází z bodů zapsaných jednotlivými sudími v zápisu o utkání.

· Remíza: Remíza nastane v případě rovnosti bodů zapsaných v zápisu o utkání.


Verze 2. Platné od: 13.prosince 2022


OBECNÁ PRAVIDLA 

• Sázky budou vypořádány na základě oficiálního umístění. Případná následná šetření nebudou mít na vypořádání sázek vliv.
• Částky vsazené na ty, kdo do závodu nenastoupí, budou sázejícím vráceny.

• U sázek na vzájemnou bilanci dvou závodníků Kdo lépe je k jejich platnosti třeba, aby oba účastníci nastoupili do závodu, v opačném případě budou všechny sázky neplatné.

• Všechny sázky na přerušené nebo odložené utkání budou považovány za neplatné, pokud bude utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li utkání přerušeno a bude se v něm pokračovat do 48 hodin od původního zahájení utkání, budou všechny otevřené sázky vyhodnoceny na základě konečného výsledku. V opačném případě budou veškeré dosud nerozhodnuté sázky považovány za neplatné.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA 

• Veškeré sázky na odložené nebo přerušené utkání budou považovány za neplatné, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu.

• Není-li uvedeno jinak, počítají se kola navíc odehraná při rovnosti bodů.

• Bude-li utkání předčasně ukončeno, budou veškeré sázky neplatné, pokud o výsledku daného trhu nebylo již rozhodnuto.

• Pokud do utkání nenastoupí daný výběr nebo účastník, sázející sázku prohraje, i pokud se utkání uskuteční.  


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA 

• Vítěz závodu nebo etapy bude stanoven na základě výsledku vyhlášeného při předávání cen. Nedojde-li k předávání cen, budou sázky vypořádány na základě výsledků zveřejněných oficiálním řídicím orgánem. Následná šetření, diskvalifikace a/nebo odvolání nebudou mít na vypořádání sázek vliv.

• Bude-li závod odložen kvůli počasí nebo z důvodu vyšší moci a odstartuje do 48 hodin od původně plánovaného startu, zůstanou sázky v platnosti, v opačném případě budou neplatné.

• Jakékoli sázky na jednotlivé závodníky budou neplatné, pokud daný závodník v příslušném závodě či etapě neodstartuje. Upozorňujeme, že sázky zůstanou platné, pokud závodník po odstartování závodu nebo etapy ze závodu odstoupí.

• Sázky na vzájemnou bilanci dvou závodníků zůstanou v platnosti pouze, pokud oba závodníci nastoupí na start závodu (přejedou startovní čáru) a nejméně jeden z nich příslušný závod nebo etapu dokončí. Pokud na start závodu nenastoupí některý z cyklistů nebo ani jeden z nich, nebo jestliže ani jeden z obou soupeřů závod nedokončí, budou sázky neplatné. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Není-li uvedeno jinak, veškeré sázky na utkání se vypořádají na základě výsledku na konci základní hrací doby (v délce 60 minut).

• Bude-li utkání předčasně ukončeno, budou veškeré sázky neplatné, pokud o výsledku nebylo již rozhodnuto. Bude-li utkání odloženo, budou sázky neplatné.

• Změní-li se místo utkání, již vsazené sázky zůstanou v platnosti. Toto pravidlo neplatí v případě, že bude status domácích a hostů prohozen. V takovém případě budou sázky zadané na základě původního rozpisu neplatné. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Veškeré sázky na utkání se vypořádají na základě výsledku na základní hrací doby. 

• Všechny sázky na přerušené nebo odložené utkání budou považovány za neplatné, pokud bude utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li však utkání zahájeno do 48 hodin, doba zahájení utkání bude aktualizována a sázky zůstanou platné.

• K platnosti sázek je třeba, aby bylo utkání dohráno celé, ledaže by o vypořádání sázek bylo již rozhodnuto.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Není-li uvedeno jinak, veškeré sázky na gaelské sporty se vypořádají na základě výsledku po základní hrací době. Pokud sázka výslovně zahrnuje prodloužení a utkání skončí remízou i po odehrání prodloužení, budou sázky neplatné.

• Sázky budou vypořádány výhradně na základě oficiálního výsledku vyhlášeného Gaelskou sportovní asociací (GAA, Gaelic Athletics Association).

• Změní-li se místo utkání, již vsazené sázky zůstanou v platnosti. Toto pravidlo neplatí v případě, že bude status domácích a hostů prohozen. V takovém případě budou sázky zadané na základě původního rozpisu neplatné.

• Bude-li utkání odloženo, budou sázky neplatné, pokud nebude utkání uspořádáno znovu a odehráno následující den.

• Sázky na zrušená utkání jsou neplatné, ledaže by o výsledku sázky bylo již rozhodnuto. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA 

• Má se za to, že hráč v utkání hrál, jakmile provedl první odpal. Pokud hráč po prvním odpalu odstoupí, předčasně ukončí účast v utkání nebo bude diskvalifikován, příslušný tip zůstane v platnosti. Sázky na hráče, který nebude v turnaji hrát, budou neplatné.

• Sázky budou vypořádány na základě oficiálních výsledků turnaje zveřejněných příslušným řídicím orgánem. Zahrnuto je i play-off, kolo odehrané navíc nebo jakýkoli jiný postup, který se používá ke stanovení konečného umístění.

• Jakékoli změny nebo rozhodnutí učiněné řídicími orgány po skončení dané sportovní události nebudou mít na vyhodnocení sázek vliv.

• Aby byly sázky na utkání v golfu považovány za platné, musí se golfový turnaj odehrát ve stanoveném týdnu a na stanoveném hřišti, není-li stanoveno jinak.

Kdo lépe

• Sázky zůstanou v platnosti pouze v případě, že oba hráči provedou první odpal, v opačném případě jsou sázky neplatné.

• Vítězem vzájemného utkání je hráč, který v turnaji zaznamená nižší skóre.

• Pokud některý z hráčů nepostoupí s ohledem na své skóre do další části turnaje, je vítězem druhý hráč. Pokud všichni hráči v dané skupině nepostoupí s ohledem na své skóre do další části turnaje, vítězným tipem v rámci této sázky bude hráč s nejnižším celkovým skóre.

• Sázky na denní vzájemná utkání jsou sázky na výsledek odehrání 18 jamek v daný den. Bude-li kolo, které má být v příslušný den odehráno, zkráceno nebo jiným způsobem narušeno kvůli nepříznivému počasí a bude se dohrávat následující den, při stanovení výsledku sázky bude přihlédnuto ke všem 18 jamkám, i pokud je hráči odehrají během dvou dnů. K platnosti sázek je třeba, aby oba golfisté provedli první odpal. Dosáhnou-li oba hráči po odehrání 18 jamek stejného skóre, sázky na celkový výsledek utkání budou vráceny a handicapové sázky (stroke line) budou považovány za platné.

Dlouhodobé sázky / Celkový vítěz turnaje

• Veškeré sázky na vítěze celého turnaje se vyhodnotí na základě toho, který hráč získal pohár. Přihlíží se k výsledku play-off.

• Pokud se někteří z hráčů umístí na stejném místě, uplatní se pravidla o mrtvém doběhu.

• Pokud se v turnaji neodehraje předem stanovený počet dohraných jamek a pořadatelé turnaj zkrátí (například kvůli nepříznivému počasí) pak:

- budou sázky vypořádány na základě toho, který hráč získal pohár, pokud bylo v turnaji dohráno 36 jamek a sázky na vítěze celého turnaje byla podány před posledním dohraným kolem.

- budou sázky neplatné, pokud bylo dohráno méně než 36 jamek.

- budou sázky neplatné, pokud byly sázky na vítěze celého turnaje podány až po posledním odpalu v předchozím dohraném kole.


• Mají-li na konci základní hry dva či více golfistů stejné skóre a k určení vítěze se hraje play-off, za vítěze se považuje vítěz play-off a u všech ostatních účastníků play-off se má za to, že se umístili na druhém místě.

• V případě stejného konečného umístění se počítá příslušné umístění; pokud se například na čtvrtém místě umístí tři hráči, bude se mít za to, že se všichni tři umístili na čtvrtém místě.

• U sázek na budoucí události, na něž si lze poprvé vsadit sedm či méně dní před zahájením dané sportovní události, může být sázejícímu v některých případech, kdy hráč do utkání nenastoupí, vrácen vklad. Není-li uvedeno jinak, u sázek na budoucí události, na něž si lze poprvé vsadit dříve než sedm dní před zahájením dané sportovní události, nebude sázejícím vrácen vklad.

• U sázek na výsledky určitého hráče v určitém kole je třeba, aby tento hráč odehrál všech 18 jamek.

Umístění do 2/3/4/5/6/10 místa

Sázky se vyhodnotí  na konci turnaje.

Umístění na turnaji se stanoví na základě oficiálních pravidel příslušného řídicího orgánu. Zahrnuto je i play-off, kolo odehrané navíc, náskok přidělený v rámci systému Starting Strokes v soutěži FedEX Cup nebo jakýkoli jiný postup, který se používá ke stanovení konečného umístění.

Dojde-li ke změně počtu kol nebo jamek, které mají být v rámci daného turnaje odehrány, nebo se v turnaji odehraje nižší než stanovený počet kol či jamek, zůstanou sázky vsazené v platnosti. Sázky vsazené po posledním úderu v předchozím dohraném kole však budou neplatné, bude-li počet kol v turnaji nižší, než bylo původně stanoveno.

Bude-li turnaj předčasně ukončen, budou příslušné sázky vypořádány jako neplatné.

Má se za to, že hráč v turnaji hrál, jakmile provedl první odpal v prvním kole. Sázky zůstanou v platnosti, pokud vybraný hráč po prvním odpalu v prvním kole předčasně ukončí svou účast v utkání nebo bude diskvalifikován. Bude-li však hráč diskvalifikován nebo odstoupí před zahájením turnaje, budou sázky vsazené na tohoto hráče neplatné.

Pokud se vybraný hráč nedostane s ohledem na skóre do další části turnaje, sázky na něj vsazené zůstanou v platnosti.

Pokud se hráči umístí na uvedeném předním místě se stejným skóre, uplatní se pravidlo o mrtvém doběhu.

Jakékoli změny nebo rozhodnutí učiněné řídicími orgány po skončení dané sportovní události nebudou mít na vypořádání sázek vliv.

Sázky na utkání 2 hráčů (2 ball).

Tipněte si, který z hráčů získá v daném kole nejnižší skóre. Sázky budou vypořádány na konci kola. Bude-li kolo předčasně ukončeno, příslušné sázky budou vypořádány jako neplatné.

Pokud v daném kole dosáhnou hráči stejného nejnižšího skóre, pro sázky na tomto trhu platí:

• v případě, že si lze vsadit na remízu: sázky na remízu vyhrávají, všechny ostatní sázky prohrávají.

• v případě, že si na remízu vsadit nelze: sázky budou neplatné

Má se za to, že hráč hrál, jakmile v daném kole provedl první odpal. Pokud hráč odstoupí nebo bude diskvalifikován před prvním odpalem v daném kole, budou vsazené sázky neplatné.

Pokud hráč po prvním odpalu a před dohráním daného kola ukončí předčasně svoji účast v utkání nebo bude diskvalifikován, zůstanou příslušné sázky v platnosti a soupeř tohoto hráče bude považován za vítěze utkání.

Pokud oba hráči ukončí předčasně svoji účast v utkání nebo budou diskvalifikováni na stejné jamce, budou příslušné sázky neplatné.

Sázky na utkání 3 hráčů (3 ball)

Tipněte si, který z hráčů získá v daném kole nejnižší skóre. Pokud v daném kole dva či více hráčů dosáhnou stejného nejnižšího skóre, uplatní se pravidlo o mrtvém doběhu.

Má se za to, že hráč hrál, jakmile v daném kole provedl první odpal. Pokud hráč odstoupí nebo bude diskvalifikován před prvním odpalem v daném kole, budou příslušné sázky neplatné.

Pokud hráč po prvním odpalu a před dohráním daného kola ukončí předčasně svoji účast v utkání nebo bude diskvalifikován, budou sázky na tohoto hráče vypořádány jako prohrané.

Pokud všichni hráči ukončí předčasně svoji účast v utkání nebo budou diskvalifikováni na stejné jamce, budou příslušné sázky neplatné.

Utkání dvou dvojic (fourball)

Sázky budou platné, jakmile oba páry provedou první odpal na první jamce. Pokud si lze vsadit na remízu, bude výsledek stanoven ve vztahu k počtu jamek, které mají být odehrány. Utkání dvou dvojic se hrají na 18 jamek.

Pokud si v rámci sázky na vzájemnou bilanci nelze vsadit na remízu, bude vítěz stanoven bez ohledu na to, na kolik jamek se utkání hraje.

Uplatní se pravidlo mrtvého doběhu.

Pokud hráč/tým odstoupí nebo bude diskvalifikován před prvním odpalem v daném kole, budou příslušné sázky neplatné.

Ve vedení po konci kola

Sázky budou vyhodnoceny na konci kola. Bude-li kolo předčasně ukončeno, příslušné sázky budou vyhodnoceny jako neplatné. V případě, že na konci kola budou mít dva nebo více hráčů stejné skóre, bude tato situace považována za mrtvý doběh a všichni hráči se stejným skórem, na něž bylo vsazeno, budou považováni za vítěze.

Utkání dvou dvojic (foursome)

Sázky budou vyhodnoceny na konci kola. Bude-li kolo předčasně ukončeno, příslušné sázky budou vyhodnoceny jako neplatné. Sázky budou platné, jakmile oba páry provedou první odpal na první jamce.

Neprojde cutem

Sázky se vyhodnotí na konci 2. kola. Bude-li turnaj předčasně ukončen před odehráním 2. kola, budou příslušné sázky považovány za neplatné. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Vítěz bude určen na základě oficiálních výsledků, vydaných Mezinárodním olympijským výborem (MOV) nebo jiným řídicím orgánem při předávání medailí (slavnostní předávání cen). Případná následná diskvalifikace nebude mít na sázky vliv

• Budou-li závod nebo regata předčasně ukončeny, budou sázky vypořádány na základě oficiálního výsledku.

• Budou-li při olympiádě nebo mistrovství světa závod nebo regata odloženy, sázky zůstanou v platnosti, pokud se závod nebo regata uskuteční ještě před slavnostním zakončením, v opačném případě budou sázky neplatné.

• U sázek na vzájemnou bilanci dvou závodníků Kdo lépe je nutné, aby oba účastníci nastoupili do závodu, v opačném případě budou všechny sázky neplatné.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA 

• Není-li uvedeno jinak, nebude pro účely stanovení výsledku utkání přihlíženo k dodatečným sadám odehraným v případě remízy (tzv. Super-Over).

• 5-runové penalizace se nepočítají do sázek na sady (Over) nebo Delivery  (k tomuto pravidlu se nepřihlíží u sázek, v rámci nichž se sází na několik sad Overs).

• Veškeré tipy na odložená nebo přerušená utkání budou neplatné, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu (místního času), kromě tipů jakýchkoli sázek, o jejichž výsledku bylo rozhodnuto.

• Bude-li utkání narušeno vnějšími faktory (například nepříznivým počasím) a nebude-li oficiálně oznámeno, že utkání skončilo „bez výsledku“, budou výsledky stanoveny podle řídicího orgánu sportovního svazu, v rámci kterého se dané utkání koná, a to i v případě, že se výsledek stanoví Duckworth-Lewisovou metodou nebo Jayadevanovým systémem a počet sad, které měly být původně odehrány, byl nakonec menší.

• Skončí-li utkání remízou nebo bude předčasně ukončeno a řídicí orgán příslušného sportovního svazu neurčí vítěze, budou všechny dosud nerozhodnuté sázky považovány za neplatné.

• Bude-li vítěz utkání určen na základě losu mincí, házení na branky (bowl-out), losováním, výsledku sad odehraných navíc (one-over eliminators), ztráty menšího počtu branek, průměrného počtu bodů odpalujícího týmu v sadě, lepšího umístění ve skupině atd., budou všechny sázky na vítěze a veškeré dosud nerozhodnuté sázky považovány za neplatné.

• Musí být naplánován následující minimální počet sad a musí existovat oficiální výsledek (počítají se systémy Duckworth-Lewis nebo Jayadevan), jinak jsou všechny sázky neplatné, pokud již nebylo rozhodnuto o vypořádání sázek:

- Utkání Twenty20  – 20 celých sad pro každý tým.

- Jednodenní utkání (One day matches) – alespoň 40 sad pro každý tým.

- Testovací utkání (test match) a veškerá ostatní utkání – počítá se celé utkání. V případě remízy musí být u testovacích utkáních a utkáních první třídy odehráno minimálně 200 sad.

• Sázky budou neplatné, pokud v důsledku přerušení utkání kvůli dešti či jiného zpoždění dojde k tomu, že u jednodenních utkání bude odehráno o 5 a více sad méně nebo u utkání ve formátu Twenty20 o 3 sady a více sad méně, ledaže o vypořádání sázek bylo již rozhodnuto.

• Více šestek v utkání/celkový počet šestek v utkání; Pro účely stanovení výsledku sázky se tím rozumí veškeré odpaly, za něž je pálkaři připsáno přesně šest bodů (včetně tzv. all-run/overthrows). V utkáních, která budou rozhodnuta na základě dodatečně odehraných sad (Super-Over), se pro účely vypořádání sázek nepřihlíží k šestkám zaznamenaným během těchto sad.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Veškeré sázky na odložený závod nebo kvalifikační rozjezd budou považovány za neplatné, pokud bude daná sportovní událost odložena o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li však odložený závod/kvalifikační rozjezd odstartován dříve než za 48 hodin od původního termínu, zůstanou veškeré sázky v platnosti.


FORMULE 1 a RALLYE

• Veškeré sázky na závody budou vypořádány na základě oficiálního hodnocení ze strany Mezinárodní automobilové federace (FIA)

- Fia.com

- Formula1.com

• Za začátek závodu se považuje signál pro odstartování do zahřívacího kola. Pokud se kterýkoli závodník, na něhož si sázející vsadil, nezúčastní zahřívacího kola nebo nebude připraven odstartovat z boxové uličky, bude sázka na tohoto závodníka považována za neplatnou.

• Sázky na jednotlivé závody budou vypořádány na základě výsledku vyhlášeného při předávání cen, bez ohledu na jakékoli následné diskvalifikace.

• Bude-li závod zrušen, aniž by byl vyhlášen jeho oficiální výsledek, budou veškeré sázky na všechny jezdce v tomto závodě neplatné.

Kdo lépe v závodě:

- Sázka je platná pouze v případě, že oba příslušní jezdci v závodě odstartují.

- Pokud ani jeden z jezdců závod nedokončí, jezdec, který odjel více kol, bude vítězem vzájemného souboje.

- Pokud ani jeden z jezdců závod nedokončí, přičemž oba odjeli stejný počet kol, budou sázky neplatné.

- Následné penalizace nebo rozhodnutí o horším umístění nebudou mít na vypořádání sázek vliv.

Sázky na to, kdo získá mistrovský titul, se vypořádají po odjetí posledního závodu sezóny. Následné penalizace nebo rozhodnutí o horším umístění nebudou mít na vypořádání sázek vliv.

Kdo lépe týmů v rallye: Vyhrají sázky na tým, do kterého patří vozidlo, které se podle oficiálních výsledků umístilo nejlépe. Pokud závod úspěšně nedokončí ani jedno vozidlo obou týmů, budou veškeré sázky neplatné.


INDY RACING (INDYCAR) a NASCAR

• Veškeré sázky na závody budou vypořádány na základě oficiálního hodnocení zveřejněného na internetových stránkách www.indycar.com a www.nascar.com/

• K platnosti sázek je třeba, aby jezdec nastoupil do závodu.

Kdo lépe v závodě:

- Sázka je platná pouze v případě, že oba příslušní jezdci v závodě odstartují.

- Pokud ani jeden z jezdců závod nedokončí, jezdec, který odjel více kol, bude vítězem vzájemného utkání.

- Pokud ani jeden z jezdců závod nedokončí, přičemž oba odjeli stejný počet kol, budou sázky neplatné.

- Následné penalizace nebo rozhodnutí o horším umístění nebudou mít na vypořádání sázek vliv.

• Oficiální výsledky budou považovány za oficiální pro účely vyhodnocení,  a to i v případě, že dojde k následným změnám původního konečného pořadí na základě odvolání nebo rozhodnutí řídicího orgánu.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Veškeré sázky na odložené nebo přerušené utkání budou považovány za neplatné, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu.

• Není-li uvedeno jinak, sázky nezahrnují prodloužení.

• Bude-li utkání předčasně ukončeno, budou veškeré sázky neplatné, pokud o výsledku nebylo již rozhodnuto. Přerušené utkání, které však bude dohráno ještě týž den, se nepovažuje za zrušené utkání a příslušné sázky budou vypořádány na základě výsledku na konci utkání.

• V případě zrušení utkání se pro účely vypořádání sázek nepřihlíží k výsledku utkání, který stanoví řídicí orgány nebo o němž rozhodne porota. Následná rozhodnutí, včetně opakování utkání/dohrávek nemají na vypořádání sázek vliv.

• Změní-li se místo utkání, již zadané sázky zůstanou v platnosti, ledaže bude status domácích a hostů prohozen, v takovém případě budou sázky zadané na základě původního rozpisu neplatné. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• V případě, že dojde ke změně místa konání závodu, pak sázky zůstávají v platnosti.

• Pokud se dva nebo více účastníků/týmů umístí na stejném místě, pak tato situace bude vyhodnocena podle pravidla o mrtvém doběhu. 

• Pokud účastník nebo tým bude diskvalifikován nebo odstoupí ze závodu, pak sázky zůstávají v platnosti. Vyhrazujeme si právo zrušit sázky na dlouhodobé sázky (např. Vítěz, Umístění do 3.místa apod.) pokud někdo ze 3.favoritů odstoupí před startem závodu.

• Výsledky budou vyhlášeny během pódiového ceremoniálu. Nedojde-li k předávání cen, budou sázky vypořádány na základě výsledků zveřejněných oficiálním řídicím orgánem. Jakékoli následné diskvalifikace nebo nové výsledky nemají na vypořádané sázky vliv. 

V případě absence závěrečného ceremoniálu: nebudou-li olympijské hry dokončeny ve stejný kalendářní rok, pak všechny nevyhodnocené sázky budou zrušeny.


Medaile

• Týmové medaile: Jakákoliv medaile vyhraná v týmové soutěži se počítá jako jedna medaile bez ohledu na počet členů v týmu.

• Více medailí: Pokud dvě nebo více zemí skončí se stejným počtem celkových medailí, pak o vítězi rozhodne větší počet zlatých, pak stříbrných a pak bronzových medailí.

• Více zlatých medailí: Pokud dvě nebo více zemí skončí se stejným počtem zlatých medailí, pak o vítězi rozhodne větší počet stříbrných medailí. Pokud bude počet medailí stále stejný, o vítězi rozhodne více bronzových medailí.

• Více stříbrných medailí: Pokud dvě nebo více zemí skončí se stejným počtem stříbrných medailí, pak počet zlatých medailí rozhodne o vítězi. Pokud bude počet medailí stále stejný, o vítězi rozhodne počet bronzových medailí.

• Více bronzových medailí: Pokud dvě nebo více zemí skončí se stejným počtem bronzových medailí, pak počet zlatých medailí rozhodne o vítězi. Pokud bude počet medailí stále stejně, o vítězi rozhodne počet stříbrných medailí.

• Více medailí, Více zlatých medailí, Počet medailí nad/pod, Počet zlatých medailí nad/pod, Dlouhodobí vítězové: Pokud se nedokončí všechny plánované medailové soutěže před závěrečným ceremoniálem her, pak všechny příslušné sázky budou zrušeny, kromě již rozhodnutých, včetně těch, které by již byly určeny, pokud by událost byla dokončena. Nerozhodnuté sázky budou zrušeny.

Příklady:

o Více medailí: Turnaj byl ukončen bez jedné plánované medailové soutěže. V čase závěrečného ceremoniálu, USA měly 22 medailí a druhou zemí bylo Švédsko s 20 medailemi. Sázky na USA budou vyhodnoceny jako výherní a ostatní země jako proherní.

o Norsko Nad/Pod 37.5 medaile. Turnaj byl přerušen, kdy Norsko mělo 38 medailí během závěrečného ceremoniálu. Sázky na Nad 37.5 budou vyhodnoceny jako výherní a sázky na Pod 37.5 jako proherní.

o Kanada Nad/Pod 27.5 medaile. Kanada měla v čase závěrečného ceremoniálu 27 medailí a 2 medailové soutěže byly zrušeny s účastí Kanady v jedné nebo obou soutěžích. Všechny sázky budou zrušeny.   


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Vítěz se určí na základě oficiálních výsledků vyhlášených při předávání medailí (slavnostní předávání cen). Případná následná diskvalifikace nebude mít na sázky vliv.

• Budou-li závod nebo regata předčasně ukončeny, budou sázky vypořádány na základě oficiálního výsledku.

• Budou-li při olympiádě nebo na mistrovství světa závod nebo regata odloženy, sázky zůstanou v platnosti, pokud se závod nebo regata uskuteční ještě před slavnostním zakončením, v opačném případě budou sázky neplatné.

• U sázek na vzájemnou bilanci dvou závodníků Kdo lépe  je třeba, aby oba účastníci nastoupili do závodu, v opačném případě budou všechny sázky neplatné.

• Budou uplatněna pravidla o mrtvém doběhu. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022OBECNÁ PRAVIDLA

• Sázky budou vyhodnoceny na základě oficiálního výsledku vyhlášeného na konci závodu. Pozdější diskvalifikace nebo změny nebudou mít na sázky vliv.

• Plavec diskvalifikovaný kvůli ulitému startu se stále považuje za účastníka závodu.

• Sázky budou vyhodnoceny jako prohrané ve vztahu ke všem závodníkům, kteří se závodu nezúčastní nebo odstoupí v jeho průběhu.

• Sázky na sportovní události, které byly odloženy nebo zrušeny, jsou neplatné. Výjimkou jsou sázky na olympijských hrách nebo mistrovství světa, které zůstanou v platnosti, pokud se daná událost uskuteční před slavnostním zakončením.

• Sázky na závodníky, kteří nenastoupí do závodu, se vrací.

 

Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Všechny sázky na přerušené nebo odložené utkání budou považovány za neplatné, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu.

• Bude-li utkání předčasně ukončeno nebo přerušeno, veškeré sázky na dosud nerozhodnuté příležitosti budou neplatné.

• Není-li uvedeno jinak, všechny sázky se vztahují k základní hrací době.

• Změna místa konání utkání:

- Dojde-li ke změně ohledně statusu domácího týmu a týmu hostů (utkání se odehraje na hřišti týmu hostů), budou sázky neplatné.

- Dojde-li ke změně místa konání, nebude se hrát na hřišti hostů a domácí tým bude i tak veden jako domácí, sázky zůstanou platné.

Utkání na neutrální půdě: Bez ohledu na to, zda informace o neutrálním hřišti byla či nebyla uvedena v nabídce, zůstávají sázky platné bez ohledu na to, který tým je uveden jako domácí.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA 

• Všechny sázky na přerušené nebo odložené utkání budou považovány za neplatné, pokud bude utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li však utkání zahájeno do 48 hodin, doba zahájení utkání bude aktualizována a sázky zůstanou platné.

• V případě odstoupení nebo vyloučení kteréhokoli týmu budou veškeré nerozhodnuté sázky považovány za neplatné.

• Bude-li utkání předčasně ukončeno, budou veškeré sázky neplatné, pokud o výsledku daného trhu nebylo již rozhodnuto.

• U všech sázek, o jejichž výsledku nebylo rozhodnuto, budou zohledněny oficiální bodové srážky. U sázek, o jejichž výsledku bylo již rozhodnuto, srážky zohledněny nebudou.

• Dojde-li před zahájením utkání ke změně kteréhokoli z hráčů uvedených u utkání, budou všechny sázky neplatné.

• Sázky budou vypořádány na základě oficiálního umístění a výsledků zápasů. Jakákoli následná šetření nebudou mít na sázky vliv. U všech dosud nerozhodnutých sázek bude přihlédnuto k oficiálním bodovým srážkám a na již rozhodnuté sázky nebudou mít tyto srážky vliv.

• U žádné z uvedených sázek se nepřihlíží ke „zlatému setu“.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Všechny sázky na mimosportovní událost, která byla odložena, budou považovány za zrušené, bude-li odložena o více než 30 dní oproti plánovanému termínu.

• Pokud daný kandidát nebude kandidovat/se účastnit voleb, příslušné sázky na tohoto kandidáta zůstanou v platnosti.

• Bude-li k možným tipům v rámci sázky  přidán další kandidát, sázky na stávající kandidáty v rámci této sázky zůstanou v platnosti.

• Politika – zisk většiny křesel, počet křesel získaných danou stranou atd.: Sázky budou vypořádány na základě oficiálního počtu křesel získaných danou stranou ve všeobecných volbách.

• Politika – příští prezident, příští předseda vlády, příští starosta, příští předseda strany, příští vítězná strana atd.: Sázky budou vypořádány na základě toho, který z kandidátů byl oficiálně vyhlášen definitivním vítězem.

• Politika – jmenování do veřejných nebo politických funkcí: Sázky budou vypořádány na základě toho, kdo bude v návaznosti na hlasování, tiskovou zprávu/tiskovou konferenci nebo jakékoli jiné výběrové řízení v souladu s příslušným oznámením definitivně jmenován do dané funkce. Bude-li před oficiálním výběrovým řízením do funkce dočasně jmenován určitý kandidát, k sázkám na tohoto kandidáta se nebude při vypořádání dané vypsané sázky přihlížet.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Veškeré sázky na odložené utkání budou považovány za neplatné, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu.

• Bude-li utkání předčasně ukončeno nebo přerušeno, veškeré nerozhodnuté sázky budou neplatné, pokud výsledek nebyl již určen.

• Není-li uvedeno jinak, všechny sázky se posuzují výhradně ve vztahu k normální hrací době.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Veškeré sázky na utkání patnáctkového rugby (Rugby Union) a třináctkového ragby (Rugby League) se vypořádají na základě výsledku po odehrání 80 minut (to neplatí pro utkání odehraná před začátkem sezóny, jejichž hrací doba může být kratší); to zahrnuje případný čas nastavený kvůli přerušení hry, nikoli však prodloužení, penaltový rozstřel nebo dobu vymezenou pro získání bodů ukončujících utkání („náhlá smrt“).

Sedmičkové ragby (Rugby Sevens). základní hrací doba 14/20 minut: Není-li uvedeno jinak, sázky se vypořádají na základě výsledku po odehrání stanovených 14/20 minut hry. Ta zahrnuje jakýkoli čas nastavený z důvodu ošetřování zranění nebo přerušení hry, nikoli však prodloužení, dobu vymezenou na penaltový rozstřel nebo dobu vymezenou pro získání bodů ukončující utkání („náhlá smrt“).

• Všechny sázky na přerušené nebo odložené utkání budou považovány za neplatné, pokud bude utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu. Bude-li utkání přerušeno a bude se v něm pokračovat do 48 hodin od původního zahájení utkání (výkopu), budou všechny otevřené sázky vyhodnoceny na základě konečného výsledku. V opačném případě budou veškeré dosud nerozhodnuté sázky považovány za neplatné.

Hráč, který kdykoli během hry dosáhne položení míče za brankovou čáru (try)

Sázky se vypořádají na základě výsledku v základní hrací době. Sázka na jakéhokoli hráče, který se do utkání nezapojí, bude neplatná.

U této sázky si lze vsadit také na možnost „Nikdo nedosáhne položení“, a tak v případě, že v utkání nebude žádné položení zaznamenáno, budou veškeré sázky na hráče vyhodnoceny jako prohrané za předpokladu, že se daný hráč do utkání zapojil. Upozorňujeme, že k trestným položením se nepřihlíží.

Hráč, který dosáhne položení jako první

Sázky na hráče, který se nezapojí do utkání, budou neplatné, stejně jako sázky na hráče, který do utkání nastoupí až poté, co bylo zaznamenáno první položení.

U této sázky si lze také vsadit na možnost „Nikdo nedosáhne položení“, a tak v případě, že v utkání nebude žádné položení zaznamenáno, budou veškeré sázky na hráče vyhodnoceny jako prohrané za předpokladu, že se daný hráč do utkání zapojil. Upozorňujeme, že k trestným položením se nepřihlíží.

Hráč, který dosáhne položení jako poslední

Sázky se vypořádají na základě výsledku v základní hrací době. Sázky na hráče, který se nezapojí do utkání, budou neplatné. Bude-li utkání předčasně ukončeno před odehráním základní hrací doby, budou příslušné sázky neplatné. Upozorňujeme, že k trestným položením se nepřihlíží.

U této sázky si lze také vsadit na možnost „Nikdo nedosáhne položení“, a tak v případě, že v utkání nebude žádné položení zaznamenáno, budou veškeré sázky na hráče vyhodnoceny jako prohrané za předpokladu, že se daný hráč do utkání zapojil.

Hattrick (hráči)

Sázky se vypořádají na základě výsledku v základní hrací době. Sázky na hráče, který se nezapojí do utkání, budou neplatné. K trestným položením se nepřihlíží.

Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Všechny sázky na odložené utkání budou považovány za zrušené, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu.

• Bude-li utkání přerušeno a bude se v něm pokračovat do 48 hodin od původního zahájení utkání, budou všechny otevřené sázky vyhodnoceny na základě konečného výsledku. V opačném případě budou veškeré dosud nerozhodnuté sázky považovány za neplatné.

• U sázek na celkový výsledek turnaje (například vyhraje mistrovství) budou sázky na nestartující hráče považovány za prohrané. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Všechny sázky na odložené utkání budou považovány za zrušené, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu.

• Všechny sázky na utkání budou neplatné:

- Bude-li utkání zahájeno, ale nebude z jakéhokoli důvodu dohráno (např. kvůli odstoupení hráče),

- V případě změny oficiálně stanoveného počtu utkání nebo jestliže se tento počet liší od počtu nabízeného pro účely sázení.

- Dojde-li ke změně u některého z hráčů uvedených u dané sportovní události

- Kontumační vítězství kvůli neúčasti soupeře


Výjimky z výše uvedeného pravidla jsou:

- Pokud o výsledku dané sázky bylo již rozhodnuto, pak se tyto sázky vyhodnotí odpovídajícím způsobem.

• Tam, kde je to možné, bude vyhodnocení sázek určovat umístění na pódiu. Následné diskvalifikace a/nebo odvolání nebudou mít na sázky vliv.

• U všech sázek, u nichž se při remíze rozhoduje o výsledku formou bodovaného tie-breaku/rozhodující části utkání, se výsledek této části utkání pro účely vypořádání počítá jako jeden bod.

• Pokud se v důsledku ukončení hry nebo utkání neodehraje uvedený set, hra nebo bod, všechny sázky na tento set/hru/bod budou neplatné. Bude-li uvedený bod přidělen jako trestný bod, budou veškeré sázky na tento bod neplatné.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Všechny sázky na odložené utkání budou považovány za zrušené, bude-li utkání odloženo o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu.

• Bude-li utkání přerušeno nebo předčasně ukončeno a bude se v něm pokračovat do 48 hodin od původně stanovené doby zahájení, všechny otevřené sázky budou vypořádány na základě konečného výsledku. V opačném případě budou veškeré dosud nerozhodnuté sázky považovány za neplatné.

Nejvyšší checkout

Nebude-li utkání dohráno, budou všechny sázky neplatné, ledaže byl uvedený počet bodů již překročen.

Sety handicap

Nebude-li dohrán oficiálně stanovený počet her (legů)/setů nebo bude změněn či se bude lišit od počtu uvedeného pro účely sázení, budou všechny sázky neplatné. Nebude-li utkání dohráno, budou všechny sázky neplatné.

Počet legů Nad/Pod

Nebude-li utkání dohráno, budou všechny sázky neplatné, ledaže byl uvedený počet bodů již překročen.

Počet setů Nad/Pod

Nebude-li utkání dohráno, budou všechny sázky neplatné, ledaže byl uvedený počet bodů již překročen. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022OBECNÁ PRAVIDLA

• Vítěz bude určen na základě oficiálních výsledků, které vydá Mezinárodní olympijský výbor (MOV) nebo jiný řídicí orgán v čase předávání medailí (pódiový ceremoniál). Případná následná diskvalifikace nebude mít na sázky vliv

• Bude-li závod přerušen, sázky budou vyhodnoceny na základě oficiálního výsledku.

• Bude-li při olympiádě nebo na mistrovství světa závod odložen, sázky zůstanou v platnosti, pokud se uskuteční ještě před slavnostním zakončením, v opačném případě budou sázky neplatné.

• U sázek Kdo lépe dvou závodníků je třeba, aby oba účastníci nastoupili do závodu, v opačném případě budou všechny sázky neplatné.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• K platnosti sázek je třeba, aby byla všechna utkání zahájena v plánovaný termín. Bude-li utkání přerušeno a dohráno následující den, budou všechny dosud nerozhodnuté sázky považovány za neplatné (pokud tato pravidla nestanoví jinak). Bylo-li o výsledku dané sázky již rozhodnuto, budou příslušné sázky vypořádány odpovídajícím způsobem.

• Není-li uvedeno jinak, budou všechny sázky vypořádány na základě základní hrací doby (výjimkou jsou například sázky na vítěze utkání se 2 možnými tipy, ty zahrnují případné prodloužení/rozstřel).

Dlouhodobé sázky:

• Nebude-li odehrán celý stanovený počet utkání, budou sázky na celkový výsledek sportovní události, turnaje nebo série utkání neplatné. Sázky budou vyhodnoceny, pokud o jejich výsledku bylo již rozhodnuto, včetně těch, o nichž by již bylo rozhodnuto, pokud by daná sportovní událost skončila, jak měla. Sázky, o jejichž výsledku rozhodnuto nebylo, budou prohlášeny za neplatné.

• Následné diskvalifikace a/nebo odvolání nebudou mít na sázky vliv.

• Vyhodnocení sázek se provádí na základě slavnostního předávání cen.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


OBECNÁ PRAVIDLA

• Všechny sázky na odloženou nebo přerušenou sportovní událost budou považovány za neplatné, bude-li sportovní událost odložena o více než 48 hodin oproti plánovanému termínu.

• Budou-li vyhlášeny oficiální výsledky zkrácené/přerušené sportovní události do 48 hodin, pro vyhodnocení sázek pak budou použity oficiální výsledky a veškeré sázky zůstanou v platnosti.

• Ke sportům, které spadají do kategorie zimních sportů, patří: alpské lyžování, biatlon,  boby, běh na lyžích, akrobatické lyžování, saně, severská kombinace, bruslení, skeleton, skoky na lyžích a snowboarding.

• Všechny sázky budou vypořádány na základě oficiálních výsledků/žebříčků dodaných oficiálními řídicími orgány, kterými jsou např.:

- Mezinárodní lyžařská federace (FIS)

- Mezinárodní bruslařská unie (ISU)

- Mezinárodní biatlonová unie (IBU)

- Oficiální Olympijský výbor

- Jakýkoli jiný pořadatelský subjekt

• Sázky na závodníky zůstanou v platnosti pouze v případě, že uvedení závodníci přejedou startovní čáru/projedou startovní bránou. Pokud závodníci startovní čáru nepřejedou/neprojedou startovní bránou, budou sázky na ně vypořádány jako neplatné.

• Sázky na závodníky, kteří se u dané sportovní události účastní kvalifikačního kola/kvalifikačních kol, ale do hlavního kola/hlavních kol se následně nekvalifikují, budou vypořádány jako prohrané.

• Výsledky budou vyhlášeny během pódiového ceremoniálu. Nedojde-li k předávání cen, budou sázky vypořádány na základě výsledků zveřejněných oficiálním řídicím orgánem. Jakékoli následné diskvalifikace nebo nové výsledky nemají na vypořádané sázky vliv. 


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


Asijský handicap

Asijský handicap je speciální typ sázky, který se používá u fotbalových zápasů. Všechny sázky na asijské handicapy v Live sázkách (včetně asijských handicapů na 1. a 2. poločas) jsou vyhodnocovány jen na základě gólů vstřelených po přijetí sázky. Góly vstřelené před podáním sázky se do vyhodnocení asijského handicapu nezapočítávají. Sázky se vrací, pokud se zápas nedohraje. Níže je vysvětleno vyhodnocení celých, půlených, čtvrtinových a tříčtvrtinových asijských handicapů. Asijský handicap je možno zapsat plnou nebo zkrácenou formou (uvedeny v závorce v rámci vysvětlení). V případě vyšších hranic handicapu než 1 je zápis i vyhodnocení analogické.

Asijský handicap / Vysvětlení

0 / Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým v zápase zvítězil. Pokud zápas skončí remízou, sázky se vrací. V ostatních případech je sázka prohrávající.

0/+0.5 (nebo +0.25) / Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým v zápase zvítězil. Pokud zápas skončí remízou, je vklad rozdělen na dvě části: polovina vkladu je vyhodnocena jako výherní a druhá polovina vkladu se vrací. V ostatních případech je sázka prohrávající.

+0.5 / Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým neprohrál (tedy zvítězil, nebo zápas skončil remízou). V ostatních případech je sázka prohrávající.

+0.5/+1 (nebo +0.75) / Sázka je vyhrávající pokud vybraný tým neprohrál (tedy zvítězil, nebo zápas skončil remízou). Pokud vybraný tým prohrál právě rozdílem jedné branky, vrací se zpět polovina vkladu. V ostatních případech je sázka prohrávající.

+1 / Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým neprohrál (tedy zvítězil, nebo zápas skončil remízou). Pokud vybraný tým prohrál právě rozdílem jedné branky sázky se vrací. V ostatních případech je sázka prohrávající.

0/-0.5 (nebo -0.25) / Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým vyhrál. Pokud utkání skončilo remízou vrací se zpět polovina vkladu. V ostatních případech je sázka prohrávající.

-0.5 / Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým vyhrál. V ostatních případech je sázka prohrávající.

-0.5/-1 (nebo -0.75) / Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým vyhrál minimálně o dvě branky. Pokud vybraný tým vyhrál právě o jednu branku, je vklad rozdělen na dvě části: polovina vkladu je považována za výherní a druhá polovina vkladu se vrací. V ostatních případech je sázka prohrávající.

-1 / Sázka je vyhrávající, pokud vybraný tým vyhrál minimálně o dvě branky. Pokud vybraný tým vyhrál právě rozdílem jedné branky, sázky se vrací. V ostatních případech je sázka prohrávající.


Vysvětlení asijského handicapu v Live sázkách na příkladu:

Probíhá utkání Inter - Lazio a aktuální stav je 1:0, přičemž v nabídce je asijský handicap uvedený níže:

Tým / Asijský handicap / Kurz

Inter / -0.5/-1 (nebo -0.75) / 1.80

Lazio / +0.5/+1 (nebo +0.75 ) / 2.15

1) Utkání skončilo výsledkem 3:0 (nebo jakoukoliv výhrou Interu o tři a více branek)

V případě sázky 100 Kč na Inter je výhra 180 Kč (100*1.80)

2) Utkání skončilo 2:0 (nebo jakoukoliv výhrou Interu právě o dvě branky)

V případě sázky 100 Kč na Inter je výhra 140 Kč (50*1.80+50)

3) Utkání skončilo 1:0 (nebo jakoukoliv výhrou Interu právě o jednu branku, nebo jakoukoliv remízou, nebo jakoukoliv výhrou Lazia)

V případě sázky 100 Kč na Lazio je výhra 215 Kč (100*2.15)

Handicap s remízou

Handicap s remízou nabízí tři možné tipy včetně remízy ("X") při započítání gólového zvýhodnění/znevýhodnění uvedeného v zadání příležitosti. Například:

“Liberec (-2)“ – Sázka je vyhrávající, pokud Liberec vyhraje minimálně o 3 góly.

“X, Liberec (+2)“ – Sázka je vyhrávající, pokud Liberec prohraje přesně o 2 góly.

“X, Liberec (-2)“ – Sázka je vyhrávající, pokud Liberec vyhraje přesně o 2 góly.

“Liberec (+2)“ – Sázka je vyhrávající, pokud Liberec prohraje maximálně o 1 gól (což znamená, že sázka je vyhrávající i pokud Liberec neprohraje).

Pro sázkovou příležitost „Handicap s remízou“ se pro vyhodnocení použije konečný výsledek zápasu.


Verze 1. Platné od: 22.června 2022


Rychlé sázky Vám dovolují vsadit na to, zda Vámi myšlená událost nastane v příští minutě nebo příštích 5 minutách hraného fotbalového zápasu, což Vám nabízí neuvěřitelný potenciál vyhrát v každé minutě Vašeho zápasu.Vyberte si sázku na góly, rohy, karty, penalty, vhazování, volné kopy nebo kopy od branky, zda nastanou během příští minuty nebo příštích pěti minut hry.Zápis je uveden ve formátu minut a vteřin např. „(11:00-11:59)“.

Nastavení se nezapočítává. Například:

Pětiminutový interval „(40:00-44:59)“ se týká jen prvního poločasu a neobsahuje tedy případné nastavení prvního poločasu.

Pětiminutový interval „(45:00-49:59)“ se týká 2.poločasu a nezahrnuje tedy nastavení 1.poločasu.

Pětiminutový interval „(85:00-89:59)“ se týká 2. poločasu a nezahrnuje tedy případné nastavení 2.poločasu.

Pokud konkrétní interval není kompletně odehrán, sázky se vrací. Výjimka nastane v případě, že je možnost sázkovou příležitost jednoznačně vyhodnotit tzn. že rozhodující události pro vyhodnocení všech tipů sázkové příležitosti již nastaly.

Sázky na vstřelení gólu budou vyhodnoceny podle času, kdy byl gól vstřelen.

Sázka na rohový kop bude vyhodnocena podle času, kdy rohový kop nastal, respektive byl udělen (ne podle času, kdy byl rozehrán).

Jako karta se počítá žlutá i červená. Jen karty, které obdrží hráči na hřišti, se započítávají (nezapočítá se, pokud je karta udělena hráči na lavičce, vykázání trenéra a podobně). Sázka na udělení karty bude vyhodnocena podle času, kdy byla karta udělena rozhodčím.

Sázka na pokutový kop bude vyhodnocena podle času, kdy pokutový kop nastal, respektive byl udělen (ne podle času, kdy byl zahrán).

Sázka na volný kop bude vyhodnocena podle času, kdy volný kop nastal, respektive byl udělen (ne podle času, kdy byl rozehrán). Rohový kop ani kop od brány není považován za volný kop.

Sázka na kop od brány bude vyhodnocena podle času, kdy důvod ke kopu od brány nastal, respektive kop od brány byl udělen (ne podle času, kdy byl rozehrán).

Sázka vhazování bude vyhodnocena podle času, kdy důvod ke vhazování nastal, respektive vhazování bylo uděleno (ne podle času, kdy bylo rozehráno).


Verze 1. Platné od: 22.června 2022