Na pozici tiskové mluvčí Sazky od 20. září nastupuje Veronika Diamantová, která povede externí komunikaci, PR a media relations loterní jedničky. Ve funkci nahrazuje Václava Friedmanna, který ze společnosti odchází.
Veronika Diamantová v komunikaci Sazky působí od roku 2014. Během této doby vedla řadu projektů a v posledním roce se věnovala zejména zodpovědnému hraní a projektu Hraj s rozumem. Právě Diamantová stála za jeho komunikační strategií. „Zodpovědné hraní zůstává pro Sazku jedním z klíčových témat nejen v oblasti komunikace, takže svůj vhled do problematiky vnímám jako velký benefit. Sazka je silná a úspěšná značka, která má obrovský záběr aktivit, ať už jsou to témata týkající se přímo produktů - her, losování a výherců, tak i podpory českého sportu, kde Sazka hraje významnou roli,“ vysvětluje Diamantová. 

Sazka udělala změny své organizační struktury. Zrušila Divizi komunikace a role tiskového mluvčího, spolu s týmem externí komunikace bude nyní nově spadat přímo pod generálního ředitele.

„Navážeme na vynikající reputaci značky, kterou se podařilo vybudovat. Veronika má bohaté zkušenosti nejen v rámci komunikace Sazky, ale i ze svého působení v médiích. Věřím, že změnou se ještě více otevřeme a staneme se tak srozumitelnější nejen pro média, naše hráče, ale i pro širokou veřejnost,“ komentuje změnu tiskového mluvčího Aleš Veselý, generální ředitel Sazky. 

Veronika Diamantová působila v České televizi téměř 7 let jako ekonomická redaktorka, na pozici moderátora pak byla k vidění ve zprávách a v pořadu Ekonomika ČT24. Žurnalistiku vystudovala na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.