Ohromnou radost měli ve středu hned tři sázející. V druhém tahu Sportky totiž padly opravdu pohádkové výhry. Dvě z nich přitom překračují královských 17 milionů korun.
Mezi boháče odteď patří dva sázející z Jihočeské a Zlínského kraje, kterým vsazená čísla navždy změní život.

Odlišná taktika, ale stejný výsledek

Oba totiž vyhráli v 2. tahu Sportky shodně Jackpot v hodnotě 17 351 323 Kč před zdaněním. První z nich, sázející z Jihočeského kraje, vsadil dva sloupce vlastních čísel bez Šance. Na druhou stranu šťastlivec ze Zlínského kraje vsadil plnou sázenku náhodných čísel včetně Šance. Ačkoliv použili odlišnou taktiku, radují se ze stejné částky.

Peníze jim přinesou zářivou budoucnost

Tito lidé se sice ze své výhry teprve vzpamatovávají, jisté však je, že si budou muset důkladně rozmyslet, jak s takovou velkou sumou naloží. V minulosti se noví milionáři například svěřili, že peníze padnou na zabezpečení rodiny či nové bydlení.

Z milionové výhry se ale radoval ještě jeden sázející, který ve 2. tahu Sportky vyhrál 2 143 628 Kč. Jedná se o hráče z Ústeckého kraje, který vsadil dva sloupce náhodných čísel bez Šance.

Už přes 100 milionářů za tento rok

Za letošní rok eviduje společnost Sazka celkem 107 milionářů. Ti si odnesli dohromady 920 504 333 Kč. V případě Sportky (se Šancí) se jedná o 63 lidí a celkovou částku 755 935 313 Kč.

Autor: redakce.