Nejoblíbenější loterie od Sazky jen od začátku letošního roku proměnily v České republice v milionáře už 62 lidí. Celkem 50 milionářů vzešlo z takzvané Milionové vánice Sportky. Ta letos odstartovala 14. ledna a trvat bude do 28. února 2024. 
Přesně v polovině průběhu Milionové vánice, tedy ke 4. únoru 2024, dopomohla tato doplňková hra k milionové výhře již 50 šťastlivcům, dalších 12 výherců se navíc radovalo z milionových výher v číselných loteriích jako takových. Celková částka, kterou Sazka od začátku roku novým milionářům vyplatila, činí 211 172 860 korun. Do konce února se počet výherců zvýší minimálně o dalších 50. 

Z výher v Milionové vánici se zatím mohli radovat šťastlivci napříč kraji, vyhrávali také sázející přes internet. Ti z celkového počtu 50 výherců tvoří téměř třetinu. Další nejvíce zastoupenou skupinou jsou pak sázející ze Středočeského, Jihomoravského a Olomouckého kraje, kde Sazka eviduje v každém po 5 nových milionářích. 

Zároveň již padly dvě velké výhry v řádech desítek milionů, konkrétně šťastná žena z Královehradeckého kraje vyhrála přes 48 milionů a další výherce z Karlovarského kraje zase 77 milionů.

Co je Milionová vánice? – doplňková hra Sportky, která se spouští ve chvíli, kdy složka bonusu v Superjackpotu přesáhne 150 milionů korun. Tehdy se 100 milionů korun z bonusu převede do výher, kdy v každém z 20 následujících slosování hrají sázející s plným tiketem o pětkrát 1 milion. Celkově tak ze Sportky vzejde 100 garantovaných milionářů.