Je tomu právě jeden rok, kdy SAZKA uvedla na trh nového virtuálního operátora SAZKAmobil. Ten za velmi krátkou dobu a na plně saturovaném telco trhu získal 150 000 zákazníků a obsadil tak jednu z prvních příček největších virtuálních operátorů v Česku.

SAZKAmobil vstoupil na trh 17. února 2014. „Jednoduchá a transparentní nabídka služeb, dobré ceny, odměny za dobití (levné volání, internet ZDARMA, …) a v té době spuštěná číselná loterie SAZKAmobil šance oslovily širokou veřejnost a my jsme se tak stali nejrychleji rostoucím virtuálním operátorem v Česku,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

 V SAZKAmobil šanci vyhrálo více než 50 000 zákazníků

SAZKAmobil je také prvním operátorem, který spojuje svět telekomunikací a loterií. „Více než 50 000 zákazníků, kteří si dobili a vsadili, vyhrálo v SAZKAmobil šanci a jackpot si odneslo hned 5 šťastlivců. Celková suma výher se blíží k 4 000 000 Kč.  

Další rekordy a zajímavosti

Kromě počtu zákazníků se SAZKAmobil může pochlubit i dalšími zajímavými čísly. Nejlepší zákazník provolal více než 268 hodin, což odpovídá neuvěřitelným 12 dnům. Mezi další rekordy patří jiný zákazník, který poslal celkem 14 185 SMS nebo nejvyšší jednorázové dobití 3 600 Kč. Vzhledem k nízkým cenám služeb v roamingu využívají lidé SAZKAmobil po celém světě, výjimkou nejsou ani exotické destinace jako Tanzanie nebo Nový Zéland.

SAZKAmobil je dostupný na více než 7 000 prodejních místech po celé ČR. Najdete ho všude tam, kde je terminál Sazky a kde uvidíte plakáty nebo samolepky se Šťastnou SIMkou.

Pavel Kuhn

marketingový manažer SAZKAmobilu

kuhn@sazka.cz