Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Další tři milionáři díky Sportce a Šanci

05.02.2015 / 07:00
Jackpot druhého pořadí Sportky získali dva sázející, kteří vsadili v Karlových Varech a v okolí Kroměříže, oba uhodli pět z šesti vylosovaných čísel druhého tahu a k tomu číslo dodatkové, a každý z nich je proto bohatší o 1 995 091 Kč.

Jackpot druhého pořadí Sportky získali dva sázející, kteří vsadili v Karlových Varech a v okolí Kroměříže, oba uhodli pět z šesti vylosovaných čísel druhého tahu a k tomu číslo dodatkové, a každý z nich je proto bohatší o 1 995 091 Kč.

Hráč, který na Teplicku podal plný tiket Sportky, uhodl nejen koncové šestičíslí Šance, ale ještě získal výhru v pátém pořadí. Do Prahy tak brzy zamíří pro svých 5 929 808 Kč.

Frekvence milionových a vyšších výher je letos stále velká, tedy více než dvě takto vysoké výhry týdně. Za prvních pět týdnů roku 2015 už Sazka eviduje 13 nových milionářů, kteří si jen mezi sebe rozdělili téměř 90 milionů korun.

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět