obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
14. února 2014 - Sazka dnešním dnem vstupuje na trh mobilních operátorů se značkou SAZKAmobil a zároveň spouští i novou číselnou loterii SAZKAmobil šance, která rozšíří rodinu her největší české loteriiní společnosti. Už od 18. 2. si tak budou moci zájemci koupit „šťastnou“ SIM kartu ve všech sběrnách Sazky nebo online na internetu.

„Sazka je značka silná, důvěryhodná a má dlouhou tradici. Tradice ale nestačí, my se jako nová Sazka chceme dívat do budoucnosti, a proto neustále rozšiřujeme nabídku našich služeb. Mobilní operátor je významným krokem pro další expanzi značky Sazka," říká Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

Zákazníci SAZKAmobilu budou mít možnost při dobití alespoň 300 korun měsíčně telefonovat za 1,50Kč/min., posílat SMS za 1,30 Kč do všech sítí.

Výhodou Sazky je široká síť poboček, která čítá skoro 6 900 prodejních míst, kde je možné si nejen koupit předplacenou SIM kartu, ale i dobíjet kredit a hrát. Zároveň bude pro zákazníky k dispozici zdarma info linka, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

"Při dobití kreditu SAZKAmobilu na našich terminálech je možné rovnou vsadit mimo jiné posledních pět čísel z telefonního čísla pro hru SAZKAmobil šance. Sazející tak mohou za štastná čísla zvolit právě číslo svého mobilu. Věříme tomu, že jak si člověk pamatuje svoje mobilní číslo, tak snadné bude hrát,“ vysvětluje plány Sazky generální ředitel Robert Chvátal.

Do slosování nové hry SAZKAmobil šance se může zapojit kdokoli, kdo vyplní tiket s pěti čísly za 20 korun. Slosování dvou tahů se bude konat vždy první pondělí v měsíci a vysílat na ČT1. Do SAZKAmobil šance se ale můžou zapojit úplně všichni, a to sázkou na libovolných pět čísel za 20 korun.