Letos v květnu byl spolu s dalšími úpravami Sportky zaveden i jackpot ve druhém pořadí. Díky této inovaci už mezi námi žije deset nových milionářů. Včera se o jackpot druhého pořadí rozdělili dva výherci.

První věřil vlastním číslům, na Vyškovsku vsadil plný tiket a hned v prvním sloupci uhodl pět ze šesti vylosovaných čísel prvního tahu a k tomu číslo dodatkové.  Proto mu náleží výhra 2 174 462 Kč. Druhý vsadil náhodným tipem plnou sázenku na Jičínsku, k výhře ve druhém pořadí získal ještě výhru v pátém pořadí druhého tahu a přijede si do Prahy pro 2 174 572 Kč.

Při včerjším losování Sportky neodolal ani jackpot prvního pořadí, sázejícímu z Českokrumlovska přinesla výhru 8 647 612 Kč sázenka se třemi sloupci vlastních čísel.

V letošním roce vyhrálo u Sazky milionové a vyšší výhry již 59 sázejících, kteří si jen mezi sebe rozdělili téměř 483 miliónů korun.

V nedělním losování Sportky může někdo ze sázejících získat nejvyšší letošní a třetí nejvyšší výhru v historii, protože v Superjackpotu Sportky je pro výherce připraveno 116 400 000 Kč.