Jaké to asi je, dostat každý měsíc ke svému pravidelnému příjmu malou prémii 100 tisíc korun? 
Ať už peníze vyděláte, vyhrajete nebo najdete na zahradě zakopaný poklad, není nic příjemnějšího než se každé ráno probudit s pocitem, že si můžete dovolit pracovat jenom pro radost. Díky pravidelnému přijmu 100 tisíc korun během následujících 20 let není problém dopřát si každý den něco extra. 
Od spuštění loterie Extra renta na začátku roku 2021 jde už o pátého výherce, který si může začít plnit své sny. Zajímavostí může být, že dosud výhry padly vždy na jaře a na podzim: výherci se těšili z výhry v měsících březen a září. „Mikulášská nadílka nám poprvé narušila tuto malou tradici,“ říká v nadsázce brand manažer Martin Eliáš, který se loterii Extra renta od Sazky stará.  

Šťastlivec ze Středočeského kraje uhodnul všech sedm tažených čísel – 1, 3, 9, 10, 12, 21 a 25. Číslo 12 a 21 se přitom dosud ve vítězných kombinacích objevilo téměř u všech výherců. Ve vzduchu tak zůstává viset otazník, zda kombinace jedniček a dvojek bude slavit svůj úspěch i při dalších výhrách.  

Jak hrát loterii Extra renta?

Na tiketu tipujete sedm čísel z 33. Výhru můžete získat už za 3 uhodnutá čísla. Cena sloupečku je 25 Kč, sázenka obsahuje 4 sloupečky. Extra renta se losuje každé pondělí ve 20 hodin a vsadit si u jakéhokoliv terminálu Sazky, tak hrát online pohodlně z tepla domova.