Po oblíbené loterii Sportka, kde padly jackpoty hned dvakrát po sobě v rozestupu několika dní, se teď to samé stalo i ve hře SAZKAmobil šance. Správnou kombinaci pro letošní nejvyšší hlavní výhru 1 250 000 Kč trefilo hned pět šťastlivců, kteří si tuto částku rozdělí.
SAZKAmobil šance je loterií, která je primárně určena pro zákazníky našeho největšího virtuálního operátora. Ti získávají možnost vsadit si pokaždé, když si dobijí kredit za aspoň 200 Kč anebo za každých 200 Kč utracených v měsíčním vyúčtování. V obou případech přitom platí, že je ve hře poslední pětičíslí jejich telefonního čísla. Není ale nutností být zákazníkem SAZKAmobilu, protože si můžete vsadit i svá oblíbena čísla na terminálu Sazky. Jeden sloupec vás v tomto případě stojí pouhých 20 Kč.

Po pondělním slosování bylo jasné, že mělo kliku hned pět zákazníků, kteří vyhráli shodně čtvrt milionu korun. Připojili se tak do skupiny šťastlivců, kterým v letošním roce SAZKAmobil na výhrách vyplatil  více jak 10 000 000 Kč.  Stále tak platí, že SAZKAmobil je jediný mobilní operátor, který mění vaše mobilní čísla ve šťastná.

Hrajte o stovky tisíc každý měsíc

Loterie se losuje vždy první pondělí v měsíci a má zaručený minimální jackpot ve výši 250 000 Kč. 
SAZKAmobil je největším virtuálním mobilním operátorem u nás a kromě SAZKAmobil šance toho svým zákazníkům  nabízí mnohem víc.