Sazka Fantasy vezme fanoušky do světa, kde na základě reálných výkonů hráčů, mohou díky svému týmu získávat nejen body, ale i věcné ceny.
 
Sazka Fantasy přináší naprosto unikátní příležitost pro fanoušky sportu, soutěžit každý den. Už o víkendu si mohli hráči chystat svůj tým na populární zápasy zámořské hokejové NHL a hned se do hry zapojily stovky lidí.
 
SAZKA spouští zcela novou, zábavnou herní platformu ve spolupráci s mediálním domem CZECH NEWS CENTER, který provozuje portál iSport.cz.
 
 „Našim dlouhodobým cílem je posunout vnímání Sazky u našich zákazníků z čistě loterní firmy na firmu zábavní. A právě spuštění Sazka Fantasy je prvním krokem. Jsme rádi, že své síly můžeme spojit s největší již existující komunitou fanoušků v České republice díky iSport.cz. Naší společnou ambicí je tuto komunitu udržet a nadále budovat,“ říká Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.
 
"Se sportovními fantasy hrami má sportovní portál iSport.cz v rámci České republiky zdaleka největší zkušenosti. I proto jsme kvitovali tuto nabídku ke spolupráci,“ vysvětluje šéfredaktor deníku Sport a webu iSport.cz, Lukáš Tomek
 
Na webové stránce: www.sazkafantasy.cz je v tuto chvíli možnost zahrát si denně zápasy hokejové NHL, nabídka sportů a funkcionalit se ale bude průběžně rozšiřovat.
 
Během příštího roku plánujeme přidat i fotbalové zápasy, a to jak tuzemské ligy, tak i Champions League a Premier League. Rádi bychom dali fanouškům možnost si zahrát i tuzemskou hokejovou extraligu nebo Mistrovství světa v hokeji,“ doplňuje Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

„Důležitou součástí každé fantasy hry je navíc speciální obsah pro hráče, který jim pomůže navolit si ten nejlepší tým. A v redakci deníku Sport a webu iSport.cz je řada expertů, kteří NHL ale i další významné ligy detailně sledují. Nyní jejich erudici využijeme i pro tento společný projekt,“ doplňuje šéfredaktor iSport.cz, Lukáš Tomek.
 
Motivací, proč si zahrát Sazka Fantasy je kromě zábavy i možnost denně získávat výhry. Hrát lidé můžou i o Sazka Tokeny, což je virtuální měna, kterou budou hráči potřebovat, aby se mohli přihlásit do soutěže o velké ceny. Hlavní ceny bude Sazka Fantasy vypisovat průběžně od menších radostí, větších cen, až po zážitky, které se nedají koupit. Během ledna a začátku února mohou fanoušci Sazka Fantasy hrát o luxusní týdenní zájezd na Floridu pro dva se vstupenkami na NBA a NHL, nákupní poukázky do Alza.cz, o televize nebo PlayStation, vstupenky na sportovní události nebo bonusy do kurzového sázení SazkaBet.
 
 
Veronika Marková
tisková mluvčí
tel.: 775 299 337
markova@sazka.cz
 
SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterijní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem na trhu loterií a jiných podobných her. Hlavními loterijními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterijní služby, zejména největší mobilní virtuální operátor SAZKAmobil, dobíjení mobilních telefonů a zprostředkování plateb za služby a zboží nebo prodej vstupenek. Své produkty poskytuje SAZKA a.s. hlavně prostřednictvím unikátní prodejní sítě s více než 7200 prodejními místy rozmístěnými po celé České republice. SAZKA a.s. je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG, působící v 11 zemích na 4 kontinentech. Více na www.sazka.cz a www.kkcg.eu.
 
CZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a téměř 4,5 miliónu návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Časopisy Reflex, Svět motorů a ABC získaly ocenění v soutěži Časopis roku 2015. Mezi další úspěšné projekty patří BLESK mobil – nejsilnější virtuální operátor v zemi, BLESK peněženka – první dobíjecí platební karta v ČR a BLESK energie – úsporný dodavatel plynu a elektřiny. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.