Sazka letos připravila pro všechny fanoušky fotbalu hned dvě novinky: unikátní fotbalový online los Fotbalový duel a Sazkabet nachystal řadu neobvyklých možností sázek. Mezinárodní mistrovství světa ve fotbale potrvá v arabském Kataru až do 18. prosince. Fotbalový svátek vybízí k tomu setřít si mezi zápasy online duel nebo si v rámci zbrusu nových netradičních sázek tipnout třeba nejrychlejší hattrick. 
Společnost Sazka si u příležitosti mistrovství světa ve fotbale připravila pro všechny fanoušky nový fotbalový online los Fotbalový duel. Hráč může nejprve ručně setřít svoji polovinu hřiště – což mu odhalí jeho skóre (na tabuli postupně naskakují góly podle toho, kolik setřel zlatých dresů) – a potom setře soupeřovu polovinu – a tím získá konečný výsledek (soupeři naskáčou góly podle setřených zlatých dresů). Svoji výhru může potom jednoduše odečíst z tabulky po levé straně. Díky pomalému odhalování výhry si hráč užije napětí ze hry podobně jako u skutečného zápasu. Setřít online los si můžete jen tak pro zábavu, nebo hrát o maximální možnou výhru 900 000 Kč, kterou můžete trefit i pomocí hry navíc – extra penalty. 

Sazkabet zveřejnil unikátní sázkové příležitosti
Sazkabet nově umožňuje vsadit na to, jestli budou překonány historické rekordy v různých herních situacích. Přestože letos na šampionátu chybí česká reprezentace, sázet se dá na celkového vítěze, na nejlepšího střelce i na to, kdo třeba nasbírá nejvíce asistencí. Kromě standardních sázek však Sazkabet nově umožňuje vsadit také na netradiční příležitosti a fanouškům nabízí speciální výběr. 

„Připravili jsme celou řadu speciálních a unikátních sázkových příležitostí. Jde zejména o tipy na to, zda budou překonány historické rekordy v různých herních situacích. Sázkařům se tak otevírá zcela nová možnost na trhu,“ upřesňuje k novinkám Aleš Lehovec, manažer bookmakerů Sazkabetu. V rámci speciálních sázek si tak můžete tipnout třeba na nejrychleji udělené karty, počet karet v zápase, nejrychlejší hattrick, že padne gól přes polovinu hřiště nebo jestli bude pokořen věk nejmladšího střelce gólu. Kompletní přehled speciálních sázek je na webových stránkách