obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka i letos boduje v soutěži o nejlepší zaměstnavatele „Sodexo Zaměstnavatel roku“, jejímž smyslem je přiblížit lidem firmy s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech. Sazka se nyní v regionálním kole umístila na 2. místě, a lze tedy předpokládat, že naváže na své úspěchy také v celorepublikovém žebříčku, kde vyhrála v posledních dvou letech první místo. Společnost Sazka již letos na jaře převzala významné ocenění „Aon Best Employer“.
„Hodnocení výsledků soutěže probíhá celosvětově uznávanou metodikou, která posuzuje systém odměňování, výdaje na vzdělávání zaměstnanců, jejich fluktuaci i systém interního povyšování, proto nás umístění tolik těší. Díky dobře motivovaným kolegům jsme dlouhodobě vyhledávaným zaměstnavatelem na trhu práce,“ říká ředitelka divize HR Sazky Kateřina Lukášová.
 
Hodnocení Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů. Sazka v posledních dvou letech vyhrála 1. místo v kategorii do 500 zaměstnanců a může se tak jako jediný zaměstnavatel na českém trhu pyšnit dvěma oceněními „Aon Best Employer“, tak i „Sodexo Zaměstnavatel roku“. Jelikož Sazka letos již obsadila 2. místo v regionálním kole soutěže, lze předpokládat, že naváže na své úspěchy z posledních let a opět bude atakovat stupně vítězů.