5. května 2014 - Mobilní operátor SAZKAmobil opět přináší svým zákazníkům atraktivní nabídku. Kromě levného volání si teď můžou užívat i 300 MB dat ZDARMA na měsíc! Zákazníci SAZKAmobilu po dobití alespoň 300 Kč automaticky získávají na měsíc výhodnější cenu za volání (1,50 Kč/min.) a SMS (1,30 Kč) do všech sítí.

„Nyní rozšiřujeme naši nabídku odměn za dobití a zákazník si může zvolit místo levného volání datový balíček 300 MB ZDARMA. Vycházíme tím vstříc zákazníkům, kteří používají chytré telefony a mobilní data jsou pro ně důležitá“, uvádí ředitel SAZKAmobilu Jan Schmiedhammer.

Novou odměnu Mobilní internet ZDARMA si mohou zákazníci aktivovat prostřednictvím internetové samoobsluhy, mobilní aplikace nebo zavoláním na bezplatnou infolinku na čísle *11. Po dobití alespoň 300 Kč si pak můžou užívat 300 MB dat na měsíc ZDARMA. Pokud tento balíček vyčerpají dříve, můžou buď do konce měsíce čerpat datové služby se sníženou rychlostí 32 kB/s. nebo si znovu dobít alespoň 300 Kč a získat na měsíc dalších 300 MB zdarma. Při využití odměny za dobití Mobilní internet ZDARMA zůstává zákazníkům stále velmi výhodná cena za volání 2 Kč/min. a 1,50 Kč/SMS do všech sítí.

„Zároveň pokračujeme v naší marketingové akci a za každých celých dobitých 200 Kč a vsazenou SAZKAmobil šanci za 20 Kč dáváme zákazníkovi kredit v hodnotě 20 Kč“, dodává Schmiedhammer.

Více informací na http://www.sazkamobil.cz/.