13. května 2014 - Během probíhajícího hokejového Mistrovství světa se nesází jen na výsledky jednotlivých zápasů, ale už tradičně jdou s vypisovanými kurzovými sázkami ruku v ruce i tak zvané doplňkové sázky. A právě těch nabízí SAZKA BET nejvíc na trhu, celkem přes stovku.

„Lidé si můžou vsadit například na úspěšnost zákroků českého brankáře nebo na to, jestli nejlepším hráčem utkání domácího či hostujícího týmu bude brankář, obránce nebo útočník. Mezi oblíbené sázky patři i ta, zda konkrétní hráč (např. Jágr) obdrží v daném zápase dvouminutový trest,“ dodává Václav Friedmann, tiskový mluvčí Sazky.

Například na zítřejší zápas s Itálií si lidé mohou tipnout, jak padne první gól, v kolikáté minutě přijde první vyloučení a co se stane v první třetině dřív, jestli padne gól nebo se bude vylučovat.

Během mistrovství v běloruském Minsku SAZKA BET navíc přihrává možnost hrát o hodnotné ceny. Například jen za registraci můžou sázkaři vyhrát puk s podpisem Jardy Jágra a dostat vstupní bonus až 3 000 Kč.

„Hráči na prvních deseti místech navíc vyhrávají hokejový dres s Jágrovým podpisem, prvním pěti pak připisujeme i bonusové body,“ doplňuje Václav Friedmann.