Po nedávném spuštění možnosti online sázení číselných loterií přidává společnost Sazka na svůj portál další kategorii her. Portál Sazka.cz jako první v České republice zákazníkům nabízí příležitost stírat oblíbené losy. Celkem zde bude k dispozici 8 druhů online losů v cenovém rozmezí od 5 do 150 korun.
„Zpřístupněním stíracích losů v online prostředí pokračujeme v našem plánu postupného rozšiřování portfolia her na internetu. Po Sportce a Eurojackpotu patří právě losy k nejvyhledávanějším produktům Sazky. Zákazníky baví jejich pestrost, originalita a samozřejmě okamžité vyhodnocení výhry,“ říká Robert Chvátal, generální ředitel Sazky a dodává: „Své oblíbené losy si teď mohou všichni zahrát kdekoliv a kdykoliv. Vše navíc pod jedním účtem a peněženkou. Náš portál Sazka.cz společně s losy nabízí také loterie a kurzové sázky.“
Nabídka Sazka online losů
Štístko (5 Kč)
Šťastná chvíle (10Kč)
Černé Perly (20 Kč)
Čarodějova země (20Kč)
eCash (30 Kč, 50 Kč a 150 Kč)
Diamanty (100Kč)
 
Zákazník si bude moci vybrat z nabídky celkem 8 losů, v různých cenových hladinách. Nabídka losů se bude postupně rozšiřovat.
 
Stírat losy a pokoušet tak své štěstí baví čas od času více než polovinu dospělé populace v České republice. „Loterie i losy navíc hrají jak muži, tak ženy, což odpovídá vizi Sazky poskytovat bezpečnou herní zábavu našim spokojeným zákazníkům“ doplňuje Robert Chvátal.
 
Online losy jsou samostatné emise, které mají vlastní výhry a nejsou tak propojeny s nabídkou klasických stíracích losů známých z tradičních prodejních míst. Stírat losy na internetu je možné jak v desktopové, tak i v mobilní verzi.
 
Zákazníci Sazky si momentálně na stránce www.sazka.cz mohou zahrát online číselné loterie: Sportka, Eurojackpot, Euromiliony a Kasička. Dále mohou vybírat z emise 8 online losů, a také využít kompletní nabídku sázkové kanceláře Sazka Bet.