Sazka spustila novinku v online nabídce číselných loterií – Rychlé kačky. Online loterie, která přináší výhry až 2 000 000 Kč, každou minutu.  Novinka bude v následujících týdnech podpořena silnou marketingovou kampaní včetně televizních spotů.
Online otevírá nové možnosti, jak loterie nabízet zákazníkům zábavnější a hravější formou. Sazka, jako lídr v oblasti jackpotových číselných loterií, reaguje na potřeby nových i stávajících zákazníků, kteří jsou často online a nechtějí dlouho čekat na losování. 
 
Při vývoji nových loterijních her je pro Sazku důležité, aby byly postaveny podle potřeb zákazníků. „Rychlé kačky byly vyvinuty právě na základě inspirací a požadavků od našich sázejících. Vznikla tak hra, kterou Sazka se svými lokálními dodavateli ušila přímo na míru českému zákazníkovi,“ říká Aleš Veselý.
 
Novinka Rychlé kačky vychází ze známé a mezi zákazníky velmi oblíbené hry Šťastných 10. V nové online loterii mohou sázející vyhrát až 2 miliony korun, a to každou minutu, kdy se na herním portálu Sazka.cz losuje.
 
Grafické prostředí hry je zasazeno do venkovského dvorku a je plné propracovaných animací, kterým dominuje „rychlá kačka“ se stopkami a zelenou helmou – viz přiložený vizuál.
 
„Rychlé kačky skvěle vystihují naši snahu nabízet zákazníkům zábavné a moderní hry.  Společně s agenturou Symbio jsme připravili atraktivní grafiku, která nemá na českém loterijním trhu konkurenci. Samotná hra byla vyvinuta exkluzivně pro Sazku,” doplňuje Aleš Veselý, marketingový ředitel Sazky.
 
Loterie Rychlé kačky je tak první ze série nových loterií, které bude Sazka postupně uvádět na herní portál Sazka.cz. Tyto nové loterie by měly zaujmout především mladší zákazníky.
 
Kampaň naplno odstartuje v polovině července a potrvá až do konce srpna. Rychlé kačky budou mít jako první čistě online loterie i TV podporu (viz přiložené video), současně bude kampaň probíhat jak v rámci online medií, tak i v printu a na reklamních plochách v MHD.
 
Novinka je dostupná na herním portále Sazka.cz v sekci loterie a současně je optimalizována i pro hraní na mobilním zařízení. Zákazník může podat sázku každou minutu, při vsazení vybírá ze 4 až 6 čísel v rozmezí 1 až 66. Hlavní výhru 2 milionu korun získá zákazník v případě sázky za 100 Kč a uhodnutí všech 6 čísel. Vsadit lze za 10, 20, 50 a 100 Kč.