Herní portál Sazka.cz nadále rozšiřuje svou pestrou nabídku zábavy. Mezi loterie, které je možné vsadit online přímo na stránkách Sazky nebo v mobilní aplikaci se nově přidává KENO. Tato populární rychlá hra se losuje každých 5 minut a vždy ukrývá až     1 000 000 Kč.
KENO dává všem sázejícím 272 šancí denně hrát o 1 milion korun. Do hry se navíc lze zapojit už za 5 Kč. „Po Rychlých kačkách je právě KENO druhou nejrychlejší číselnou loterií, kterou mohou naši zákazníci na herním portále Sazka.cz vyzkoušet,“ říká Václav Friedmann, ředitel komunikace Sazky.
 
Na internetové stránce Sazka.cz mají registrovaní sázející možnost vsadit online některou ze  6 ti číselných loterií, setřít si některý z 15 ti online losů, vyzkoušet své znalosti v kurzových sázkách nebo se pobavit u Sazka Her.

KENO přinese více výher než dosud

U loterie KENO dochází z důvodu legislativních požadavků k úpravě herní matice. Nově se losuje 12 čísel z 60 a výhru sázející získá už od 1 uhodnutého čísla. Změny tedy zvyšují výhernost a vedou tak k celkovému zatraktivnění loterie. Úprava platí pro sázení na terminálech Sazky i při podání tiketu online. Nový herní plán s upravenou herní matici je k dispozici na webu Sazka.cz a všech prodejních místech Sazky.