Společnost Sazka prostřednictvím loterie Sportka během následujících týdnů rozpustí už počtvrté v historii bonusovou složku Superjackpotu a vytvoří tak rovnou 100 nových milionářů. Od středy 29. června garantuje Sportka vždy v jednom losování milionovou výhru pěti šťastlivcům, a to po dobu dvaceti letních losování. V Čechách tak přibude celá stovka nových milionářů. 
Od středy 29. 6. až do pátku 12. 8. 2022 se bude ve Sportce kromě Superjackpotu hrát také o garantované miliony. Herní plán rozdělí sázejícím po republice 100 milionů korun „V příštích dvaceti losováních Sportky garantujeme sázejícím s plným tiketem možnost stát se milionářem. Mimo výherních čísel budeme losovat i pět kódů na potvrzení o sázkách, které svým majitelům přinesou pokaždé 1 milion korun. Každý týden tak akce Milionová bouře přinese patnáct nových milionářů,“ říká Veronika Diamantová, tisková mluvčí společnosti Sazka.

Sazka rozpustí Superjackpot Sportky počtvrté 

Milionový bonus společnost Sazka rozpouštěla ve Sportce už třikrát. V herním plánu jde o situaci, kdy Superjackpot Sportky dlouho nenajde svého výherce a jeho Bonus přesáhne hranici 150 milionů. Pak se v něm zachová 50 milionů a 100 milionů se rozpustí mezi sázející. Ve dvaceti po sobě jdoucích losováních Sazka rozdá 100 garantovaných výher ve výši 1 milionu korun. Stačí si vsadit plný tiket Sportky: 10 sloupců včetně doplňkové hry Šance. Sázet lze kdekoliv na terminálech společnosti Sazka, v aplikaci i online. 

Tradiční Sportka vytváří nejvíc loterních milionářů

Loterie Sportka, která na jaře tohoto roku oslavila 65. jubileum, u nás stabilně vytváří nejvíce loterních milionářů. Jen od ledna se již 59 sázejících proměnilo v milionové výherce. Rozdělili si mezi sebe celkem 376 090 734 Kč. 

Nejvíce milionových výher letos padlo v nedělních losováních, kdy si mohlo gratulovat 22 výherců. Rekordní výhrou prvního pololetí letošního roku bylo 40 252 336 Kč. Suma padla ve středu 23. února a sázející si zakoupil tiket na internetu. 

Naposledy padl Superjackpot Sportky na adventní neděli 19. prosince 2021. Třetí nejvyšší výhra v historii Sportky byla čtvrt miliardy korun a sázející vyplnil tiket online.