Sazka opět zabodovala v soutěži o nejlepší zaměstnavatele „Sodexo Zaměstnavatel roku“, jejímž smyslem je přiblížit lidem firmy s výborným přístupem ke svým zaměstnancům. Po umístění v regionálním kole na stříbrném 2. místě, navázala Sazka na své úspěchy v celorepublikovém žebříčku, kde rovněž získala pozici druhého nejlepšího zaměstnavatele v Česku. Společnost Sazka již letos na jaře převzala významné ocenění „Aon Best Employer“.

 

„Toto prestižní umístění na vrcholu žebříčku zaměstnavatelů nás těší, protože potvrzuje naši filozofii, že nejlepší investicí jsou spokojení zaměstnanci. Hodnocení výsledků soutěže probíhá celosvětově uznávanou metodikou, která posuzuje systém odměňování, výdaje na vzdělávání zaměstnanců, jejich fluktuaci i systém interního povyšování. Díky dobře motivovaným kolegům jsme dlouhodobě vyhledávaným zaměstnavatelem na trhu práce,“ říká ředitelka divize HR Sazky Kateřina Lukášová.

Navázání na úspěchy z posledních let přineslo společnosti velkou radost, protože se Sazce opět podařilo atakovat stupně vítězů. Hodnocení Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů. Sazka v posledních dvou letech vyhrála 1. místo v kategorii do 500 zaměstnanců, letos již získala 2. místo v regionálním kole, a může se tak jako jediný zaměstnavatel na českém trhu pyšnit dvěma oceněními „Aon Best Employer“, tak i „Sodexo Zaměstnavatel roku“.