Mobilní operátor SAZKAmobil představuje prázdninovou nabídku, která zákazníkům přinese výhodná data nebo SIM karty. Letní akce platí do 31. srpna a přináší zajímavé akce jak pro zákazníky využívající prodejní síť Sazky, tak i ty v online prostředí.
Zvýhodněná SIM karta ve více než 7 500 prodejních místech po celém Česku
V prodejní síti a značkových prodejnách Sazky je nově v nabídce zvýhodněná SIM karta, která má vyšší kredit, než je pořizovací cena. „V létě se vždycky snažíme pro naše zákazníky vymyslet nějaké výhodné nabídky. Letos jsme si pro ně připravili SIM kartu, kterou lze pořídit za 99 korun, ale s kreditem 150 korun,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu. Navíc jako odměnu k nové SIM kartě si mohou zákazníci užít balíček 10 GB dat za 100 korun, když do tří dnů SIM aktivují. 

10 GB dat za symbolických 10 korun v online prostředí
Pro zákazníky v online prostředí si pak operátor připravil nabídku 10 GB dat za symbolických 10 korun. Ten, kdo si online koupí SIM kartu za standardní cenu 150 korun a do tří dnů od doručení ji aktivuje, získá 10 GB dat za 10 korun,“ vysvětluje Schmiedhammer.  Balíček je možné pořídit ať už na webových stránkách SAZKAmobilu, v internetové samoobsluze, prostřednictvím mobilní aplikace, anebo na zákaznické lince.
Mobilní operátor se rozhodl do konce léta ještě nabídnout dokupový datový balíček k předplacence. Přes SMS nebo skrze zákaznickou linku je možné, po vyčerpání standardního datového balíčku, pořídit dokupový balíček 5 GB dat za 60 korun. „SAZKAmobil navíc poskytuje superrychlé připojení v 5G síti pro všechny bez omezení a příplatků. Po vyčerpání dat navíc připojení nevypínáme, pouze ho zpomalíme,“ uzavírá Jan Schmiedhammer. 

Největší virtuální mobilní operátor SAZKAmobil začal poskytovat služby svým zákazníkům již 18. února 2014. Vsadil na spojení se značkou s dlouholetou tradicí a rozsáhlou sítí poboček, příznivé ceny volání i mobilních dat a také na propojení s číselnou loterií SAZKAmobil šance. A sázka se vyplatila, dnes je SAZKAmobil největší nezávislý virtuální mobilní operátor v České republice.

Bližší informace k akcím na www.sazkamobil.cz.