SAZKAmobil pomáhá už 9 let šetřit za volání i mobilní data. Jeden z nejvýznamnějších virtuálních mobilních operátorů na oslavu 9. výročí připravil svým zákazníkům hned tři akční nabídky. Zaujmou především slevou až 30 % na velké datové balíčky, výhodnou cenou za SIM kartu či slevou 50 % na nové dokupové datové balíčky pro předplacené služby.
Největší virtuální mobilní operátor SAZKAmobil začal poskytovat služby svým zákazníkům již 18. února 2014. Vsadil na spojení se značkou s dlouholetou tradicí a rozsáhlou sítí poboček, příznivé ceny volání i mobilních dat a také na propojení s číselnou loterií SAZKAmobil šance. A sázka se vyplatila – dnes je SAZKAmobil největším nezávislým virtuálním mobilním operátorem v České republice.

Už devět let pomáháme našim zákazníkům šetřit za volání i datové služby, a proto neustále vylepšujeme naše služby a tarify tak, aby odpovídaly jejich rostoucím nárokům. Jako první z virtuálních operátorů jsme nabídli přístup k síti 5G bez omezení a jsme jediným operátorem, u kterého mají zákazníci možnost zajímavých výher. Aby mohli narozeniny slavit společně s námi, připravili jsme pro ně hned tři zajímavé akční nabídky,“ říká ředitel SAZKAmobilu Jan Schmiedhammer.

1. Při příležitosti oslav svých 9. narozenin má SAZKAmobil hned tři zajímavé akční nabídky:
Data Běžná cena Akční cena
5 GB  350 Kč   240 Kč
10 GB  450 Kč 340 Kč
50 GB  850 Kč 800 Kč

Příslušný balíček lze aktivovat v mobilní aplikaci, online samoobsluze, na zákaznické lince nebo přes SMS kód.

2. Dokupové datové balíčky 1 GB a 2 GB pro předplacenku s 50% slevou

Zákazníci s datovými balíčky od 1 GB výše, kteří svůj datový limit spotřebují před vypršením platnosti tohoto balíčku, si nyní mohou dokoupit 1 GB nebo 2 GB balíček s 50% slevou oproti standardní ceníkové ceně. Takže 1 GB vyjde na 50 Kč a 2 GB pořídí jen za 90 Kč. Platnost takto dokoupeného balíčku končí s platností původního datového balíčku. V rámci období platnosti původního datového balíčku lze takto dokoupit neomezený počet cenově zvýhodněných dokupových datových balíčků.

3. SIM karta SAZKAmobil jen za 99 Kč

SIM kartu od SAZKAmobilu za zvýhodněnou cenu 99 Kč s úvodním kreditem 150 Kč lze zakoupit v prodejní síti, ve značkových prodejnách SAZKA, online nebo na zákaznické lince. Běžná cena SIM karty SAZKAmobil je 150 Kč.

Všechny výše uvedené akční nabídky jsou platné od 1. března do 30. dubna 2023. Bližší informace k akcím na www.sazkamobil.cz.