Neuvěřitelné štěstí měl muž, který v pátek vsadil padesát korun v číselné loterii Kameny od společnosti Sazka. V online hře, která je založená na tipovaní kombinace šesti čísel nebo jejich součtu, vybral šest trojek a odnesl si 1 250 000 korun.
 
Loterie Kameny je takzvaná rychlá loterie. Hráči tipují kombinace šesti čísel nebo jejich součet, které se losují v pěti minutových intervalech každý den. Vyhrát v loterii Kameny můžete až 5 000 000 Kč. Výhry jsou tabulkové a jsou závislé na výši vašeho vkladu a vsazené kombinaci,“ říká mluvčí Sazky Pavla Hobíková. „Atraktivní je poměr malé vsazené částky, která, jak jsme viděli, může snadno skončit více než milionovou výhrou,“ dodává.

Podobná situace se stala před dvěma lety v losování národní loterie v Jihoafrické republice, když padla čísla 5,6,7,8,9 a dodatkové číslo 10. O jackpot se podělilo 20 výherců, na každého připadly v přepočtu čtyři milióny korun. Podle odborníků na loterie je obvyklé, že na číselné posloupnosti sází velké množství tipujících. Naopak stejná čísla už tak obvyklá nejsou.

V roce 2023 eviduje Sazka už celkem 229 milionářů. Celková částka pro milionáře činí 1 179 479 Kč, z toho ve Sportce (se Šancí) 188 milionářů s celkovou částkou 701 935 993 Kč.