Společnost Sazka se v mezinárodní studii Aon Best Employer umístila mezi 10 nejlepšími zaměstnavateli v Česku. Ocenění vyplynulo z dotazníkového šetření o spokojenosti v zaměstnání provedeného mezi samotnými pracovníky firmy. Největší tuzemská loterní společnost se jako jediný zaměstnavatel v Česku může navíc pyšnit dvěma prestižními oceněními zároveň. Kromě titulu „Aon Best Employer“ i „Sodexo Zaměstnavatel roku“.
„Jsme rádi za každé potvrzení, že jsou naši zaměstnanci v práci spokojení. Získané ocenění nás těší o to víc, že jeho výsledky jsou založené na dotazníkovém průzkumu, kteří vyplňovali naši zaměstnanci. Poděkování proto patří hlavně jim,“ sdělila ředitelka divize HR Sazky Kateřina Lukášová, která významné ocenění „Aon Best Employer“ převzala.
 
Do průzkumu Aon Best Employers se v roce 2018 zapojilo několik desítek společností z různých odvětví, přičemž pouze deseti z nich se podařilo dosáhnout výsledků, které je ve srovnání s benchmarky udělaly těmi nejlepšími zaměstnavateli. Tyto společnosti mají výjimečnou míru motivovanosti zaměstnanců, důvěryhodné vedení, kulturu vysoké výkonnosti a jsou svými zaměstnanci vnímány jako atraktivní zaměstnavatelé.
 
Sazka se jako jediný zaměstnavatel na českém trhu může pyšnit dvěma oceněními zároveň: a to jak „Aon Best Employer“, tak i „Sodexo Zaměstnavatel roku“. Sodexo zaměstnavatel roku je založen na tvrdých číslech. Hodnocení probíhá celosvětově uznávanou metodikou Saratoga a zpracovává ho společnost PwC. Ta posuzuje například úroveň a systém odměňování, výdaje na vzdělávání zaměstnanců, jejich fluktuaci (neboli stabilitu v zaměstnání) i systém interního povyšování.