Nový portál Sazka.cz v tuto chvíli nabízí Sportku, Eurojackpot a další oblíbené loterie. Součástí zábavního portálu bude také zcela nová nabídka Sazka Bet.

„Po letech čekání na změnu legislativy, která umožňuje provozovat online loterie, Sazka vstupuje do digitálního prostředí. Naší ambicí je mít typově nejširší a nejpestřejší portfolio her na internetu, které budeme postupně spouštět během následujících měsíců. Mimo naše tradiční loterie se zákazníci mohou těšit také na úplně nové online hry, které zapadají do našeho konceptu být stále více zábavní společností,“ říká Robert Chvátal, generální ředitel společnosti Sazka.

U Sazky si občas vsadí polovina dospělé populace

Díky obrovské oblibě produktů Sazky se nová možnost sázení a hraní dotýká značné části obyvatel České republiky. „Už nyní s námi alespoň příležitostně hraje polovina dospělé populace. Loterie i losy navíc baví jak muže, tak ženy. Na rozdíl od kurzového sázení nebo kasinových her, které jsou silně spjaty se specializovanou bází hráčů, typicky mužů. Věříme, že dostupnost našich loterií na počítači, telefonu nebo tabletu, zaujme řadu nových zákazníků. Rád bych však zdůraznil, že terminálová síť je pro nás stále klíčovým prodejním místem,“ uvádí Robert Chvátal.

Nový Sazka Bet jako součást webu Sazka.cz

Zákazníci Sazky si momentálně na stránce www.sazka.cz mohou zahrát online loterie: Sportka, Eurojackpot, Euromiliony a Kasička. Nový zábavní portál však nabízí i kompletní nabídku sázkové kanceláře Sazka Bet. Právě kurzové sázky doznaly výrazných změn a pro sázející je připravena mnohem atraktivnější nabídka zahrnující například trojnásobně vyšší počet live sázek (250.000 zápasů ročně s live-bet možnostmi) nebo dvakrát více živých přenosů. „I sázkařská komunita si od Sazky zaslouží viditelně lepší nabídku. Proto jí se zavedením nového portálu nabízíme velmi atraktivní kurzy, nejširší nabídku live sázek a dvakrát více živých přenosů,“ pokračuje Robert Chvátal.

Sportka online z pohodlí domova

Zpřístupnění her na internetu znamená pro všechny sázející větší komfort a pohodlí. Díky možnosti vsadit si online vyplní elektronický tiket kdykoliv a kdekoliv. Při výhře navíc automaticky obdrží notifikaci a nemusí tak kontrolovat svá čísla na terminálu v kamenných pobočkách. Jedinou podmínkou je registrace uživatele na webu Sazka.cz, kde vyplní osobní údaje vyplývající ze zákona. „Registrace zabere jen pár minut a nevyžaduje osobní návštěvu pobočky, vše lze vyřešit online. Nově spuštěný portál je velmi intuitivní a přehledný. Aktuální nabídku brzy doplní i další oblíbené hry, například stírací losy nebo loterie Šťastných 10, u které čekáme na finální povolení ze strany regulátora,“ vysvětluje Robert Chvátal.

Online oceňují zejména mladší zákazníci

Nový způsob interakce s produkty Sazky by měl oslovit především mladší cílovou skupinu, pro kterou je využívání moderních technologií na denním pořádku. „Z našich interních analýz vyplývá, že jednou z hlavních bariér pro podání sázenky je u mladých lidí neochota navštívit tradiční prodejní místa. Možnost vsadit si Sportku přímo na internetu je naopak pro tuto generaci zajímavá a lákavá,“ uzavírá Robert Chvátal.

Na spuštění významného projektu online sázení Sazka spolupracovala s několika dodavateli ze zahraničí i tuzemska. Konkrétně se jedná o společnosti NeoGames, IGT, SBTech a BetSys.